Zisti kto si a rob to úmyselne.

Barmská armáda se de facto jen bránila

16. září 2017 v 14:01 | afinabul |  Ponerológia
z článku:
Mluvíte o uměle udržovaném konflitku a angažmá zahraničních neziskových organizací. Můžete to nějak blíže vysvětlit?
Jak známo, oni muslimští "uprchlíci" jsou de facto kolonisté, kteří přešli ilegálně hranice ze sousední země a ilegálně se v Barmě usadili. A byli to takoví chudáci, že si vytvořili "nezávislou armádu", která jakýmsi záhadným způsobem získala moderní zbraně a výcvik a začala nejenom terorizovat tamější buddhistické obyvatelstvo, ale i přepadat policejní stanice a vojenské posádky. Barmské úřady mají vážné indicie (a podle všeho i důkazy), že ony zbraně a vybavení jim dodaly právě ony "mezinárodní humanitární organizace".
Ostatně je to velmi pravděpodobné, podívejte se do Středomoří, jak se ti různí "Lékaři bez hranic" přímo aktivně podílejí na pašování ilegálních imigrantů do Evropy a otevřeně stojí na straně imigrantů proti svým vlastním zemím a národům. Jenže barmská vláda jim ráznou odpovědí udělala čáru přes rozpočet a nasadila armádu, která muslimské teroristy začala po bojích z Barmy vytlačovat. A spolu s nimi začali prchat do Bangladéše i jejich rodinní příslušníci. Tedy prchat… Oni nikam neprchají, ale pouze se vracejí do své původní vlasti - Bangladéše. Takže o nějakém "vyhánění, či uprchlické krizi" zde nemůže být řeč. Pokud se nějaký lump nastěhuje bez vašeho svolení do vašeho domu a vy ho vyženete, tak je to "vyhánění"? To asi ne, že…
A znovu připomínám, onen ozbrojený konflikt byl vyvolán ozbrojenými muslimskými útoky proti buddhistickému obyvatelstvu a bezpečnostním složkám. Barmská armáda se de facto jen bránila. Cílem toho útoku na Barmu byla její destabilizace formou nějaké "lokální občanské války" s cílem oslabit, nebo dokonce svrhnout současnou pronárodní vládu.
Barmskou vládu ale nyní kritizuje i vysoký komisař OSN pro lidská práva Zajd Raad Husajn. Podle něj se prý jedná o genocidu…
Onen pán z OSN je sám muslim a tak nadržuje zcela nekriticky a neobjektivně "svojim", tedy "bratrům muslimům", tak mu to ostatně přikazuje korán. Je divné, že ony "chudáky muslimské uprchlíky" nepřijímají bohaté muslimské země, že? Navíc kdo dnes ještě bere OSN vážně… Tohle je spíš ukázka, jak globalisté umožnili muslimům infiltrovat řadu významných mezinárodních organizací a spolků a prosazovat tam jejich džihádistickou agendu.
Situace v dnešní Barmě je takový předobraz toho, co se v lepším případě bude dít v západní Evropě. Pokud se tady původní obyvatelstvo ještě dokáže vzchopit k nějaké obraně. Pak také Francouzům, Němců, Italům, Španělům a dalším nezbude jiná možnost, než ony muslimské (ale nejenom) imigranty z jiných kultur ze svých zemí poslat zpět do jejich původních vlastí. A to se jistě nebude dít za vzájemného objímání a zvuky hudby… Jinak je čeká podrobení a teror ze strany imigrantů. Je to smutné, kam až dokázaly dekadentní západní politické elity své kdysi kvetoucí země zavléct.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Roman.Januška Roman.Januška | E-mail | 16. září 2017 v 20:49 | Reagovat

To je úplně jedno. Hlavní je že zbrojní komplex USA má možnost si zase pořádně namastit kapsy (Promiňte chtěl jsem říci že Spojené státy a jejich přátelé mají možnost v další tyranské a totalitní zemi nastolit demokracii a humanitu. Nejlépe bombardováním Rangúnu nebo Neipyijta. Pokud se USA rozhodnou k invazi za nastolení lidských práv, bude mít Myanmar (Barma) smůlu. Na rozdíl od KLDR nemá jaderné zbraně.

2 Ja Ja | E-mail | 16. září 2017 v 22:24 | Reagovat

Len hlupemu nebola jasna nejaka takato realita hned po velkom vresku PR agentur - Pardon - mienkotvornych medii. Demokraciu tam treba hned dorucit. Najlepsie s B52

3 Fgtrdfre#cdsdws Fgtrdfre#cdsdws | E-mail | 2. února 2018 v 2:35 | Reagovat

@
@
**Pictures, images and Video**

**Girls boys 12-18 years**

**** Download here: Link: https://lc.cx/M3m9

**** Download here: Link: https://301.li/8xz6b

w
w
w--

4 FrankJeatt FrankJeatt | E-mail | 4. května 2018 v 13:35 | Reagovat

*
*
Pictures, images and Video  3 -5  -7 -9 -12 _15 years P0rno
*
Download here: Link1: http://minurl.ru/64o7N
Download here: Link2: https://rocld.com/n8g76
*
*
*
*--

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.