Zisti kto si a rob to úmyselne.

Americký senátor: Soros sa snaží Maďarsko rozvrátiť

24. listopadu 2017 v 13:01 | afinabul |  Ponerológia
Americké ministerstvo zahraničí vyvolalo kontroverzi svým oznámením, že nalije 700 000 $ maďarským médiím, čímž si rozhněvalo konzervativní vládu této země stavící se proti globalizaci.
Toto financování oznámil americký Chargé d'Affaires David Kostelancik, který se předtím ukázal jako otevřený kritik Trumpovy administrativy s tvrzením, že "její zahraniční politika je zjevně nekonzistentní", kdy poznamenával, že "ne všechna kritika vlády jsou 'falešné zprávy'."
Breitbart London mluvil s činitelem ministerstva zahraničí, který potvrdil, že v mnoha zemích podporují to, co nazval "programy ve prospěch demokracie a lidských práv" a že mají v úmyslu v Maďarsku - tj. u spojence v NATO - "podpořit mediální kanály fungující mimo hlavní město, aby vytvářely na faktech založené reportáže a zvýšily základnu svých posluchačů a ekonomickou soběstačnost."
U ministerstva zahraničí se rovněž odrazilo Kostelancikovo tvrzení, že těch maďarských mediálních kanálů, které sympatizují s ministerským předsedou Viktorem Orbánem a jeho populární konzervativní vládou, je příliš mnoho, když si tato vláda udělala mocné nepřátele svým odporem k masové migraci do Evropské unie, kterou překazila vysoce účinnou pohraniční zdí, a tím, jak odhalila síť evropských politiků považovaných za "spolehlivé spojence" miliardáře vedoucího kampaně za otevřené hranice George Sorose.
Zjevný podtext tohoto všeho je v tom, že snahy ministerstva zahraničí sledované tímto financováním jsou vedeny záměrem posílit proti-vládní a opoziční média. To ovšem poukazuje, že pořád ještě prosazují politiku z Obamovy éry, kdy se mezinárodně prosazovaly proti-konzervativní politické cíle, což je navzdory prezidentu Trumpovi, který ministerského předsedu Orbána pochválil - jako prvního evropského vůdce, který jej podpořil - jako "silného a odvážného."
Maďarský vůdce zastává rozhodně silný odpor vůči "globalistické elitě a byrokratům, kteří jí slouží, vůči politikům, v jejich hrách, a agentům sítí Sorosova typu, které ztělesňují jejich zájmy," a to i přes zuřivé útoky Bruselu, neziskovek zastávajících masovou migraci a levicově liberálních médií USA, když věří, že stojí na straně "mlčící většiny" těžce zkoušených rodin po celém Západě, které touží zachovat si své křesťanské dědictví a národní identitu.
Maďarská vláda za svou stranu odsoudila ministerstvo zahraničí za to, co považuje za nestoudné vměšování do svých vnitřních záležitostí před národními volbami na jaře 2018. "Tak co je to, když to není intervence do volební kampaně a domácí politiky Maďarska? Co může mít washingtonské ministerstvo za lubem, když nasazuje mediální organizace z maďarského venkova, a jaký druh vyváženosti mohou ve svých službách nabídnout?" zeptal se ministr zahraničí Péter Szijjártó, který řekl, že je šokující, že peníze amerických daňových poplatníků se využívají - aby citoval ministerstvo zahraničí - "k poučení žurnalistů o tom, jak vykonávat svoji práci" ve spojenecké demokracii.
"Ministerstvo zahraničních věcí a obchodu si předvolalo amerického chargé d'affaires s žádostí o vysvětlení a řeklo mu, že to považujeme za předvolební politickou intervenci amerického ministerstva zahraničních věcí," dodal jejich mluvčí.
Maďarsko rovněž tvrdě odmítlo obvinění ministerstva zahraničí, že v jejich zemi není žádná svoboda tisku.
Jak např. státní tajemník pro veřejnou diplomacii ministerského předsedy Orbána Dr. Zoltán Kovács zdůraznil při následující výměně mezi ním a žurnalisty maďarských kanálů 168óra a RTL Klub - z nichž žádný "by nebylo možno popsat jako přívržence Orbánovy vlády," v tomto jeho hodnocení:
