Zisti kto si a rob to úmyselne.

Německý prezident vypískán a napaden, když tvrdil: „Lidé jsou ten problém, ne elity“

15. srpna 2016 v 16:33 | afinabul |  Ponerológia
Přichází to po předchozí výzvě Angely Merkel k německým ředitelům, aby zaměstnávali uprchlíky, a poté, co uvedl Martin Armstron, že Německo vyplundrovalo své fondy zdravotní péče, aby pomohl s uprchlickou krizí…
...

Německá vláda schválila zákon, který jí umožnil vybrat 1,5 miliardy euro z likviditních rezerv fondu veřejného zdravotnictví (celkem 10 miliard euro zaplacených všemi členy zdravotního pojištění a navíc daňovými poplatníky) a dát ty peníze uprchlíkům / žadatelům o azyl.
Jak byste to nazvali? Praštěné?
Tak k uvážení předkládáme připomínku napětí, které v Německu bublá pod pokličkou. Jak správě uvedl VoxDay: Německá elita se dočká toho, co si dobře zaslouží, už brzy, jelikož německý prezident Joachim Gauck byl v ulicích Sebnitze v Sasku vypískán a napaden, když vyhrkl následující neuvěřitelné prohlášení:
"Tím problémem nejsou elity, lidé jsou ten problém."
Oficiální německá státní televize a státní rádio hlásily, že "hrstka pravicových extremistů" napadla prezidenta a rozrušila jinak poklidné a prezidenta vítající přijetí. To ale prostě není žádná pravda, jak vidíte na videu…
Lidé opakovaně vykřikovali: "Zrádče!", "Vypadni!", "Nechceme takové STASI svině" a "To my jsme lid!"
Jeden muž nesoucí svého malého synka na ramenou je vidět, jak na něj plive, přičemž vykřikuje nadávky. Jsou slyšet další občané volající: "Zabíjel jsi nám děti" a "Co jsi pro nás udělal?" Zablokovala je policie v pohotovostní zbroji, na kterou řvali: "Chráníte válečné štváče, hanba vám!"
Situace se eskalovala a pohotovostní policie byla nucena použít pepřový sprej.
Německý ministr spravedlnosti Heiko Maas útočníky nazval "zbabělci, kteří prezidenta uráželi kvůli svým vlastním osobním frustracím." Mimochodem on sám byl stovkami Němců vypískán z pódia jako zrádce při oslavě Svátku práce na 1. Máje. Řekl, že tito budou neodkladně perzekuováni, protože "nelze dovolit, aby taková nepatrná menšina mohla mít vliv na politické klima Německa."
Peggy Noonan píšící pro The Wall Street Journal to perfektně vysvětlila…
Do velké míry jde o to, co vidíme všude kolem sebe, ta věrchuška nahoře se odtrhla od toho dna dole, k němuž necítí žádnou loajalitu ani příslušnost.
A tohle je popis, podle kterého, jak to vidím, fungují všechna Západní mocenská centra.
A jak slyšíme, není to jen odtrženost, ale i nezájem o životy jejich krajanů, těch, co nejsou u stolu, a kteří už pochopili, že byli svými vůdci opuštěni kvůli jejich sebestřednosti a šílenému předstírání mravní ctnosti.
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/8545-nemecky-prezident-napaden-lide-problem-elity


 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 spektátor spektátor | 15. srpna 2016 v 23:13 | Reagovat

Neříkal něco na ten způsob Stalin? "Žádní lidé, žádný problém."

2 rano rano | 15. srpna 2016 v 23:50 | Reagovat

Kto bol rekreačne, alebo prip.pracovne  okúsil zdravotnú starostlivosť v Bundes resp. už šajzelande, tak vie že je okom pekná sociálne vyšperkovaná (Chicago hope), ale doslova nahovno! Pardon za výraz, ale je to tak.
Nemci sú správny, ale ako barani!
Iba,že máte fabriku na kontajnery, tak ste teraz "in" pretože slamy a getá sú nateraz tutovka.. Politici by mali pochopiť to ako je vidieť https://m.youtube.com/watch?v=4MK_vNkiPR
čo bez chrbtovej kosti ťažko chápu a preto v Made in Germany ako jední z prvých niekoľko rokov testujú ttip nielen "zemiakmi z Nord Caroliny" samozrejme východný blok príjme(a), schváli až na 200% všetko, výhody však ostanú tam. Aj tak blbý lidı sú taky lidı a Pán boh ich na rovnako rád

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.