Zisti kto si a rob to úmyselne.

35 000 veselých LGBT

15. srpna 2017 v 9:14 | afinabul |  Ponerológia
kratene

Podle "výpočtu" primátorky Prahy slovenské "věčné neziskovkářky" Krnáčové (dosazené tam A. Babišem) prý Prague pride znamená pro Prahu údajný přínos ve výši zhruba 150 mil korun. Prý k nám přijede ca 35 000 veselých LGBT "osob" hlavně ze Slovenska, Polska a Anglie.

30 000:

Proto se na údajný ekonomický přínos tohoto homo "festivalu tolerance" podívejme očima reálného ekonoma.
Na jednu stranu si dáme údajné výnosy. Ty prý činí 150 mil. korun. Na druhou stranu si dáme tím vzniklé náklady:
 1. Experti odhadují, že během tohoto "týdne radosti" se nově nakazí asi 30-40 nových českých homosexuálů virem HIV/AIDS. Jak známo tahle nemoc u nás v poslední době nabrala strmou křivku růstu a jednou z hlavních příčin exploze HIV/AIDS v posledních letech, je právě ona homoturistika. Vezměme tedy to spodní čílso, 30 nově nakažených gayů. Přímá léčba každého z nich stojí ročně ca 300 tis korun a většinou se jedná o mladé lidi a tak jejich léčba trvá desítky let - řekněme v průměru 20 let. Pak tedy budoucí náklady na jejich léčbu budou během dalších 20 let 180 milionů korun! (bez započtění inflace!!!!) a jsme okamžitě v hlubokém mínusu!!! Devianti o víkendu odjeli domů, ale naší zemi zůstaly budoucí náklady na léčbu jejich deviantního řádění na různých "rychlo seznamkách", v "kožených zonách" apod….
 2. Náklady na léčbu dalších pohlavních nemocí jako je kapavka, syphylis apod. Opět vysoce prevalentní mezi nvštěvníky podobných akcí. Ale budme konzervativní a řekněme, že to bude "jen" jeden milion korun… ((Jistě jste si povšimnuli, že sem záměrně nezapočítávám náklady na léčbu těch, kteří ti, co během Prague pride onemocní sexuálně přenosnou chorobou rozšíří do svého okolí….takže reálné náklady "týdeního řádění vilných gayů" budou pro naši společnost ve skutečnosti ještě mnohem vyšší, stejně jako nazapočítáváme náklady na sociání dávky, kdy v pozdějším stádiu oni nemocní již nemohou pracovat a berou sociální podporu…)
 3. Náklady na policii, zdravotní službu při zajištování homo festivalu apod. odhadneme na cca 1 milion korun… nebo snad myslíte, že tam šli zadarmo?
 4. Konečně úšlé náklady za ty turisty, kteří do Prahy právě kvůli této akci nepřijeli. Já osobně jsem již takové potkal. Většinou rodiny s dětmi, takže o jejich ekonomickém přínosu nemůže být pochyb. Konzervativně to ale odhadněme na 10 procent údajného "přínosu" gayů. Tedy 15 milionů korun.

  Takže si sečtěme konzervativní odhad těchto skutečných nákladů na Prague Pride a dostáváme se k číslu 197 milonů korun. K překvapení ANO soudružky Krnáčové 197-150 rovná se (minus) 47 milonů korun. Převedeno do češtiny (soudružka Krnáčová sem byla exportována ze Slovenska) je to čistá ztráta 47 milionů korun!!!! Tak tomu tedy říkám "výhodný obchod"!!!!
  Pro úplnost ještě uvedme, že Magistrát hlavního města Prahy přispěl pořadatelům Prague pride částkou 200 tisíc korun. Na náš dotaz, zda Magistrát také přispěl na nějakou akci podporující normální rodinu, se nám dostalo newspeakové odpovědi, že "nebyl žádný podobný grant vypsán"…
  Spíš to jen ukazuje, jak se současná politická třída úplně oddala do služeb nadnárodní pravdy a lásky a jejich úchylných sociálních experimentů (homo agenda, imigranti apod) a jejich největším štěstím je možnost nadnárodním havlistům na Západě věrně sloužit. To se týká předevšim Babišova ANO, ČSSD, ODS (ta s podporou homo agendy u nás dokonce začala), KDU-ČSL, TOP 09, Zelených apod. Proti jsou z parlamentní stran pouze Komunisté a Okamurova SPD. Tak na to mysleme u voleb…
  Jeden ze sponzorů se ale radovat může a to nadnárodní farmaceutická firma GSK, která vyrábí léky na "zpomalení nemoci AIDS". Ty oněch 30-40 doživotních nových zákazníků (nově HVI nakažených) jistě potěší…. Je to ale perverze a připadá mi to jako, kdyby pohřební služba sponzorovala ilegální prodej drog třeba ve vietnamských večerkách , také jí přece potom přibude "klientela"…


