Zisti kto si a rob to úmyselne.

Česká spolupráce s Izraelem

31. března 2016 v 21:24 | afinabul |  Bratia
"Oni jsou opravdu velmi zvyklí jednat rychle a neztrácet čas, protože vidí příležitosti i to, že je o Izrael opravdu velký zájem," uvedla.

Kybernetická bezpečnost, nanotechnologie, IT obory na pomezí umělé inteligence i automobilový průmysl může být pro Česko do budoucna perspektivní ve spojitosti se spoluprací s Izraelem. Říká to první česká vědecká diplomatka Delena Mikolášová. Izraelci se podle jejích slov zajímají i o český základní výzkum a spolupráci s tuzemskými firmami. Mikolášová řekla, že ačkoliv zná izraelské prostředí velice dobře, stále ji překvapuje věcnost, připravenost a rychlost, s jakou Izraelci přistupují k jednáním.

Postu první vědecké diplomatky ČR se v Tel Avivu ujala loni na podzim na dva roky s možností ročního prodloužení. Třicetiletá Mikolášová předtím pracovala na ministerstvu zahraničí a specializovala se na Izrael, Palestinu a blízkovýchodní mírový proces. V Izraeli již v minulosti působila, ovládá i hebrejštinu.
V současnosti se věnuje podpoře českých a izraelských kontaktů mezi univerzitami, vědci, různými veřejnými institucemi i soukromými subjekty, které hledají podporu v oblasti vědy a výzkumu. Za pět měsíců její mise se jí podařilo například zahájit jednání o spolupráci mezi Grantovou agenturou ČR a Israel Science Foundation, tedy agenturou na podporu základního výzkumu v Izraeli.
V jednání je diplomatka i s prestižním Weizmannovým institutem věd, jedním z deseti nejprestižnějších vědeckých pracovišť na světě. Zprostředkovala také schůzku mezi vedením biotechnologického a biomedicínského centra Biocev z Vestce u Prahy s úspěšnou izraelskou start-upovou firmou Pepticom, která je spin-offem hebrejské univerzity. "Izraelská strana byla velmi nadšena ze spolupráce a doufáme, že se bude dále rozvíjet," komentovala.
http://www.zet.cz/tema/ceska-spoluprace-s-izraelem-muze-prinest-perspektivu-v-nanotechnologiich-nebo-it-oborech-8270

Mossad: Nábor spolupracovníkov
http://afinabul.blog.cz/1406/mossad-nabor-spolupracovnikov
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Antoniokig Antoniokig | E-mail | 6. května 2018 v 13:18 | Reagovat

*
*
Pictures, images and Video  3 -5  -7 -9 -12 _15 years P0rno
*
Download here: Link1: http://minurl.ru/64o7N
Download here: Link2: https://rocld.com/n8g76
*
*
*
*---

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.