Zisti kto si a rob to úmyselne.

Biele na čiernom

23. února 2017 v 1:29 | afinabul |  O Blogu
Naozaj, už ma unavuje ľudom vypisovať, prečo je tento blog taký aký je, pamätníci vedia, že prebehol aj pokus "čierne na biele" ale rozhodilo to nielen články, ale aj archív, nie len tu ...

Důvodů, proč si někdo založí blog, existuje opravdu hodně. V úplně první soutěži, kterou jsme na tomto blogu uspořádali, měli soutěžící za úkol napsat, proč vlastně blogují - a odpovědí se sešlo přes 1600. Všechny se dají rozdělit na špatné a dobré. Pokud si založíte blog ze špatného důvodu, spolehněte se, že vám dlouho nevydrží, a naopak - dobrý důvod vás udrží na blogu léta.
(Někteří blogeři sice tvrdí, že si svůj blog vedou hlavně kvůli sobě - třeba aby si urovnali myšlenky nebo se takzvaně vypsali z depky - a o návštěvnost se nestarají, ale osobně si myslím, že se jedná o výjimku. Naprostá většina blogerů si blog vede kvůli tomu, aby jeho prostřednictvím získali zpětnou vazbu od návštěvníků).
http://blog.blog.cz/1308/co-si-ujasnit-pred-zalozenim-blogu

Ja tento blog nečítam, kto číta afinabul.blog.cz a je presvedčený, že tento blog by sa mal kvôli nemu a čitateľom zmeniť, je čo?
Prečo niekto kliká na blog, ktorý nevie prečítať?
Prečo niekto píše afinabul, že má mžitky v očiach?

https://www.youtube.com/watch?v=YK1zo8IPH7E

Napíšem to znova:
Nie si PC master race, nevieš si nastaviť ani odstaviť sledovacie, grafické, mobilné... zariadenia? Tak sa čuduj.

https://www.youtube.com/watch?v=C32RkdIWAyY

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ja ja | 23. února 2017 v 1:47 | Reagovat

nie som cisty no a co

2 ja ja | 23. února 2017 v 1:48 | Reagovat

ja cumim na oko a ono cumi na mna
neboj sa

3 666 666 | 23. února 2017 v 15:21 | Reagovat
4 Agent Smith Agent Smith | 24. února 2017 v 8:27 | Reagovat

Čierne pozadie šetrí oči.

5 bílé na černém bílé na černém | 24. února 2017 v 15:04 | Reagovat

Ahoj, děkuji za odpověď.
Uznávám, že důvodů proč někdo píše blog je zřejmě mnoho. Já vycházím ze svých zkušeností a dojmů/pocitů.
Určitě uznávám, že nemám nějaké vetší právo autorovi blogu do tohoto nějak kecat a nutit jej, aby změnil design.
Přístup autora k blogu, kdy vytváří jistý komunikační prostor a v jeho rámci je očekávána zpětná vazba se mi poměrně líbí. Také ale chápu tyto informační kanály, že jsou určitou spoluprací mezi šířitelem obsahu a témat, které hýbou společností a mezi čtenáři, tedy řekněme rádoby se informující veřejností, která má zájem zjistit informace a stav věcí v tématech, které jsou důležité. Jsme všichni součástí stejného hnutí, od oné populace až po ty autory obsahu, kteří pro nás takto určitě dělají mnoho a věnují mnoho svého drahocenného času.
Já autorům věřím a jsem vděčný za informace a obecný rozhled, který nám takto dávají a ještě navíc zdarma.
Toto vše je pro mě zajímavé, vážím si toho a je to pro mně poutavé.
Na tento blog přicházím z rozcestníku ve spodní části stránky nwoo.org
Když už jsme u tohoto webu, tak mi třeba dost vadí, že některé články zde mají titulek na 5 řádků. To už pro mě není nadpis, ale spíše tapetování a psaní celých odstavců tam, kam patří jen ten nadpis. Takže Protiproud taky moc nečtu. U vás jsou napisy v pohodě a krátké. Když je přečtu, tak mě nabízené informace zaujmou a kliknu a navštívím váš blog. Většinou čtu až v noci.
Přes veškerý zajímavý obsah se mi stane, že po přečtení několika vět se mi opravdu text začíná úplně rozmazávat a poměrně hodně mi to vadí na oči.
Nebudu neustále vypínat a zapínat styly. Jiné weby mají i tu funkci, že se mi ve Firefoxu na konci adresního řádku zobrazí po načtení stránky taková ikonka knížky, na kterou kliknu a stránka se zobrazí jen jako prostý článek (ten hlavní obsah) jako černé na bílém a toto se poměrně dobře dá přečíst. Tento blog toto neumí a nezbývá než přepínat ony styly, čož je komplikované.
Přes veškerý zajímavý a hodnotný obsah a informace, se mi toto opravdu špatně čte a články opravdu po několika větách zavírám a z blogu odcházím.
Přeji vám hodně čitatelů a užitečnou práci. Já váš blog ale již číst zřejmě nebudu a nebo jen velmi velmi okrajově. Já mám své oči opravdu rád a tento blog zřejmě není pro mě. Děkuji za vše co pro lidi děláte. Ať se vám daří co možná nejlépe. Jiří :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.