168óra: Je v Maďarsku svoboda tisku?
Pétér Kolosi: Je. Kdyby nebyla, nebyl by tu ani RTL Klub.
Dr. Kovács pak položil otázku, zda Kostelancik - který není americkým velvyslancem v Maďarsku, ale jen tuto roli dočasně plní, když byl jmenován Obamou, kterému předtím sloužil, a probíhá proces jeho výměny - zda má vůbec nějaký mandát, aby útočil na maďarský mediální prostor.
Rovněž se do chargé d'affaires pustil za to, že chválil žurnalisty "staré komunistické gardy", kteří si šli poslechnout jeho projev, protože údajně "prahnou po tom, vyslechnout si někoho, kdo mluví pravdu" - kdy tuto scénu tento Maďar popsal tak, že se "mu z ní zvedal žaludek", když si vzpomněl na jejich osobní historii kolaborace se sověty podporovanou diktaturou.
Ministerský předseda Orbán, který byl jako mladý muž v opozici vůči tomuto levicovému režimu i za cenu určitého osobního ohrožení, často Západní vůdce - a zvláště ty z Evropské unie - káral, že "omlouvají zločiny komunismu," a sliboval, že bude pracovat na tom, aby se jeho obětem po jeho zvolení dostalo řádné pozornosti.
Dr. Kovács na veřejnosti vystoupil s rozsáhlejší reakcí na Kostelancika a ministerstvo zahraničí, v níž lamentoval nad jejich akcemi jako nad "překvapivými a nad velkým zklamáním z toho, že něco takového přichází od spojence."
Kromě toho, že to je "jasné vměšování do domácích záležitostí spojence," uvedl, že "média v USA mají své vlastní problémy. Kritika týkající se mediálního vlastnictví, komerčních vztahů a zaujatosti mainstreamových médií - Harvey Weinstein, a kdekdo? - to se teď v USA přetřásá každý den."
Dospěl k závěru, že když zjistíte, že jedna z mnoha organizací tzv. občanské společnosti George Sorose spustila v Maďarsku své operace mediálních školení a zhruba ve stejnou dobu oznámil Kostalencik systém financování od ministerstva zahraničí - tak to vyvolává určitá podezření ohledně toho, kdo je ten "partner" kterého má ministerstvo zahraničí v úmyslu vybrat, aby ten vysílal své programy.
Maďarsko se nachází uprostřed zuřivého boje se Sorosem a jeho přívrženci z EU kvůli svému odporu k jeho plánu na migrační krizi.
Maďarsko je přesvědčeno, že EU realizuje tento plán v zastoupení toho usvědčeného nekalého obchodníka s vnitřními informace, v jehož rámci se uplatňuje nucená redistribuce migrantů se systémem kvót a dalších opatření, a v současnosti o tom vede národní konzultace, aby předvedlo, že jeho plán odporovat tomu má širokou veřejnou podporu.
"Promluvme si to této záležitosti. Migrace není cílem Sorosova plánu, nýbrž jeho pouhým prostředkem," pronesl ministerský předseda Orbán v projevu 12. listopadu.
"Miliony lidí v Africe a na Středním východě podněcují, aby přišly do Evropy; dokonce nám je sem dováží, aby rozložili národy a svrhli křesťanskou kulturu."
Maďarský premiér věří, že tento proces podvracení národních států odhaluje globalistický imperativ šéfa přes migraci u Spojených národů Petera Sutherlanda, který formuloval v roce 2012 jako součást širšího plánu elit EU na "nahrazení aliance národů federací států" - tj. Spojenými státy evropskými.
"To je jediné logické vysvětlení pro miliony lidí, které se dováží do Evropy z jiných kultur - jelikož musí existovat nějaké vysvětlení, proč k tomu teď dochází. Nemůžeme si myslet, že je to jen náhoda," dodal.
"Evropa by své hranice mohla bránit, kdyby chtěla… To, co jí chybí, není schopnost to provést, ale je to vůle. A tato chybějící vůle není nic neúmyslného, nýbrž je to důsledek definitivně výchozího přístupu, že pro Spojené státy evropské jsou národy Evropy a jejich křesťanský charakter spíše překážkou než výhodou."

