Zisti kto si a rob to úmyselne.

Takhle ve škole masírují vaše děti - Našli jsme stránku z učebnice pro vaše děti ...

21. září 2017 v 11:49 | afinabul |  Ponerológia
Nedávno jsem četl na blogu exministryně školství Kateřiny Valachové, že žádnou multikulti výchovu nezavádí a že nechce politizovat školství.
Ovšem... fakta říkají trochu něco jiného. Už nejde jen o přednášky neziskovek, ale vymývání mozků se dostalo i do učebnice pro čtvrťáky. Dostal se tam výňatek z knihy Maročana Tahara Ben Jellouna - Tati, co je rasizmus.
Cituji:
Úryvek se v učebnici objevil s titulkem "Co je rasismus", jenže s nějakým popisem a vysvětlováním terminologie se text nezdržuje. Hned v první větě jsou děti uvedeny do problematiky slovy: "Jestliže necháme rasisty, aby si dělali a říkali, co chtějí, umožníme rasismu, aby vzkvétal a vyvíjel se i u lidí, kteří by se jinak mohli této katastrofě vyhnout."
...
Když je dětem vysvětleno, že základem boje za lepší svět jsou neziskové organizace, přejde se k tomu, co mají proti rasismu dělat ony samy.
...
"Míšení je vzájemné obohacování," je následně vštěpováno dětem.
A teď k jádru věci: nejhorší na celé věci je nepřítomnost důkladného vysvětlení pojmu "rasizmus" či "rasová nenávist". A když si to dáme dohromady s chválou antirasistických neziskovek, jež si tak rády pojem "rasizmus" vykládají velmi široce a účelově, problém je na světě. Je v pořádku říct dětem, že rasizmus je špatný, ale dát jim jasný příklad - za mého dětství to byl nacizmus se svými koncentráky a plynovými komorami.
Jenže daný úryvek v podstatě navozuje v dětech asociaci - rasizmus je zlo, musíte proti němu bojovat, ale co to ten rasizmus vlastně je, to nejlépe víme my, angažovaní bojovníci z neziskovek, multikulturní intelektuálové, aktivisté z Antify a spol..., takže když někoho "antirasistická fronta" ocejchuje jako "rasistu", tak "Do boje, pionýři!".
Žádná diskuze, co rasizmus je, a co ještě ne..., jestli vtip o romech vyřčený o přestávce bílým spolužákem je "rasizmus", i když jinak třeba s romskými dětmi vychází dobře..., nebo naopak vtip o gádžích (neromech) vyřčený romským spolužákem je "rasizmus", nebo zda je "rasizmus" i láska k vlastnímu národu, kultuře a tradicím či silná křesťanská zbožnost..., zkrátka monopol na výklad pojmu "rasizmus" máme "my - předvoj multikulturních zítřků...", stejně jako měla sovětská vrchnost kdysi monopol na výklady pojmů jako "kontrarevolucionář", "agent CIA" nebo "antisocialistický živel".
A proti takovéhle manipulaci se velmi těžko brání, při jakémkoli náznaku kritického myšlení stačí školáčka umlčet otázkou: "A nejseš ty náhodou rasista? A co tví rodiče? Co si myslí o menšinách, uprchlících, islámu..., budeme si s nima muset promluvit!"
A jsme znova v 50tých letech.

