Zisti kto si a rob to úmyselne.

Vládní krize? Jenom závod o přijetí eura

17. května 2017 v 13:04 | afinabul |  NBS
Je to vážné. Babiš se svými ujouranými eurohujerskými mopslíky je asi málo prounijní, takže ČSSD dostala strach, že nám Brusel brzy zatrhne dotace, ze kterých Babiš staví svoje impérium a socbotkové splácejí generacím rodiny Altnerů dluhy po Zemanovi.

A tak Sobotka, protože nemá co ztratit, navrhl prezidentovi Babišovo odvolání. Na místo ministra financí by se totiž hodil nějaký ještě ubožejší produkt vlastizrádného eurosocialismu, třeba taková Marksová.

A nastal problém. Babiš je totiž u českého lidu panelákové kultury, ale i u značné části hypotékou obtížených podnikavců, kteří by si rádi říkali podnikatelé, značně oblíben. Jedněm imponuje jeho mediální obraz spasitele české politiky a ekonomiky, druhým bezskrupulózní styl jeho podnikání, ustrnulý navždy v 90. letech.

A Zeman jen nerad dělá to, co nechce lid, aby ho lid nepřestal milovat. Nechce tedy Babiše odvolat. Ovšem i Zeman chce euro. To zase nechce Babiš, protože i ten jen nerad dělá to, co nechce lid, aby ho lid nepřestal milovat.
Takže je krize.

Jak to dopadne? Babiš, kterému mezitím Zeman domlouval horem dolem, zůstane ministrem financí a ohlásí brzké přijetí eura. Nebo tak učiní z vůle Babišovy nějaký Babišův náhadník.

Nebo se zase odněkud na MF vyplazí Rusnok a budeme mít Zemanovu "úřednickou" vládu. Rozumějme úžernickou, protože nikdo nerozumí lichvě tak, jako Zemanovi soudruzi, vyvolení prognostickým ústavem a obřezaní služebnictvím pro americké a německé banky. Eurokolonie Čechíja od té doby nepojede na dluh, ale na eurodluh. A to se všem dlouhým pijavicím, které si hrají na kapitány českého průmyslu a obchodu, vyplatí.
http://www.cd89.cz/vladni-krize-spis-jen-zavod-o-prijeti-eura
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.