Zisti kto si a rob to úmyselne.

Bílým uprchlíkům z Afriky odmítla Kanada udělit azyl

27. září 2017 v 11:42 | afinabul |  Ponerológia
Běloši (tzv. Afrikánci) se v Jihoafrické republice stávají často terčem útoků s ohledem na svoji barvu pleti. Jedna z afrikánských rodin požádala z toho důvodu v Kanadě o azyl, její žádost byla ale odmítnuta.
Eric a Sonia Endreovi jsou zemědělci z Jihoafrické republiky, kteří spolu se svými dvěma dětmi a prarodiči přijeli za příbuznými do Kanady.
Po svém příjezdu poprosila rodina o azyl. Ve své žádosti popsala časté krádeže a pronásledování, kterému musí ve své zemi s ohledem na svoji barvu pleti čelit. Šlo o tom, že byli okrádáni jen proto, že byli bílí. Rasismus vůči bělochům je v JAR častým jevem a mnoho farmářů už zemi opustilo.
Kanadská Komise pro imigraci ale žádost bílé rodiny zamítla s tím, že se stala jen náhodnou obětí trestných činů, které byly motivovány ekonomicky, nikoliv z rasových důvodů.
Endreovi se odvolali k federálnímu soudu, jelikož komise podle nich nevzala v úvahu ohrožení dětí. Jejich odvolání bylo opět zamítnuto.
http://www.freeglobe.cz/Articles/25513-jsou-belosi-podlidi-bilym-uprchlikum-ktere-v-africe-pronasledovali-cernosi-odmitla-kanada-udelit-azyl-jinak-prijima-vsechny-rada.aspx
http://www.rcinet.ca/en/2017/09/20/white-south-africans-denied-refugee-status-in-canada/
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 FrankJeatt FrankJeatt | E-mail | 4. května 2018 v 13:35 | Reagovat

*
*
Pictures, images and Video  3 -5  -7 -9 -12 _15 years P0rno
*
Download here: Link1: http://minurl.ru/64o7N
Download here: Link2: https://rocld.com/n8g76
*
*
*
*--

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.