Zisti kto si a rob to úmyselne.

Španělsko: Invázia pokračuje

11. srpna 2017 v 16:37 | afinabul |  Ponerológia
Měli jsme tady nedávno ukázku z knihy Tábor svatých Jeana Raspaila. Pokud chcete zhmotnělou scénu z vyloďování popsanou v knize, tak zde:
http://zvedavec.org/vezkratce/14557/

https://www.youtube.com/watch?v=LIehvnJSDAA
https://www.youtube.com/watch?v=1v_PvDMthR0

V dnešních českých sračkometech mě zaujaly tři propagandistické články.
Lidovky vyrukovaly s článkem 'Rasistům přistát nedovolíme.' Odpůrci uprchlíků bloudí po moři, nemají kde doplnit zásoby, kde autor nedokáže skrýt uspokojení nad tím, že loď normálních lidí bránících vstupu afrických okupantů do Evropy má problémy s doplňováním zásob.
A v tomtéž iDěs hned další článek Při referendu o brexitu hrálo největší roli vzdělání, ukázala studie tvrdí, že kdo je nevzdělaný, volil brexit, což je hloupost na úrovní tvrzení, že černé kolečko je bílý čtvereček.
Je zajímavé, jak sračkomety jednají synchronizovaně. Měsíc byl klid (skoro), dokonce se tu a tam objevil i docela pravdivý článek, např. zde. A najednou jsme zpět a zase všichni milujeme okupanty.
http://zvedavec.org/vezkratce/14555/

Neziskovky dále odmítají podepsat kodex, zavádějící pravidla do převážení migrantů z Afriky. Jak ukázal noční případ španělské organizace Proactiva Open Arms, hodlají postupovat jednoduše tak, že poblíž přístavu zaparkují loď s migranty a budou čekat, jak rychle přijímací orgány na pobřeží "vyměknou" a imigranty z paluby stejně přijmou. Poslední zkušenost ukazuje, že se tak často může dít pod pláštěm noci. A když se ráno Evropa probudí, jsou už další stovky Afričanů na její půdě...
http://zvedavec.org/vezkratce/14554/

Medzinárodná organizácia pre migráciu (IOM), oznámila vo štvrtok podľa agentúry AFP, od začiatku roka do 6. augusta prišlo takmer 8200 utečencov a imigrantov do Španielska. To je viac ako v celom roku 2016. Do Grécku prišlo v rovnakom období cez Stredozemné more 11.713 ľudí.
Ako príčinu nárastu počtu utečencov v Španielsku organizácia uvádza nebezpečnú migračnú trasu cez Saharu a Líbyu. Mnoho ľudí z krajín západnej Afriky teda uniká z kontinentu pozdĺž pobrežia Maroka, aby sa pokúsili dostať do Európy.
Turisti na pláži v južnom Španielsku boli prekvapení príchodom lode plnej migrantov. Cestujúci vyskočili a okamžite sa rozutekali. V ten istý deň "bolo videných dvanásť utečencov na vodných skútroch pred španielskou enklávou Ceuta", hlási agentúra AFP. V meste Tarifa na južnom pobreží prišlo vo štvrtok na lodi desať utečencov.
Výrazne vyššie čísle ale stále sú v Taliansku: tento rok podľa odhadov prišlo viac ako 96,000 utečencov.
Taliansko teraz hrozí pomocníkom líbyjských utečencov tvrdým prístupom. Líbyjské námorníctve povedalo vo štvrtok, že cudzie lodd by nemali pristupovať k pobrežiu krajiny bez osobitného povolenia od úradov. To platí pre "záchranné misie" pre utečencov po celom pobreží.
Hovorca líbyjského námorníctva v Tripolise povedal, že je to "jasná správa pre tých, ktorí ignorujú líbyjskú suverenitu a nemajú úctu k pobrežnej hliadke a námorníctvu." Nové ustanovenie výslovne platí "pre mimovládne organizácie, ktoré údajne zachraňujú nelegálnych prisťahovalcov a chcú vykonávať humanitárne akcie".
Mnoho utečencov z Afriky sa snaží vstúpiť na územie EÚ z Líbye cez Stredozemné more. Mnoho z lodí je však v žalostnom stave, a tak je jedinou záchranou súkromná mimovládna organizácia.
http://www.hlavnespravy.sk/migranti-si-nasli-novu-cestu-europy-cez-spanielsko/1098338

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 dyk dyk | E-mail | 11. srpna 2017 v 21:07 | Reagovat

Naozaj invázia a ľudia len čumia :-(

2 el el | 12. srpna 2017 v 19:28 | Reagovat

Takto sa chrania hranice EU. Na buduce sa tam mozu kludne vylodit teroristi...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.