Zisti kto si a rob to úmyselne.

Identity Generation mají loď anti-NNO

11. července 2017 v 5:48 | afinabul |  Ľudia
Organizace Identitární generace pronajala loď, která je na cestě do Středozemního moře. Mohla by se stát nejhorší noční můrou neziskovek, které v této oblasti "trajektují " migranty do Itálie. Chtějí totiž migranty vracet do Libye
C Star ... nová lod ́ Identitární generace.
C Star … nová lod ́ Identitární generace.

Vlastenecká loď je na cestě do Středozemního moře, kde s členy Identitární generace budou hledat na moři před Libyjskými břehy čluny naložené migranty, aby se odvezli zpět do Libye. Tato 30 metrů dlouhá loď vypluje s kapitánem, profesionální posádkou a může zůstat na moři nepřetržitě po dobu 30 dní. Je jasné, že to nebude levná záležitost. Jen proto, aby se loď dostala do Středomoří , to bude stat 60 tisíc euro. Tuto částku se GI podařilo dát dohromady ve sbírce, která je aktivní od května s názvem "Defend Europe."
Tento příběh začal před dvěma měsíci, když skupina mladíků (Němci, Rakušan, Italové a Kanaďani) na palubě malého plavidla zablokovali v přístavu Catania na několik minut loď Aquarius , patřící neziskovce Sos Méditerranée.
Ve skutečnosti tento nájezd otevřel cestu mnohem ambicióznějšímu projektu. Do vyhlášené sbírky tisíce občanů v celé EU věnovalo během několika týdnů více než 60.000 euro.
Zdá se však, že v případě, když je sbírka pravicová, tak to není Milostpánům příjemné .
Nejdříve, pod tlakem antagonistických skupin a mezinárodní levice, byl GI zrušen účet PayPal. Italská sekce pak otevřela novou platformu PostePay: uběhlo méně než dva dny a účet byl opět smazán. Bankovní systém zaplomboval kartu francouzské sekci, čemuž se nevyhnul ani osobně Martin Sellner, vedoucí mise společně s italem Lorenzem Fiato.
Lorenzo Fiato potvrdil založení další dárcovské platformy a tou je BITCOIN a vysvětlil, že tato platforma bude sloužit na sbírku dalších 80.000 euro na náklady provozu minimálně dvou misí. Dále informoval, že se hlásí mnoho uchazečů na nadcházející expedici . Přišli nám poptávky od fotografů, dále se přihlásili námořníci, kapitáni, odborníci na bezpečnost a mnoho dalších. Především od lidí mimo organizaci Generazione Identitaria - tak se nazývá Identitární generace v italštině.
Loď bude vybavena tak , aby mohla bezpečně zajistit migranty v nesnázích. Aktivisté GI bude pracovat pro záchranu lidských životů tak jako nynější neziskovky, ale na rozdál od nich pak odvezou migranty zpět do Libye a ne do Itálie. Je to jeden ze způsobů jak zastavit ten "velký business", který se točí kolem migrace.
zdroj+videá
http://freedomeurope.eu/migranti-identity-generation-maji-lod-anti-nno/
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 vierona vierona | 11. července 2017 v 9:00 | Reagovat

radsej strielat inak to sa nezastavy a myslim ze sa smrti boja ekonomicky najazdníci!!

2 dux dux | 13. července 2017 v 21:40 | Reagovat

Potapet jim lode. Jinak to nepujde...

3 Hectorkip Hectorkip | E-mail | Neděle v 3:09 | Reagovat

*
*
Pictures, images and Video  3 -5  -7 -9 -12 _15 years P0rno
*
Download here: Link1: http://minurl.ru/64o7N
Download here: Link2: https://go2cut.ru/ae5
*
*
*
*-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.