Zisti kto si a rob to úmyselne.

"Řídit, co si lidé přesně myslí, to je naše práce“

25. února 2017 v 17:09 | afinabul |  Ponerológia
Během živé diskuse točící se kolem strachu z toho, že prezident Trump, "začne podvracet média," ulítla Mice Brzezinski z MSNBC úžasná pravda, která se nesmí vyslovovat, že "prácí" médií je "řídit, co si lidé přesně myslí."
Jak poznamenali na Grabien News, tento komentář kupodivu ani nikomu z ostatních panelistů nezvedl obočí. Naopak spolumoderátor Joe Sarbourough řekl, že Trumpovi mediální nepřátelé jej kladou na roveň Mussolinimu a Leninovi…

SCARBOROUGH: "Přesně. Přesně to jsem slyšel. Co, Yamiche řekl, je to, co jsem slyšel ode všech Trumpových příznivců, že říkám těm, co byli Trumpovými voliči a jsou pořád Trumpovými příznivci. Ti tvrdí: 'Jo, bando jste z toho na mrtvici. On to dělá - tak co jste z toho vyjevení? On dělá přesně to, co říkal, že dělat bude.'"
BRZEZINSKI: "No, myslím, že je nebezpečný, víš, háček je v tom, že se pokouší podvracet média a pokouší se vytvářet svá vlastní fakta. A to by mohlo být tak, že během nezaměstnanosti a zhoršování ekonomiky mohl podvrátit poselství od médií až natolik, že ve skutečnosti začal doslova řídit, co si lidé myslí. To je ale přeci naše práce!"

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9920-priznani-primy-prenos-ridit-nase-prace

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 vymylimimozek vymylimimozek | E-mail | 26. února 2017 v 14:45 | Reagovat

Ach, ty skoky o tyči
do řeči a do p..
s oponentem v TVmlýnku
nejsi s námi?
vem si plínku!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.