Zisti kto si a rob to úmyselne.

Národ sobě v2 - 1942 až 2016

29. října 2016 v 8:36 | afinabul |  Bratia
herci, zpěváci, umělci ... a co pravda, čest a morálka?
1942 - Národní divadlo zástupci všech českých divadel demonstrují veřejně věrnost českého divadla říši.
1948 - únor - K. Gottwalda a komunistickou stranu přišly podpořit stovky známých umělců.
1977 - Celostátní shromáždění kulturní fronty v ND
2016 - Show Jána Krausa predčila aj zjazdy anticharty

https://youtu.be/ZS8luGnLur0

Už delší dobu je vidět, že Zeman má velké Slovo v naší zemi, a v poslední době vyplývá že ještě větší Slovo má ve světě.
Tohoto názoru jsem dospěl z různých faktů, ale pro stručnost (které se později vysmějete) uvedu jen základ.
Vnitropolitická situace:
- v naší zemi, celou jeho volbu provázela hysterie 5. kolony
- jakmile Zeman realizoval nějaký důležitý krok, viděli jsme stejnou hysterii, viz návštěva Xin Pinga, návštěva Ruska
- i bez zjevných příčin, při každé příležitosti kdy to bylo možné probíhala "střelab na Zemana", viz házení vajec při návštěvě německého prezidenta Gaucka (také globalista, tedy žádoucí bylo házet vejce na oba, když by tam Německo zastupovala Angela, nebylo by vajec ani demonstrantů)
Situace vzhledem ke globální politice:
- v Rusku ho uvítali po jeho zvolení skvěle (Globální tah)
- byl druhým vedoucím státním činitelem, kterého navštívil Xin Ping (Globální tah + obrovská symbolika)
- byl prvním vedoucím činitelem světa, který si dovolil "střílet" do USA (tehdy v novém pořadu "S Prezidentem v Lánech" od Blesku.
- Angela přijela jednat za Zemanem kvůli kvótám (údajně), a z celé návštěvy čišela její "podřízenost", kdy on si dovolil říci pravdu, a ona ani necekla proti jeho názorům. Vzpomeňte, že kdykoli měl někdo problém s migrací, byl okamžitě usměrňován nebo očerňován, světová média pořádala hony na takové politiky, ať už to byl Orbán nebo jakýkoli jiný Evropský politik. Všimli jste si, že by po tom co řekl na rovinu že o žádných kvótách smlouvat nebudeme, se někdo ohradil? Ani slovo.
Dalo by se o tom napsat mnoho, nicméně pro demonstraci Zemanova postavení ve světě a v naší zemi to bohatě stačí.
Po Zemanově nástupu k moci, svět neprotestoval, protože ve světě už je rovnováha sil (pax americana versus GP) jiná, a všichni pochopili (přinejmenším po Zemanově návštěvě Moskvy) jak se věci mají, a v jakém rámci mohou nadále manévrovat. Myslím že v Evropě to bylo pochopeno celkem dobře, a Zeman v prvních chvílích prezidentování dělal hlavně prostor Evropským politikům, tedy splnil první zadání, který jakožto prezident ČR v rámci plánů GP má, tedy být "signálním mostem" mezí západem a východem.
Prakticky to lze shrnout asi tak, že hned po nástupu do funkce dal návštěvou Ruska signál všem, na koho se mají orientovat a jaké kroky jsou povoleny. Detaily symboliky té návštěvy nejsou na mne, o rozbor se může pokusit kdokoli.
Zemanova návštěva číny tady byla částečně rozebrána, lze dohledat na leva-net, stejně jako druhá část téhož procesu, návštěva Xin Pinga v ČR. S Čínou proběhla jak kulturní výměna (Krteček, FC Slavia, Čínské Pandy v Pražské ZOO) tak hlavně upevnění ekonomické spolupráce v řádu desítek miliard korun. Analytika symboliky opět není ani tak na mne, jako na komkoliv jiném. Můj pohled na věc je celkem intuitivní. Panda je symbolika Číny, a byla zapůjčena do klece v Praze. Udělejte si názor sami, co to znamená v plánech GP, jak moc velké ohledy musí brát na dění v ČR, a kdo je pro koho čím. Vzpomínám na slova Pjakina že Zeman je člověkem GP, a na druhou stranu to řeknu takto: Kdo se víc snaží, Zeman podlézt Číně, nebo Čína Zemanovi? Brojí různá světová média proti Globalistům? Ano. Brojí různá světová média proti Zemanovi? Ne.