Americký senátor: Soros sa snaží Maďarsko rozvrátiť

Republikán Richard Black tvrdí, že viaceré mimovládne organizácie spolupracujú so západnými spravodajskými službami, aby zvrhli režimy v nepohodlných štátoch.
Ľudia typu Soros a iní globalisti považujú národný štát za problém, pretože národ vyjadruje vôľu ľudí daného národa a slúži tak ich vlastným záujmom. V rozhovore pre spravodajský portál RT to povedal republikánsky senátor za štát Virgínia - Richard Black.

Maďarský premiér Viktor Orbán a podpredseda vládnej strany Fidesz Gergely Gulyás sa ocitli v najnovšej prestrelke s americkým miliardárom a finančným špekulantom Georgeom Sorosom. Dôvodom je jeho kampaň, ktorej cieľom je zaplaviť Európu utečencami. Jeho stratégiou je podľa maďarských predstaviteľov zničenie "kresťanskej Európy" a neustále znevažovanie Maďarska a zvyšku Európskej únie.

RT: Akú reputáciu má George Soros a jeho Nadácie otvorenej spoločnosti (OSF) vo svete? Akú úlohu zohrávajú?

Richard Black: George Soros je nesmierne bohatý miliardár. Má záujem o premenu sveta. Má veľmi, veľmi zlú povesť po celom svete a vo všeobecnosti je považovaný za amorálnu a protinárodnú osobu. Jeho presvedčením je, že by sme mali mať vládu globalistov, ktorá diktuje ľuďom, pretože národy sú pre nich prekážkou, národné vlády totiž vyjadrujú vôľu ľudí. Keď máte vládu globalistov, reflektuje názory oligarchov a neberie ohľad na ľudí. On stojí na strane oligarchov, nie na strane bežných ľudí.

RT: Maďarská vláda a Fidesz obviňujú Georgea Sorosa z toho, že zasahuje do domácich záležitostí Maďarska a iných štátov. Myslíte si, že ich tvrdenia sú oprávnené? Majú nejaký dôvod byť voči Sorosovým aktivitám opatrný?

RB: Soros veľmi dramatickým spôsobom zasahoval do záležitostí Maďarska a viacerých východoeurópskych krajín. Momentálne sústreďuje svoju pozornosť na Maďarsko. V tomto prípade by som rád ocenil maďarského predsedu vlády Viktora Orbána. Orbán je muž, ktorý dotiahne veci do konca. Keď tam mal ilegálnych prisťahovalcov prekračujúcich hranice Maďarska, vyslal tam armádu, vybudoval múr a do jedného mesiaca prisťahovalectvo a prekračovanie maďarských hraníc zastavil.

Myslím si, že ľudia ako Soros a zvyšok globalistov považujú národný štát za problém, pretože národ vyjadruje vôľu ľudí daného národa a slúži tak ich vlastným záujmom. Keď však máte jednu svetovú vládu, tá môže jednoducho ignorovať záujmy ľudí a uspokojovať bohatých oligarchov.

Rád by som pripomenul, že Sorosovo pozadie trpí veľmi zlou povesťou. Je známy ako muž, ktorý bol manipulátorom meny, ktorý rozbil Bank of England - jednu z najsilnejších bánk na svete. V roku 1997 narušil finančnú stabilitu v Malajzii, zasiahol Bank of Thailand, čím 600-tisíc ľudí prišlo o svoj dom ... On nemyslí na obyčajných ľudí. On je ochotný ich rozdrviť a zničiť ich životy a ich živobytie.

