Zisti kto si a rob to úmyselne.

„O 15 let později: O fyzice kolapsu vysoko stavěné budovy“

22. února 2017 v 13:35 | afinabul |  Ponerológia
Nová architektonická studie předpokládá, že se World Trade Center zřítilo v následku kontrolované demolice.
The European Scientific Journal vydal ve spolupráci s European Scientific Institute obsáhlou studii o WTC během dne 11. září 2001. Tato publikace nese název "O 15 let později: O fyzice kolapsu vysoko stavěné budovy" a senzačně odhaluje, že se budovy s jistotou zřítily v důsledku řízené demolice.

Tento článek byl výsledkem několikaleté práce některých výzkumných spolupracovníků včetně Stevena Jones z Brigham Young University, Roberta Korola z McMaster University - mechanického konstruktéra, který pracuje v leteckém průmyslu, Anthony Szambotiho a Teda Waltera z Architects & Engineers for 9/11 Truth. Publikace také odkazuje na názory jednoho z původních architektů komplexu World Trade Center, Johna Skillinga.
Skilling pro The Seattle Times udělal prohlášení:
"Podívali jsme se na každou možnou věc, u které bychom si mohli myslet, že by se mohla přihodit těmto budovám, dokonce do té míry, že by letoun zasáhl boční stranu, nicméně v těch dnech již lidé moc o teroristech nepřemýšleli." Pokračuje, "Naše analýza naznačuje, že největším problémem by byla skutečnost, že se veškeré palivo (z letadla) nahromadilo do budovy. Byl by tam strašlivý požár. Mnoho lidí by zemřelo. Struktura budovy by tam stále byla. Nicméně, neříkám, že správně nainstalované výbušniny - vytvarované výbušniny, takového rozsahu by nemohly způsobit tak obrovské množství škod. Dovedu si představit, že pokud byste vzali odborníka v tomto typu práce a zadali mu úkol, aby ty budovy zbortil pomocí výbušnin, tak bych se vsadil, že to dokáže."
Skilling řekl vyšetřovatelům, že byl vyzván, aby udělal zevrubné posouzení o tom, co by se stalo s World Trade Center, pokud by bylo zasaženo letadlem a následnou kolizí letadla s Empire State Building. Po rozsáhlém scénáři cvičení došel Skilling k závěru, že letadlo, které by narazilo do jedné z budovy Obchodního centra by byl osudový. Bylo by to z důvodu nestálého paliva z letadla, které by se velmi pravděpodobně vznítilo a způsobilo zuřící požár, který by způsobil smrt. Nicméně studie došla k závěru, že konstrukční jednotnost oceli by zůstala nezměněna. To bylo založeno na předpokladu, že žádná výšková budova se nikdy nezhroutila kvůli požáru nebo vnějšímu vlivu.
Vzhledem k obrovskému obeznámeností s World Trade Center a jeho schopností překonat náraz došel Skilling k závěru, že jediný způsob, jak se mohla budova zřídit byla pomocí řízené demolice.
Bylo to v posledně uvedeném bodu, že autoři dospěli k závěru své studie. Uvádějí:
"Zaslouží si zopakovat, že požáry nikdy nezpůsobily totální kolaps budov stavěných z oceli, před ani po 11. září. Byli jsme 11. září svědky nebývalé události během tří rozdílných časů?" uvádějí autoři studie. To jsou otázky, které by měly být Bushovou administrativou zodpovězeny, a to i po 15 letech od útoky z 11. září.
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9913-the-european-scientific-journal-11-zari-byla-kontrolovana-demolice
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 FrankJeatt FrankJeatt | E-mail | 4. května 2018 v 12:41 | Reagovat

*
*
Pictures, images and Video  3 -5  -7 -9 -12 _15 years P0rno
*
Download here: Link1: http://minurl.ru/64o7N
Download here: Link2: https://rocld.com/n8g76
*
*
*
*--

2 Antoniokig Antoniokig | E-mail | 6. května 2018 v 14:23 | Reagovat

*
*
Pictures, images and Video  3 -5  -7 -9 -12 _15 years P0rno
*
Download here: Link1: http://minurl.ru/64o7N
Download here: Link2: https://rocld.com/n8g76
*
*
*
*---

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.