Internetem se šíří úryvek z učebnice pro žáky základních škol. Vzhledem k tomu, jak je text formulován a vybaven obrázky, je patrně určen pro děti na prvním stupni. Spolu s textem se šíří informace, že má jít o učebnici pro čtvrtou třídu.
Tématem tohoto školního textu je rasismus, respektive boj proti tomuto zlu. Jedná se o úryvek z francouzské knihy pro děti, kterou v roce 1998 napsal marocký autor Tahar Ben Jelloun. Kniha se jmenuje Tati, co je rasismus; česky vyšla v roce 2004 a její šíření podporuje nejen Evropská unie, ale i vláda ČR, která knihu zařadila do vládní kampaně boje proti rasismu. Nejspíš proto se úryvek z knihy dostal i do školních čítanek. Kniha je označena jako "nadmíru lidská" a "je určena jak dětem, kterým nenásilnou formou vysvětluje, co je to rasismus, tak dospělým".
Úryvek se v učebnici objevil s titulkem "Co je rasismus", jenže s nějakým popisem a vysvětlováním terminologie se text nezdržuje. Hned v první větě jsou děti uvedeny do problematiky slovy: "Jestliže necháme rasisty, aby si dělali a říkali, co chtějí, umožníme rasismu, aby vzkvétal a vyvíjel se i u lidí, kteří by se jinak mohli této katastrofě vyhnout."
Když je takto nepřímo vysvětleno, že rasismus se dá vhodným působením léčit, dozví se děti, že když nebudou na tuto "katastrofu" reagovat, "stane se rasismus kvůli nám banálním a arogantním".
Když jsou děti dostatečně vystrašeny, přejde se k instruktáži, jak katastrofě zamezit: "Věz, že zákony existují. Trestají rasovou nenávist. Věz také, že existují společnosti a hnutí, které bojují proti všem podobám rasismu, a že odvádějí skvělou práci."
Když je dětem vysvětleno, že základem boje za lepší svět jsou neziskové organizace, přejde se k tomu, co mají proti rasismu dělat ony samy.
Stačí prý málo: "Na začátku školního roku se podívej na všechny žáky a všimni si, že každý z nich je jiný a že tato rozmanitost je krásná věc. Je to naděje pro lidstvo." Žáci, kteří pocházejí z různých prostředí, jsou prý schopni obohatit tě o věci, které nemáš. Stejně tak i ty můžeš přinést něco jim.
"Míšení je vzájemné obohacování," je následně vštěpováno dětem.
Pak se školáci ještě dozví, že každá tvář je jedinečná a že je to zázrak. Je prý relativní, jestli je ta tvář krásná, nebo ošklivá, protože každá je symbolem života.
"Každý život si zaslouží respekt. Nikdo nemá právo ponižovat druhou osobu," pokračuje školení.
Děti se dozví, že když respektují důstojnost lidských bytostí, vzdávají tím hold životu, jeho krásám a odlišnostem.
"Když jednáme s ostatními důstojně, ukazujeme tím, že respektujeme sami sebe," zní poučení na závěr.
Následuje praktická část cvičení z boje proti rasismu. Ta začíná otázkou, která je názvem knihy, ze které je citováno: "Tati, co je rasismus?"
Děti pak mají zodpovědět otázku, jestli se již samy setkaly s nepřátelskými a nenávistnými útoky vůči jiným osobám. V následujícím úkolu mají vysvětlit, co podle nich znamená tolerance. A na úplný závěr musí školáci vysvětlit, jak pochopili věty: "Každý život si zaslouží respekt. Nikdo nemá právo ponižovat druhou osobu."
Pro rodiče dětí doporučujeme knihu se základnimi informacemi o zakladateli islámu Mohamedovi napsanou speciálně pro mládež světoznámým exmuslimem Alím Sínou: Stručný životopis zakladatele islámu

http://www.eportal.cz/Articles/9463-skandal-takhle-ve-skole-masiruji-vase-deti-jako-v-50-letech-.aspx
http://www.eurabia.cz/Articles/31653-miseni-s-muslimy-je-obohaceni-nasli-jsme-stranku-z-ucebnice-pro-vase-deti-.aspx
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 pricine pricine | E-mail | 23. září 2017 v 6:52 | Reagovat

Úverová pomoc jednotlivcom

Teraz môžete využiť pôžičku od 2000 eur do 950000 € so sadzbou 2% úveru, ktorý sa má zaplatiť neskôr od 1 roka do 15 rokov na vrátenie. Stačí nás kontaktovať na adrese: adelegodo@yahoo.com

2 FrankJeatt FrankJeatt | E-mail | 4. května 2018 v 13:44 | Reagovat

*
*
Pictures, images and Video  3 -5  -7 -9 -12 _15 years P0rno
*
Download here: Link1: http://minurl.ru/64o7N
Download here: Link2: https://rocld.com/n8g76
*
*
*
*--

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.