Závěr je nejasný, ale směr kterým se ubírat podle mne ano.
Stalin řekl: "Kdo ovládá Československo, ovládá Evropu" (nebo analogicky tak nějak). Já si dovolím to ještě rozšířit: "Kdo ovládá Československo, ovládá svět".
Tuto tezi pokládám, a podporuji ji nepřímými důkazy dále.
Napadají mne otázky, které by to mohly pomoci pochopit:
1) Proč u nás, v titěrné zemičce zdánlivě ovládané EU, funguje 5. kolona tak silným způsobem, který vidíme všichni, a zároveň v Číně, JAR, nebo Kazachstánu je 5. kolona téměr marginální?
2) Proč se v naší zemi podepisovala smlouva Start? Proč k nám jezdi(l) Dalajláma jak na svou chatu, tedy často, a za Havla se tu choval jako doma?
3) Proč Havlovi, zdánlivě bezvýznamnému politikovi zdánlivě bezvýznamné země postavili bustu v Capitolu v síni soch?
4) Proč se elitáři USA scházejí v klubu jménem Bohemian Grove, a mají tam sochu Jana Nepomuckého?
Všechno to považuji za pokusy stáhnout nás pod nějaké centrum řízení, avšak velice opatrně a nenápadně, hlavně aby těm Čechoslovákům nedošlo, že mají jakýkoli význam.
Otázek by se dalo napsat mnoho, které nutí k zamyšlení, ale všechny směřují k určení významnosti naší země v řízení světa. Země, která je soustavně, už od pádu Rakouska-Uherska umenšována a předkládána jako bezvýznamná, a při tom hojně avšak nenápadně opečovávaná hlavně elitami nejen západu.
Dlouhý úvod k analytice aktuální situace nemusí být jasný, ale podle mne je to klíčové pro pochopení nynějšího pokusu o převrat, který právě probíhá.
Nyní zestručním, a nechám na každém, jak si můj názor vyloží a co si k tomu dohledá.
Západ vsadil na to, že se mu díky páté koloně podaří naši zemi ovládnout úplně. Bez ohledu na sionisty, bez ohledu na globalisty, a hlavně bez ohledu na Čechy. S naprostou sebejistotou připravil a zrealizoval změnu ústavy která vedla k zavedení přímé volby prezidenta. Tato novela ústavy byla zavedena v následujícím roce po nástupu nového velvyslance USA, Eisena. Nasadil svoje kandidáty z celého spektra společnosti, a sázel na to že nějakého dědu z Vysočiny miláček médií převálcuje.
Toto vše pomáhal realizovat velvyslanec USA Eisen (náhodou potomek Čechů?) a ani náhodou jen on.
To ale nebyl jediný Eisenův úkol. V době jeho nástupu do funkce (2011) vzniklo také hnutí "ANO 2011″. Zajímavá shoda okolností, že? Vypadá to tak, že původní plán US elit bylo nasadit u nás svého prezidenta (Schwarzenberga), a doplnit ho Babišem ve funkci premiéra pro absolutní ovládnutí ČR.
Když se nepovedlo protlačit svého kandidáta na post prezidenta, najednou lidé svázaní s US elitami začínají plivat na přímou volbu prezidenta. Vtipná otočka, dokazující jak moc sázeli na své "dokonalé" plány. Velvyslanec Eisen, znalý diplomacie a znalý možnosti neúspěchu začal realizovat druhou část plánu, a nějakou dobu připravoval změny v naší justici, na státním zastupitelství, aby s pomocí UOOZ sesadil celkem stabilní vládu Petra Nečase, a do vlády dostal předem připravený subjekt ANO. Úspěšně provedli tento justiční puč proti nečasově vládě, a během velice krátké doby, výěnou za obrovské finanční investice vytvořili kult Babiše, a to za použití klasické staré pohádky o kmotrech a korupci, a o bohatém strýčkovi kterému o peníze nejde, za plné podpory médií a americké ambasády pod novým vedením. Výsledek opět nebyl zdaleka tak dobrý jak plánovali, a Babiš se nestal premiérem, ale "pouze" ministrem financí. Toto si vysvětluji tak, že původně měl po volbě Schwarzenberga následovat pomalý odpis nečase, spojení s korupcí, a příchod strýčka Babiše do regulérních voleb jako bojovníka proti korupci. Tento proces byl ale urychlen vítězstvím Zemana, a US elity musely začít jednat rychleji. Příchod Babiše skrze justiční puč příliš uspěchali, a proto výsledek ani tam nestál za moc.
