Zisti kto si a rob to úmyselne.

Slovácké muzeum - Veligrad: Fos-Zoe-Nika

14. června 2017 v 15:19 | afinabul |  Games
Ve spolupráci se zlínským studiem open|mind vytvořilo Slovácké muzeum ojedinělý projekt. Pomocí 3D grafiky nechalo na obrazovkách počítačů znovu ožít jednu z nejvýznamnějších archeologických lokalit na našem území, církevní areál v Uherském Hradišti - Sadech. Areál na Výšině sv. Metoděje (Sadské výšině) se tak stává kulisou pro příběh z dob Konstantina a Metoděje, z dob Velké Moravy.
Veligrad Fos-Zoe-Nika se vrací ke kořenům klasických adventur, ale oděna v novém a moderním hávu. Celá hra je vytvořena v Unity 3D herním enginu, který nabízí skvělý vizuální zážitek. Hráč se vžívá do role studentky archeologie Sáry a mnicha Nauma. Sářiným úkolem, tak jako každého správného vědce, je shromáždit známá fakta k archeologické lokalitě Uherské Hradiště - Sady "Špitálky". Její pátrání ji zavede nejenom na samotnou lokalitu, ale i na Památník Velké Moravy ve Starém Městě či na konzervační oddělení ve Slováckém muzeu. Současně, jak se jí daří postupovat v její vědecké práci, se odehrává na Výšině sv. Metoděje (Sadské výšině) příběh mnicha Nauma. Jeho očima sledujeme, jak se areál postupně rozrůstá a prožíváme spolu s ním i důležité dějinné milníky Velkomoravské říše jako je příchod věrozvěstů či Slavomírova vzpoura.
Poutavou formu má hráč možnost vytvořit si představu o podobě církevního areálu v Uherském Hradišti - Sadech, životě našich předků v 9. století, práci archeologa či konzervátorů. Herní prostředí je vytvořeno pomocí výkonného 3D enginu, který zprostředkovává realistický herní zážitek. Stavby a historické souvislosti odpovídají v maximálním možné míře odkrytým archeologickým situacím a písemným pramenům. SVĚTLO, PRAVDA, VÍTĚZÍ.
PC hra je součástí třídílné publikace Pravdivý příběh byzantských věrozvěstů Konstantina a Metoděje. Publikace je k dostání v objektech Slováckého muzea v Uherském Hradišti a také na e-shopu.

http://www.slovackemuzeum.cz/doc/841/

https://www.youtube.com/watch?v=vA4Q9-Ntcpc
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Coreygualp Coreygualp | E-mail | Web | 18. března 2018 v 22:05 | Reagovat

You actually explained this effectively.

2 Hectorkip Hectorkip | E-mail | 15. dubna 2018 v 3:04 | Reagovat

*
*
Pictures, images and Video  3 -5  -7 -9 -12 _15 years P0rno
*
Download here: Link1: http://minurl.ru/64o7N
Download here: Link2: https://go2cut.ru/ae5
*
*
*
*-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.