Zisti kto si a rob to úmyselne.

Baby ze vztyčenyma prackama

7. ledna 2016 v 23:27 | afinabul |  huMOR
Neda se nic robit, aji po čtvrt stoleti je zapadni Evropa furt před nama a zda se, že ju jen tak lehko nedoběhnem. Nove služby v Německu se navic začinaju bližit socialistyckemu idealu, bo su uplně zadarmo.
My samozřejmě dobře vime, že nic zadarmo neni, ale to neni podstatne.
Od 1.1.2016 se začaly nabizat na ulicach německych měst gynekologicke prohlidky zadarmo. Multykulturni noviny nam tak trošku lhaly a zamlčovaly, že ku nam z ubohe Syrie nezamiřily enem statisice inženyru a architektu, ale tež statisice lekařu gynekologu.
Ti by se radi odvděčili Angelice za služby, kere pro ně svym jednanim ztropila, a tak se rozhodli, že budu německe ženy na ulicach vyšetřovat zdarma. Jinak taka mamografia a zakladni pruzkum stoji nemalo řišskych Eur.
Služba byla spuštěna hned po Silvestrovske noci a jedine, co je třeba dodržovat, je odstup jedne roby od druhe. Ten, jak zduraznila starostka jedneho z testovanych měst, kde byl pilotni projekt prubovany, se měři na vzdalenost vztyčene paže. To už je u Němcu taky zvyk. Když tedy potkate na německem hauptplacu baby ze vztyčenyma prackama, nelekejte se, ani nevolejte policajty, je to zbytečne, to je to same, jak kdyby si bily, pracujici, heterosexualni chlop stěžoval Šabatove..
Da se předpokladat, že podobnych vyšetřeni bude na německych ulicach přibyvat, kdo si tedy nepřeje byt vyšetřen podruhe, je třeba se zabalit do takeho černeho habitu, kery naznačuje, že osoba uvnitř už byla vyšetřena.
Některe roby byly zle informovane a na nabidku vyšetřeni zdarma nebyly připravene, některe si dokonce stěžovaly na nasili. O žadne nasili nešlo, lekaři se prostě snažili rychle zvladnut nečekane množstvi pacientek.
Takže opatrně s předčasnyma zavěrama. A pokud v jednotlivem připadu došlo k nasili, ja nevim, co všeci blbnete. Neni dokazane, že by nasili na babach v Německu udělali uprchlici. Mohli to byt uplně jini. Třeba ti, keři už tam žiju dluho. Takže uprchliky do teho netahejte.
To, že vypadali jako Arabi a Afričani, mluvili jako Arabi a Afričani, ještě neznamena, že to byli Arabi a Afričani. Mohli to byt kluci z Přivoza a na chudaky AraboAfričany to chtěli hodit.
A už vubec nic společneho to nema s islamem. Islam je čista vira, o nasili se tam nic nepiše a když piše, tak je to myšlene jinak, než to bylo napsane, anebo to už neplati, bo už je to čtrnactset roku stare. Navic miliony muslimu po celem světě se ve stejny den chovaly bezchybně, takže to je dukaz, že to zrobil kdosik jiny než muslim. A jestli ne, tak prostě zrobil chybu.
To se napravi, nebojte. Vice Evropy a vice přistěhovalcu. Tak to chceme, Bohušu.

Pokusil sem se pro vas ziskat vypověď některe z žen, o kerych sem předpokladal, že už byly vyšetřene. Po marnem nalehani mě pak čišnik na zahradce upozornil, že se jedna o slunečniky. Timto se slunečnikam omluvam, že sem na ně křičel..Pokusil sem se pro vas ziskat vypověď některe z žen, o kerych sem předpokladal, že už byly vyšetřene. Po marnem nalehani mě pak čišnik na zahradce upozornil, že se jedna o slunečniky. Timto se slunečnikam omluvam, že sem na ně křičel..
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 stefan stefan | E-mail | 9. ledna 2016 v 13:32 | Reagovat

Sem napište komentář
Skvele napísané! Nikto nemôže bľabotať niečo o xenofóbii a napriek tomu je odkaz autora článku jasný.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.