P.S. Pro pobavení - jedním ze sponzorů letošní Prague Pride bylo i ministerstvo kultury. Klademe si proto otázku, má snad podobná akce nějakou spojitost s českou kulturou…
http://eportal.parlamentnilisty.cz/Articles/9392--celozivotni-neziskovkarka-krnacova-blouzni-o-udajne-ekonomicke-vyhodnosti-prague-pride-radovat-se-ale-muze-jen-tato-farmaceuticka-firma.aspx

První Pride před šesti lety chtěla být festivalem TOLERANCE. Letošní Pride toleranci odmítá a požaduje RESPEKT.
Část české ultralevice letos na transparentech požadovala "queer komunismus", mávala u toho Marxem a Engelsem a nezapomněla se samozřejmě maskovat. Jejich mediální mluvčí M. Feryna vyhlašuje válku společnosti:
"Budoucnost je radical queer. Radical queer znamená ZRUŠIT SEXUÁLNÍ A RODOVÉ NORMY, očistit stigmatizované menšiny (včetně např. pedofilní komunity...). Nepřizpůsobit se, měnit společnost. ... Chyba není v nás, našich identitách a našich preferencích. Chyba je ve vás a vašich směšných a ponižujících tradicích, jimiž se tak rádi zaštiťujete. My nejsme ti, kdo by se měli přizpůsobit."
http://eportal.parlamentnilisty.cz/Articles/9393-homosexualove-a-lesbicky-se-ozvali-ale-takovym-zpusobem-ze-tomu-nebudete-verit-.aspx

Pedofili sa na tohtoročnom českom Gay Pride cítili neprijatí a ukrivdení
http://www.hlavnespravy.sk/hlasaju-toleranciu-respekt-no-maju-od-toho-daleko-pedofili-sa-na-tohtorocnom-ceskom-gay-pride-citili-neprijati-ukrivdeni/1102112

1) Tieto sprievody sú zložené vo veľkej väčšine z profesionálnych demonštrantov, platených neziskovkami typu Soros. Homo-demoštranti sa presúvajú z jedného mesta do druhého, vždy tam rozvíria emócie a pokračujú ďalej. Zrejme nie náhodou sa nikdy nekonajú gay pochody vo viacerých krajinách naraz. Je to stále tá istá skupina, ktorá najprv provokuje v Londýne, potom v Berlíne, potom v Paríži, potom príde do Prahy, potom pokračuje do Bratislavy, Budapešti atď. Pre zúčastnených je to bezplatný výlet po krajinách EU, plus si ešte pri tom užijú zábavu.
2) Mnohí homosexuáli pochádzajú z rozpadnutých rodín, takže na heterosexuálne vzťahy majú svoj vlastný negatívny názor.
3) Mnohí homosexuáli v minulosti zažili v detstve sexuálne zneužívanie, ktoré zrejme bolo spúšťačom ich duševnej poruchy.
4) Homosexuáli nenávidia spoločnosť, v ktorej žijú, pretože ostatným závidia pokoný život, rodinu, deti. Túto závisť potom pretavujú do nenávisti s cieľom uškodiť ostatným
heterosexuálom čo najviac. Aj za cenu vlastného zničenia.
5) Dôsledky ich aktivít sú im ľahostajné, pretože si uvedomujú, že s ich poruchou nemajú pred sebou žiadnu budúcnosť a žiadnu nádej na rodinu a deti. Tak si maximálne užívajú život, aj za cenu promiskuity a pohlavných chorôb.
6) Homosexualita sa obvykle vyskytuje v kombinácii s množstvom ďalších duševných a sexuálnych porúch: pedofília, exhibicionizmus, sadizmus, alkoholizmus, sklon k drogám, extrémna promiskuita, depresie, rôzne psychiatrické poruchy atď. Im je jedno, čo si o nich ostatní myslia, žijú prítomnosťou a svojimi frustráciami a depresiami.
http://www.zvedavec.org/vezkratce/14566/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 dusan dusan | 15. srpna 2017 v 14:07 | Reagovat

kurva kam sa to tento prehnity svet zenie . ved to je masochismus . sebazahuba . sodom a gomora . fuj queer spYnY . mohanidedzaha na vas , ci dolfiho .

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.