Zisti kto si a rob to úmyselne.

Merkelová jednala v rozporu s pravidly

27. září 2017 v 12:16 | afinabul |  Ponerológia
Podle listu Die Welt, který zveřejnil posudek právníků Spolkového sněmu, stále není jasné, na jakém právním základě vpustila kancléřka Angela Merkelová na podzim roku 2015 do Německa imigranty, kteří přicházeli po tzv. balkánské cestě.
Podle tehdy platného práva je měly německé úřady na hranicích s bezpečným Rakouskem odmítnout.
Merkelová nařídila otevření hranic pouze po dohodě s ministry. O takto zásadním rozhodnutí však měl hlasovat parlament. Ten o tom nehlasoval ani dodatečně.
Tato informace dokazuje, že Merkelová ve své politice "otevřené náruče" postupovala jednoznačně bezohledně a jelikož svůj postup nekonzultovala ani s okolními státy, ohrozila bezpečnost celé střední Evropy.
V Německu se za dva dny uskuteční parlamentní volby a do vlády nejspíše usednou i Svobodná demokratická strana a Alternativa pro Německo. A ty již dříve oznámily, že budou usilovat o vytvoření vyšetřovacího výboru, který prošetří podivnou imigrační politiku kancléřky.
Bylo by i naivní se domnívat, že svůj postup někdy vysvětlí. Už proto, že by musela nějak lhát a nebo otevřeně přiznat, že její politika nemá s pomocí ohroženým lidem nic společného. A že v podstatě jen poslušnou loutkou.
Závěrem je potřeba říci, že pokud bylo rozhodnutí otevřít hranice minimálně v rozporu s postupy a právními normami, pak je současně s nimi v rozporu i požadavek EU na přerozdělování imigrantů. A politici si zřejmě nedělají těžkou hlavu z protiprávního jednání.
http://obcanska-neposlusnost.blog.cz/1709/merkelova-jednala-v-rozporu-s-pravidly
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.