Zisti kto si a rob to úmyselne.

Trumpa odmítli podpořit dva volitelé, Clintonovou čtyři

21. prosince 2016 v 11:28 | afinabul |  Ponerológia
O tom, že USA jsou stále zemí "neomezených možností", nemá cenu pochybovat. V mediální masáži volitelů proti Donaldu Trumpovi nakonec více volitelů odmítlo volit Hillary Clintonovou.
Vypadá to na první pohled jako špatný vtip. Po nesmírném úsilí Baracka Obamy vylíčit americké volby jako zmanipulované samotným Vladimirem Putinem, proběhla volba amerického prezidenta voliteli z jednotlivých států. Výsledkem bylo oznámení, že zatímco Trumpa odmítli podpořit dva volitelé, Clintonovou čtyři!
Z tohoto výsledku nebudou mít americká média ani jejich opěvovatel Martin Řezníček z ČT opět žádnou radost. Ten ostatně daroval nám, divákům ČT , další zpravodajské "perly" o tom, co se v USA "děje", Nyní, co je jasné, že Trump do Bílého domu vejde hlavním vchodem, se proto spekuluje, co "hrozného" Trump udělá při slavnostní inauguraci, která proběhne 20. ledna 2017. Je to tak děsivě obehraná písnička, že už to člověka přestává bavit. Opět se komentuje to, že američtí umělci "odmítají" vystoupit ve slavnostním průvodu, který se v den inaugurace chystá. Opět je médii vina za tento stav připisována Trumpovi a jeho předvolební rétorice.
Zvolení Baracka Obamy se tedy nakonec ukázalo jako problém, který Spojené státy navedl na trajektorii postupné eliminace vlivu americké zahraniční politiky na události ve světě. Právě dnes se mají sejít delegace Ruska, Íránu a Turecka a jednat o situaci v Sýrii. USA k této schůzce nejsou přizvány. Přitom letectvo USA bombardovalo pozice IS v Sýrii kolem Palmýry, kterou IS získal protiútokem proti vojákům syrského režimu. Na názor končící americké administrativy ale není Rusko, Írán ani Turecko zvědavé.
Obama je tak v pohledu své zahraniční politiky zřejmě nejméně úspěšným americkým prezidentem po Jimmy Carterovi, za jehož úřadu padl íránský šáh a "revoluční gardy" obsadily americkou ambasádu v Teheránu a jako rukojmí tam zadržovaly americké občany přes jeden rok. Po Carterovi přišel Reagan. Co bude po Obamovi je nejasné, nicméně hůř si snad Spojené státy pod Trumpem nepovedou. Doufám.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Fgtrdfre#cdsdws Fgtrdfre#cdsdws | E-mail | 2. února 2018 v 3:41 | Reagovat

@
@
**Pictures, images and Video**

**Girls boys 12-18 years**

**** Download here: Link: https://lc.cx/M3m9

**** Download here: Link: https://301.li/8xz6b

w
w
w--

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.