Zisti kto si a rob to úmyselne.

Válka s mloky - film

11. srpna 2017 v 16:46 | afinabul |  Film
Filmová adaptace románu Karla Čapka. Chtěli jsme je. Rozšířili jsme je po celé planetě. Naučili jsme je býti lidmi... A oni nám teď pomáhají zbavit se nás samotných... Hladina moří a oceánů stoupá.
https://www.csfd.cz/film/261585-valka-s-mloky/prehled/

V současnosti server ČSFD u projektu eviduje datum 2018 a jméno režiséra Tomáše Krejčího, který už figuruje u několika nerealizovaných megalomanských projektů, jako je česká fantasy Poslední z Aporveru nebo komiksová Kruanova dobrodružství.
http://www.rozhlas.cz/dvojka/radiozpravy/_zprava/werich-voskovec-a-haas-v-capkove-valce-s-mloky-film-o-ktery-se-hollywood-soudil-s-oskarovym-reziserem--1722815


Na počátku nového milénia se mluvilo o polské režisérce Agnieszce Holland. Na internetu jste dokonce mohli vidět i první teaser.
https://www.youtube.com/watch?v=YYL_bCZmcxo

V případě Posledního z Aporveru jen samotná fáze financování trvala 5 let a v případě Války s mloky 7 let. Navíc jakmile v Čechách prohlásíte, že chcete dělat nějaký projekt takovéto velikosti, sesype se na vás spousta haterů a záškodníků, kteří vás nebo projekt začnou okamžitě pomlouvat a házet vám klacky pod nohy.
https://fanzine.topzine.cz/kdy-bude-valka-s-mloky-v-kinech-polozili-jsme-24-otazek-reziserovi

Deset let trvalo, než se Tomáši Krejčímu podařilo zrealizovat sen o filmové Válce s mloky. V Česku nikdo nechtěl na čapkovský projekt přispět, první klapka tak mohla padnout až díky pomoci ze zahraničí. "Zní to absurdně, ale Němci touží zfilmovat Čapka víc než Češi," řekl iDNES.cz režisér a producent.

https://www.youtube.com/watch?v=LcS4l6-qlng
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.