Zisti kto si a rob to úmyselne.

Tajná raketová velmoc Izrael

30. října 2016 v 9:29 | afinabul |  Bratia
Izrael vlastní jaderné zbraně i výkonné rakety schopné dopravit satelit na nízkou oběžnou dráhu Země. Díky vlastní vyspělé raketové technice je Izrael schopen zasazovat jaderné údery na vzdálenost několik tisíc kilometrů od vlastních hranic.

Jericho a Šavit

O izraelském raketovém programu (podobně jako o tom jaderném) je jen velmi málo informací. Údaje o doletu, nosnosti nebo dalších schopnostech izraelských vojenských raket pocházejí většinou z neoficiálních zdrojů, případně jsou odvozeny na základě známých parametrů izraelských kosmických raket Šavit.
V každém případě Izrael patří do úzkého klubu zemí schopných provádět raketové jaderné údery. Izrael od roku 2011 s největší pravděpodobností vlastní mezikontinetální balistickou střelu ICBM (Inter-Continental Ballistic Missile) Jericho 3. Právě v roce 2011 izraelská média poprvé informovala o prvním testu nové balistické rakety dlouhého doletu.
Nosnost třístupňové rakety Jericho 3 je 1000 až 1300 kg, při doletu údajně až 11 000 km. Podle izraelského novináře Alon Ben Davida, a jeho článku na Aviation Week z roku 2013, je však dolet rakety Jericho 3 asi 5000 km a nosnost 1000 kg.
Bojovou hlavici mohou tvořit tři oddělitelné nezávisle naváděné hlavice MIRV (Multiple Independently targetable Reentry Vehicle). Střely Jericho 3 jsou umístěny v opevněných pozemních silech - spekuluje se také o vývoji mobilní verze.
K poslednímu známému testu Jericho 3 došlo v roce 2013, kdy řada obyvatel Izraele viděla přes oblohu dlouhou kouřovou stopu výkonné rakety. "Toto ráno Izrael provedl testovací odpal raketového systému ze základny Palmachim. Test byl dlouho plánován… a proběhl tak, jak bylo očekáváno," vydalo k testu stručné prohlášení izraelské ministerstvo obrany.
Předchůdcem Jericho 3 byla balistická dvoustupňová raketa Jericho 2, poprvé testována v roce 1986. Startovací hmotnost střely Jericho 2 je 26 t, dolet 1500 km a nosnost 1000 kg. Izrael pomocí Jericho 2 dokáže zasáhnout íránský Teherán jadernou hlavicí o síle až 1 Mt.
Nicméně Jericho 2 nebyla nejvýkonnější izraelská raketa - v roce 1988 Izrael poprvé vyslal pomocí třístupňové rakety Šavit (nosnost 350 kg) na nízkou oběžnou dráhu Země průzkumný satelit Ofek-1.
Raketu Šavit lze využít jako nosič jaderné hlavice. Ze známých údajů se odhaduje, že v případě potřeby Šavit dokáže doručit až 500 kg těžkou jadernou hlavici na vzdálenost 7800 km.
Izrael navíc údajně tají skutečné schopnosti střel Jericho 2. Podle zprávy amerického ministerstva obrany Izrael v 80. letech záměrně netestoval maximální dostřel svých raket Jericho 2.
Omezené testování bylo způsobeno jako politickými motivy, tak geografickými podmínkami - Izrael musí testovat rakety směrem na západ do Středozemního moře. Ostatně i raketa Šavit startuje netradičně (nevýhodně) na západ proti rotaci Země, aby nenarušila vzdušný prostor východních arabských zemí.
Video: Start rakety Šavit-2 se satelitem Ofek-11 (záři 2016). Raketa startuje ze základny Palmachim, který leží 10 km jižně od Tel Avivu. / YouTube

