Zisti kto si a rob to úmyselne.

Mike Krieger

30. prosince 2016 v 11:50 | afinabul
"Jak se dívám na mediální krajinu roku 2016, všímám si, že alternativní média konečně převládají nad těmi 'vážnými a seriózními' určitě alespoň co do vlivu a moci. Mainstreamová média se například rozhodla, že problematické zdraví prezidentské kandidátky Hillary Clintonové není důležité a že si ho nebudou všímat. Jenže řada komentátorů z "alternativy" měla jiný názor - a nakonec jejich rozbor této zničující otázky pronikl i do mainstreamu, který se jí nechtě musel zabývat. Tomu říkám moc.
Je to mnohem větší věc, než zatím tušíme - a armáda mainstreamových médií to dobře vědí. Znamená pro ně totiž naprostou ztrátu legitimity, prestiže a moci. Zaslouženou, samo sebou. Ale tohle jen tak neprojde.
V roce 2016 prostě začaly Mediální války. Alternativní média se stala schopna řídit složení mediálního prostoru. Ta mainstreamová teď nemají na výběr. Musejí se buď podřídit a namísto propagandy a manipulace začít opět pravdivě informovat, nebo naplánovat protiúder. A ten přijde. A bude hodně špinavý. Nepochybně začnou s něčím hodně ošklivým - jenže mám dojem, že vlastně prohrají v každém případě. Protože i pokud vyrukují s něčím zásadním až se prach usadí, zbyde z mocného mainstreamu jen slupka. Porazí se sám."
http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/25261-medialni-valky-svetu-potrebujeme-propagandu-tu-spravnou.aspx
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.