Zisti kto si a rob to úmyselne.

Švédsko a Francúzko

21. února 2017 v 8:21 | afinabul |  Deje sa toho toľko
Mainstreamová média se tváří, že je vše v pořádku a věnují se radši tomu, jak v Barceloně masově demonstrují, aby Španělsko přijalo více a více uprchlíků.
--
V štokholmskej štvrti Rinkeby došlo v pondelok večer k vážnym nepokojom. Noviny Expressen a Dagens Nyheter informovali o tom, že skupina 30 mladých ľudí podpálila niekoľko áut a vyrabovala obchody. Mladíci zablokovali cestu a zabránili tak hasičom uhasiť plamene. Keď sa policajti priblížili, mladíci po nich začali hádzať kamene. Podľa polície údajne došlo k niekoľkým ľahkým zraneniam príslušníkov polície.
V Rinkeby žije najmä mnoho migrantov zo Somálska. Štvrť je známa ako problémová oblasť s vysokou nezamestnanosťou.
http://www.hlavnespravy.sk/svedsko-nepokoje-rabovanie-v-stokholme/903021

Video ze zatýkání potvrdilo verzi policistů, Theo byl zasažen vertikálně, nikoli tedy s úmyslem zasáhnout jeho intimní partie. Veškerá obvinění proti policistovi byla stažena!
Zdroj ZDE.
Tahle Theova lež rozputala ve Francii peklo. Zatímco levicoví aktivisté bloumají ulicemi s transparenty Spravedlnost pro Thea, ve čtvrtích obývaných především migranty se proti francouzským policistům rozhořela válka nenávisti a zběsilého násilí. Policejní auta hoří přímo na ulicích, a to i ta soukromá. Policisté jsou naháněni auty a filmováni, jak potupně utíkají. Útoky molotovými koktejly se opakují dokola a dokola.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.