Tyto neúspěchy US elity v plánech na degradaci ČR neodradili, nicméně jejich dlouho připravovaný potenciál se postupně vyčerpával. Vzhledem k tomu že Zeman stabilně a jasně realizuje stále jednu a tutéž politiku se stal velkým trnem v oku US elit, protože Zeman jasně deklaroval svým konáním svoje cíle, které v žádném případě nejsou v zájmu US elit. Orientace na Rusko, orientace na Čínu, to si přece nesmí člen NATO, EU, a Havlův výtvor, samostatná ČR, dovolit. O tom žejsou tu tendence na spojení se Slovenskem už vůbec nemluvě, odmítání kvót, no co si to ten Zeman dovolil velké a mocné americe udělat?
Záměrně nechám velké prázdné místo, a nyní už jen v bodech:
- Zeman, stejně jako GP, ví že přijde poslední pokus o ovládnutí ČR. Pokus, do kterého bude vrženo všechno
- GP varuje Babiše čapím hnízdem, a testuje odezvu. Když Babiš dál lavíruje a Zemana nepodpoří, padne rozhodnutí Babiše začistit
- za účelem informovanosti posiluje Zeman financování vnitřní tajné služby ČR, pod záminkou dohledu nad pohybem teroristů
- Zeman v tandemu s GP využije návštěvy Xin Pinga a pomocí nastrčených demonstrantů testuje spolehlivost policie a její loajalitu prezidentovi, a zároveň tím testuje jestli u lidí takový zákrok proti demonstrantům projde. Vzhledem k obecnému pro-tibetskému názoru Čechů je to vynikající lakmusový papírek, protože pokud Češi zkousnou zásah proti demonstrantům pro-tibetským, zkousnou i zásah proti demonstrantům protiZemanovským
- Herman posílá žádost o udělení ceny Bradymu, hradní kancelář odhaluje rodinnou příslušnost a okolnosti, a Zeman vyhodnocuje jako past
- Kauza Brady spuštěna mediálně, aktivovány všechny mediální, sociální, aktivistické a jiné informační páky na podporu kauzy
- Kauza je spojena s Dalajlámou, přičemž US elity sází na jeho podporu skrze proHavlovské nálady, což GP tiše podporuje
- v kauze Brady Zeman správně mlčí až do svátku, Hradní kanceláře pracují naplno za Zemana, a velice dobře hrají překvapené a předkládají důkazy o tom, že vše dělají jako vždycky. Výsledek je, že napětí situace se uvolňuje, a na podporovatele humbuku padá podezření z manipulace, zejména díky tomu že Hrad neopětuje palbu a hraje nepochopení situace
- GP zařizuje obnovení stíhání "házečů vajec" na prezidenta, protože od tajných služeb má info že připraveno je mnoho "demonstrantů". A to jako signál všem kdo by se chtěli zůčastnit, že nyní už se "to" nesmí, a mohou padat tresty. Načasování geniální, tedy těsně před akcí, v rámci paměti davu
- jakmile je pro GP jasné, že má trumfy v ruce on, začíná připojovat k akci všechny nástroje, které chce v ČR odepsat, tedy skrze Dalajlámu všechno Havloidní, skrze Krause kavárnu, skrze Vlka Vatikán a ŘKC…
- Babiš ohlašuje svého kandidáta na prezidenta, Stropnického. Výběr je takový aby kandidát byl bez davového odporu (to je) a zároveň aby byl tak slabý, že lidé dojdou k závěru že Babiš bude mnohem lepší. Figura je vybrána geniálně z mnoha důvodů, shrnuto Babiš bude vypadat před lidmi jako naiva který vybral dobrého pana ministra protože ten post nechce urvat sám, a lidi ho ještě budou sami prosit ať kandiduje. Chvilku bude dělat drahoty, a pak by do toho hypoteticky šel. Tento krok ještě před akcí zajišťuje, že každý kdo si položí otázku "kdo bude prezidentovat když ne Zeman" si hned vzpomene na kandidáta strýčka Babiše, a bude vědět že strýček Babiš má řešení, jako vždy
