Zisti kto si a rob to úmyselne.

Likvidace bile rasy

30. listopadu 2017 v 7:58 | afinabul |  Knihy
Knižka Likvidace bile rasy je drsna. Bo nepiše o tym, co bylo, pišo o tym, co je fčil okolo nas, jakym zpusobem pracuje centrala Protievropske unie v bruseli na likvidaci puvodnich evropskych narodu. Neni to radostne čteni. Tady je par cytatu:
"Spojene staty Evropské vznikají podobně jako Americké, a to vyhlazením původních obyvatel. Ve jménu multikulturní budoucnosti budeme vyhlazeni a zbytky bílé populace budou uzavřeny v rezervacích."
"Král Jan III. Sobieski hnal od Vídně muslimské vetřelce jak psy až na Balkán, kde byl vůdce invazní armády Mustafa popraven na příkaz osmanského vládce, jelikož nezvládnul myšlenku na dobytí Evropy přes Vídeň. Nezapomínejme na fakt, že jakýkoliv džihád nejprve začíná postupným osidlováním území protivníka. Invazní armáda proudí do Evropy zadními vrátky již několik desetiletí. Dnešní teroristické útoky - rysy krvavého džihádu - nepáchají muslimové z arabského světa, jsou to občané Evropské unie. Někteří se tady již narodili, ale jsou radikálnější než jejich rodiče. To je druhé stádium tzv. svaté války."
"Největším ohrožením České republiky není Rusko, ale Evropská unie, kdy mráz vyděračské totality přichází z Bruselu. Jediným řešením je okamžité zastavení financování chodu EU, vypovězení smlouvy o Unii (tzv. lisabonské) bez jakéhokoliv jednání, ochrana hranic a koordinace postojů se státy Visegradskeho prostoru."
"Islám je ideologie, která se za náboženství vydává. Má dvě časti, chytře se prolínající. Kombinuje osobní víru jednotlivce, tedy náboženskou stránku, s metodou šíření této ideologie násilnou cestou, to je politický islám. A právě tato část, ideologie šířící smrt, nenávist a strach je plně srovnatelná s nacismem. Proto zákaz islámu v České republice a kriminalizace vyznavačů této ideologie, která propaguje a schvaluje genocidu, neodporuje českému právnímu řádu."
"Bod zlomu patrně již nastal. Ale třeba budeme ještě nějaký čas uchráněni, než se západoevropské chálifáty připraví i na válku se zeměmi bývalého východního bloku. Tady totiž lidi ještě vědí, co je to totalita, diktatura, policejní stát. Tady jsme na to ještě ctliví. Na Západě to neznají..."
"Mocní, stojící v zákulisí projektu Evropské unie usilují o to mít jistotu, že nepřežije žádná enkláva evropského národa, z níž by jednou mohla vzejít rekonkvista proti jejich zvrácené ideologii. Až moc dobře se poučili z chyb muslimů ve středověkém Španělsku..."
Take myšlenky dnes nesu sučást propagandy v televizi, radyjach a dalšich medyjach. Takže asi vas nepřekvapi, že uvedenou knižku na pultach knihkupectvi nenajdete...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Miloslav Dědek Miloslav Dědek | E-mail | 30. listopadu 2017 v 9:29 | Reagovat

Uvedený článek: "Likvidace bílé rasy" t. j. mnoho fantazie daleko od reality. Doporučuji článek PROGNÓZA BUDOUCNOSTI LIDSTVA - http://miloslav7.blogspot.cz/2013/12/prognoza-budoucnosti-lidstva.html

2 Martin Rubáš Martin Rubáš | 1. prosince 2017 v 5:25 | Reagovat

Vzhledem k vyšší porodnosti muslimů je z dlouhodobého hlediska likvidace Evropanů jistá. EU to chce urychlit ale doufám, že se kvůli tomu rozpadne.

http://www.epshark.cz/islam/porodnost

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.