ICBM: Nástroj politické síly

Řada expertů vnáší otázku, nač Izrael potřebuje strategické rakety ICBM. Existenční hrozby Izraele leží v blízkém okolí Středního východu - nejvýchodnější hranice Íránu je vzdálená od Izraele cca 2700 km.
Nicméně balistické rakety dlouhého dosahu nemusí sloužit jen jako symbol odstrašení, ale také jako prostředek posílení politického významu Izraele na nejvyšší mezinárodní úrovni. Balistické rakety jsou mimořádně zajímavým exportním produktem, který může posloužit k navazování strategických ekonomických, politických a bezpečnostních partnerství.
Příkladem je prodej licencí střel Jericho 2 do Jihoafrické republiky (JAR) v 80. letech minulého století. JAR izraelské střely vyráběla pod označením RSA.
JAR v 80. letech intenzivně pracovala na vlastní jaderné bombě. Koncem 80. let JAR vlastnila 5 funkčních a jednu zkušební jadernou bombu bez obohaceného uranu. Střely Jericho 2 (resp. RSA) měly posloužit jako nosiče jihoafrických jaderných zbraní. Nicméně na začátku 90. let se JAR svého vojenského jaderného programu vzdala.
Spekuluje se také, že Izrael v roce 1979 ve spolupráci s JAR tajně na odlehlých ostrovech prince Edwarda v Indickém oceánu otestoval jadernou bombu. Izrael na oplátku pomohl JAR vybudovat vojenský jaderný program.
Izrael je jednou z devítí zemí vlastnící jaderné zbraně. Izrael vlastnictví jaderných zbraní tradičně odmítá potvrdit nebo vyvrátit. Podle výroční zprávy SIPRI Yearbook 2016 výzkumného centra SIPRI (Stockholm International Peace Research Institute) Izrael vlastní 80 atomových hlavic a produkuje také plutonium nutné pro výrobu jaderné bomby.
http://www.armadninoviny.cz/raketova-velmoc-izrael.html

Nezvyčajný výbuch rakety Falcon 9 s izraelským satelitom

1. septembra 2016 sa na Cape Canaveral udalo niečo, čo chcú najvyššie miesta zúfalo upratať pod koberec zmätenými a rozpornými správami. Pozrite si video, budete vedieť prečo.
Facebook vypustil 200 miliónov dolárov drahý izraelský satelit na rakete Falcon 9. Satelit mal za úlohu umožniť Facebooku širokopásmové prenosy v Afrike - iniciatíva, ktorá bola Facebookom financovaná aj z toho dôvodu, aby zlepšil svoje širokopásmové služby a videoslužby v Strednom východe a v niektorých častiach Európy. Najmä to však bol projekt, na zlepšenie prístupu k internetovým službám v regióne na juh od Sahary - prinajmenšom to tvrdí oficiálna verzia…
Elon Musk, výkonný riaditeľ SpaceX, sa na svojej sociálnej sieti vyjadril, že "…nehoda sa stala počas tankovania paliva; príčinu explózie však nedokázali zistiť."
Celú záležitosť sa pokúšajú zúfalo upratať pod koberec, možno pre "projektil", ktorý sa tesne pred výbuchom priblížil k "nákladu" rakety Falcon 9 až na cca 30 metrov - vzápätí "náklad" exploduje!
….
Už sa začalo s odstraňovaním nepohodlných záberov z internetu.
http://www.auria.sk/blog/nezvycajny-vybuch-rakety-falcon-9-s-izraelskym-satelitom
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Fgtrdfre#cdsdws Fgtrdfre#cdsdws | E-mail | 2. února 2018 v 3:44 | Reagovat

@
@
**Pictures, images and Video**

**Girls boys 12-18 years**

**** Download here: Link: https://lc.cx/M3m9

**** Download here: Link: https://301.li/8xz6b

w
w
w--

2 FrankJeatt FrankJeatt | E-mail | 4. května 2018 v 12:14 | Reagovat

*
*
Pictures, images and Video  3 -5  -7 -9 -12 _15 years P0rno
*
Download here: Link1: http://minurl.ru/64o7N
Download here: Link2: https://rocld.com/n8g76
*
*
*
*--

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.