- Jan Kraus svolává celou kavárnu do svého pořadu, a vrhá do toho divadla všechny koho je třeba odepsat (příslušností Krause si nejsem jist, ale podle tohoto kroku je ovládán GP)
- GP mění načasování vysílání pořadu a tím úplně mění jeho informační dopad, zmírňuje vytvoření napětí, a druhý den pořad Prima vysílá, a tím eliminuje napětí vzniklé pocitem cenzury, se kterým tak trochu US elity počítaly jakožto s posilovačem sociálního pnutí. Dost možná to měly dokonce domluvené, a s odvysíláním nepočítaly.
Samotný výsledek uvidíme dnes, a jestli se ve své analýze nemýlím ukáže až čas.
Doplnění (Taurus):
Česko má svoje strategické postavení v Evropě a zřejmě kvůli tomu, aby zde GP zachoval centrum řízení, v Čechách by měl zůstat relativní klid, ne to, co se děje s migranty v Západní Evropě. Také kvůli tomu, že Praha je jedním z center sionismu. Jak všechny mafie nechávají místo svých schůzek v relativním klidu, tak si myslím, že i Praha má zůstat stranou velkých otřesů. To štěstí nebudou mít ani Paříž, ani Berlín.
Problém zde začali dělat polistopadové židovské struktury, které byly přes Havla silně napojeny na USA a v podstatě nepochopily, že časy se změnily, a proto i nadále konají svoji destruktivní činnost, která je plně ve vektoru neocons USA, Sorose, Albrightové a spol. Myslím že Zeman, vzhledem ke svému charakteru, míře chápání a minulým zkušenostem s havloidy, byl zvolen proto, aby tyto struktury v ČR začistil a zároveň se nebránil (z ekonomických a jiných důvodů) většímu napojení na Čínu, jako hlavního centra řízení eurasijského křídla GP. Si-Ting Pching sem přijel, aby v symbolické rovině ukázal světu, že přebírá Prahu pod svou kontrolu - předání klíče od Prahy Si-Ting Pchingovi z rukou primátorky Prahy. Tímto aktem to bylo potvrzeno a globální struktury dostaly signál, že Praha a potažmo Zeman jsou pod ochranou eurasijského křídla GP. Ze setkání studentů Etonu s Putinem také víme, že došlo k předání určitých pravomocí od atlantického křídla GP Putinovi, pro kterého je Praha též důležitá, jako klíč ke strategickému centru, přes které Rusko bude uskutečňovat svoji globální politiku směrem k Evropě. Takže, podtrženo, Zeman se těší dvojí ochraně - přes Si-Ting pchinga středoasijského křídla GP a přes Putina atlantického křídla GP a z toho vyplývá i jeho velmi sebevědomé chování, protože na rozdíl od Kavárny, on tyto věci chápe. A proto, jakékoli trapné snahy pražské Kavárny skončí fiaskem a dokonce napomohou jejímu rychlejšímu odstřelu. To, že Kavárna je naprosto dezorientována, je vidět i podle posledních událostí, obzvlášť při jejím posledním extempore v pořadu Krause, ve kterém celému národu předvedla, co je zač a za čí zájmy kope. Kdyby havloidi chápali širší souvislosti, takovou hloupost nikdy neudělají. A nemyslím si, že zrovna Kraus něco chápe, jede ve stejném algoritmu, jako doposud a snaží se zachránit, co se dá, byť takovým hloupým způsobem.
Co se tyče kardinála Vlka, Halíka, KDU a spol., tak ti také spíše myslí na majetky a mají hrůzu z přílišného sbližování Česka s Ruskem a "komunistickou" Čínou.
Ještě je zde otázka návštěvy dalajlámy, která zapůsobila jako rozbuška. Už jsem psal, že ho podezírám z hraní na obě strany - navenek nahrává neokonům, ve skutečnosti plní vůli GP - odpis Vatikánu a židovské lobby. Kdo ví, možná to byl právě on, kdo Hermanovi poradil ten scénář s vyznamenáním jeho strýce, který se pak uskutečnil ve spěchu a se spoustou chyb, což bude mít za následek právě odstřel samotného Hermana a s ním i celé KDU s Kavárnou.
Chronologie útoku na Zemana a akce "Brady":
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

