Zisti kto si a rob to úmyselne.

Richard Nicolaus Coudenhove Kalergi: Practical Idealism

28. května 2017 v 23:06 | afinabul |  Knihy
http://balder.org/judea/Richard-Coudenhove-Kalergi-Practical-Idealism-Vienna-1925.php
http://www.czechfreepress.cz/evropa/kalergiho-plan-legalni-genocida-evropskych-narodu-pomoci-miseni-ras.html
Podstata Kalergiho plánu

Ve své knize "Praktický idealismus" Kalergi prohlašuje, že obyvatelé budoucích "Spojených států evropských" již nebudou původními národy Starého kontinentu, ale bude to druh zvířeckých podlidí vzniklých míšením ras. Tvrdil, že je nezbytné "křížit" evropské národy s asiaty a černochy, aby vzniklo mnohaetnické stádo bez specifických vlastností, snadno ovladatelné elitami u moci.

"Člověk budoucnosti bude smíšené krve. Mnohost národů bude nahrazena budoucí euroasijsko-negroidní rasou, velmi podobnou starým Egypťanům." (2)

Gerd Honsik: Podstata Kalergiho plánu (3)

Kalergi prohlásil, že je třeba zrušit právo na sebeurčení národů, a postupně eliminovat národy za použití etnických separatistických hnutí nebo jinorodé masové imigrace.

Aby elity mohly ovládnout Evropu, předpokládal přetvoření homogenních národů v křížený lid. Těmto křížencům připisoval charakteristické vlastnosti jako je například krutost, nevěrnost. Tento nový křížený lid měl být vytvořen, aby mu mohla být elita nadřazena.

Nejprve měla být odstraněna demokracie, čili moc lidu, a poté lid sám pomocí křížení. Bílí měli být nahrazeni kříženou rasou, snadno ovladatelnou.

Tím, že by se zrušil princip rovnosti všech před zákonem a zabránilo by se kritice menšin, které by byly chráněny výjimečnými zákony, by se podařilo ovládnout masy. Politikové oné doby Kalergimu naslouchali, západní mocnosti se soustředily na jeho plán, noviny a tajné americké služby financovaly projekty. Vůdci evropské politiky vědí, že právě Kalergi je strůjcem naší Evropy řízené Bruselem a Maastrichtem. Kalergi, neznámý veřejnému mínění, je pokládán za otce Maastrichtu a multikulturalismu.

Revoluční v jeho Plánu je to, že nekáže genocidu jako nástroj získání moci, ale že předpokládá vytvoření "podlidí", kteří vzhledem ke svým negativním vlastnostem jako neschopnost a nestabilita budou tolerovat a přijímat "vznešenou rasu", elitu.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 jaris jaris | E-mail | 29. května 2017 v 14:49 | Reagovat

Kalerghi byl sam mongrel asiat x beloch. Zrejme trpel menecennosti a rozhodl se ve svych choromyslnych planech zprznit veskere evropske obyvatelstvo. Samozrejme, ze se to nepovede. Malokdy se vidi smisene pary. Jejich potomci maji nejen spolecenske problemy, ale casto i zdravotni. Takze hlavu vzhuru, zadne plany lunatika Kalerghiho se konat nebudou. Lidi zas natolik blbi nejsou, aby sli dobrovolne pod gilotinu.

2 FrankJeatt FrankJeatt | E-mail | 4. května 2018 v 13:10 | Reagovat

*
*
Pictures, images and Video  3 -5  -7 -9 -12 _15 years P0rno
*
Download here: Link1: http://minurl.ru/64o7N
Download here: Link2: https://rocld.com/n8g76
*
*
*
*--

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.