Premiér Orbán a tiež podpredseda Fideszu - Gulyás sa zjednotili a veľmi tvrdo bojujú proti Sorosovi. Soros sa snaží Maďarsko rozvrátiť. Robí to prostredníctvom mimovládnych organizácií. Pokiaľ ide o mimovládne organizácie - existujú niektoré dobré, ale existuje veľa z nich, ktoré pôsobia ako piata kolónia, ktorá podkopáva stabilitu a integritu týchto krajín. Často pracujú v spojení s tajnými službami - či už ide o CIA, MI6, francúzsku spravodajskú službu atď. Pôsobia ako určitý druh vnútornej spravodajskej agentúry, ktorá je k dispozícii všade tam, kde nadišiel čas na zvrhnutie vlády. Maďarský premiér rozpoznal toto nebezpečenstvo a neumožní to.

Jedným z hlavných bodov tohto sporu je, že Soros má v Budapešt svoju univerzitu, ktorá podporuje jeho liberálne myšlienky. Ide o idey, ktoré rozkladajú kultúru, morálne hodnoty a národnú integritu štátu ...

RT: Soros vyzval EÚ, aby vyvíjala tlak proti konzervatívnym vládam Maďarska a Poľska, zatiaľ čo mimovládne organizácie financované z jeho zdrojov kritizujú tie štáty EÚ, ktoré neprijali viac migrantov a žiadateľov o azyl. Čo chce podľa vášho názoru týmto Soros dosiahnuť?

RB: Zdá sa, že skutočná vzbura proti Európskej únii má svoj pôvod vo východoeurópskych krajinách. Soros má taktiež veľký konflikt s Poľskom. Poľsko je čoraz viac nacionalistickejšie. Nepochybne sú proti imigrácii a prisťahovaleckému prílivu cez východnú Európu do Nemecka.

Kancelárka Angela Merkelová umožnila miliónu prisťahovalcov prísť do Nemecka a samozrejme okamžite začali znásilňovať a terorizovať národ. A je dosť možné, že Angela Merkelová môže o svoje postavenie lídra Nemecka prísť. Krajina sa dostala do krízy výlučne kvôli sexuálnym útokom prisťahovalcov, ktorých sem priniesli ľudia ako Soros a ľudia v rámci Európskej únii. V súčasnosti najsilnejší odpor vidieť vo východnej Európe. V Nemecku nie až tak moc a ani vo Francúzsku, ktoré je už takmer stratenou krajinou. Avšak stále existuje schopnosť ľudí vo východnej Európe povstať a bojovať za seba ...

RT: Ako si myslíte, že sa budú udalosti v Maďarsku vyvíjať? Ako budú tamojší ľudia reagovať?

RB: Bude využité obrovské množstvo peňazí proti premiérovi Orbánovi a proti jeho strane. Sledoval som Maďarov v rámci histórie a môžem povedať, že sú tými najhúževnatejšími a najnezávislejšímí ľuďmi na svete. Mám veľkú dôveru v maďarský národ. Viem, že ich bude ovplyvňovať EÚ, ktorá na nich bude tlačiť svojimi diktátorskými spôsobmi, aby prijali akúkoľvek vôľu EÚ, vrátane obnovenia celej skorumpovanej Sorosovej organizácie, ktorá sa snaží oslabiť hodnoty maďarských občanov.
http://www.infovojna.sk/article/americky-senator-soros-sa-snazi-madarsko-rozvratit
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Michal Michal | E-mail | 24. listopadu 2017 v 19:10 | Reagovat

Soros je len hovorca 6 milionov ZIDOV co stoja za nim. Cela ta EU je zidovska sarada na znicenie Bielej Adamskej rasy v Europe. To same robili zidia v Jerusaleme pred Kristom , potom V Taliansku , Spanielsku a teraz cela Europa. Tentoraz sa PRAVY Holocaust blizi.

3 Fgtrdfre#cdsdws Fgtrdfre#cdsdws | E-mail | 2. února 2018 v 2:16 | Reagovat

@
@
**Pictures, images and Video**

**Girls boys 12-18 years**

**** Download here: Link: https://lc.cx/M3m9

**** Download here: Link: https://301.li/8xz6b

w
w
w--

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.