2 vymylimimozek vymylimimozek | 29. října 2016 v 12:30 | Reagovat

Tak zase pátá kolona
statečně vyjela na slona
lítají sliny, touží i facky
brousí se nože, ježí se klacky
přála bych každému z chrabrého davu
na chvíli se slonem směniti hlavu.

3 filip filip | E-mail | 29. října 2016 v 15:53 | Reagovat
5 vymylimimozek vymylimimozek | 30. října 2016 v 0:02 | Reagovat
6 host host | 30. října 2016 v 9:28 | Reagovat

Tohle bohužel není pravda. Útoky proti Zemanovi organizuje sám GP přes americkou ambasádu a Sorose, takže nejde o osamocenou akci pražské kavárny.

GP v žádném případě nemá nic společného s čínou ani ruskem, to je pitomost. GP jsou USA a jejich evropské kolonie.

Zeman zcela prozíravě podkuřoval izraelským židům, takže ti ho možná podrží.

7 vymylimimozek vymylimimozek | 30. října 2016 v 12:30 | Reagovat

Údajně se jedná o dvě GAPY - národní a nadnárodní a po panu prezidentovi jde GODZILA národní ušácká.

8 vbvfdfrt vbvfdfrt | E-mail | 29. ledna 2018 v 11:31 | Reagovat

*
*
**Pictures, images and Video**

**Girls boys 12-18 years**

**** Download here: Link: https://xtl.jp/?a8

**** Download here: Link: http://xfun.cc/i36cy

l
l
l
l
l
l

9 Fgtrdfre#cdsdws Fgtrdfre#cdsdws | E-mail | 2. února 2018 v 3:45 | Reagovat

@
@
**Pictures, images and Video**

**Girls boys 12-18 years**

**** Download here: Link: https://lc.cx/M3m9

**** Download here: Link: https://301.li/8xz6b

w
w
w--

10 Hectorkip Hectorkip | E-mail | 15. dubna 2018 v 2:05 | Reagovat

*
*
Pictures, images and Video  3 -5  -7 -9 -12 _15 years P0rno
*
Download here: Link1: http://minurl.ru/64o7N
Download here: Link2: https://go2cut.ru/ae5
*
*
*
*-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.