Zisti kto si a rob to úmyselne.

Migračné kvóty v novom šate: Deportácie podľa HDP

28. listopadu 2017 v 10:34 | afinabul |  Ponerológia
V Európskom parlamente je opäť na pretrase prerozdeľovanie migrantov. Pravidlá sa možno dočkajú novej podoby. Parlament totiž ustanovil mandát pre vyjednávanie zmien kritizovaného dublinského systému. Nový systém by mohol brať ohľad na ekonomickú silu danej krajiny i počet obyvateľov, informuje server Echo24.cz s odvolaním sa na dokument parlamentu EÚ.
Ilustračné video
https://www.youtube.com/watch?v=DegnnVLGW0g
Dublinský systém funguje tak, že migranti či utečenci musia podať žiadosť o azyl v prvej členskej krajine, do ktorej prídu. Mnohé krajiny to vzhľadom na migračnú vlnu trvajúcu od roku 2015 nedodržiavali.
Mandát pre vyjednávanie zmien dostala Cecilia Wikströmová, švédska europoslankyňa za Liberálnu ľudovú stranu. Politička tvrdí, že nový systém by si mal poradiť ako so štandardnými migračnými procedúrami, tak aj s krízovou situáciou na vonkajších hraniciach EÚ.

Relokácia migrantov
Medzi zmenami je za najdôležitejší bod považovaná relokácia migrantov. Podľa zverejnených informácií teda o žiadosť o azyl sa nebudú primárne starať úrady štátov, kde migrujúci prvýkrát vstúpil na územie EÚ. Namiesto toho ho presunú podľa špeciálnych podmienok do cieľovej členskej krajiny, kde sa bude snažiť získať azyl.
Systém by pritom tiež mal brať ohľad na celý rad faktorov, napríklad či žiadateľ o azyl má príbuzenské vzťahy v Európe alebo či predtým neštudoval na území EÚ. Tu Wikströmová dúfa v efektívnejšiu spoluprácu medzi členskými krajinami.
Za riziká nového fungovania sú považované náklady na prepravu a ďalšia administratíva. Avšak podľa švédskej europoslankyne je to malá cena za to, že týmto systémom sa rozdrobí tlak na pohraničné štáty.

Kvóty v novom šate
Za ďalší zásadný bod navrhovaný reforiem sú kvóty, ktoré by záviseli od HDP príslušného členského štátu aj jeho počtu obyvateľov. Utečenec by mohol byť teda presunutý aj do krajín, ktoré doteraz prijali malé percento žiadateľov.
Členské štáty, ktoré však nemajú s azylovým konaním veľké skúsenosti, by sa mohli dočkať tzv. prechodného obdobia, ktoré by trvalo tri roky. Najskôr by krajiny začali s menším počtom utečencov, po uplynutí lehoty by potom mali byť schopné prijať pravidlami ustanovené percento migrantov, opisuje Wikströmová.
Politička teda dúfa, že všetky krajiny budú rešpektovať rozhodnutie parlamentu. "Dúfam, že členovia EÚ budú rešpektovať demokratické rozhodnutia európskeho parlamentu," prizvukuje.
V prípade "neposlušnosti" podľa informácií Echo24.cz švédska politička vidí ako trest odmietnutie prístupu k európskym grantom aj finančným preddavkom, ktoré majú slúžiť pre návrat neúspešného žiadateľa o azyl do jeho domoviny.
http://www.hlavnespravy.sk/migracne-kvoty-v-novom-sate-tentoraz-podla-hdp-poctu-obyvatelov-krajiny/1221562

Bývalá herečka, diplomatka a politička Magda Vášáryová, v rozhovore pre český časopis Finmag sa okrem iného vyjadrila k migračnej kríze. Podľa Vášáryovej, Česká republika ako aj Slovensko imigrantov potrebuje. Bez nich by sme vraj nedosiahli hospodársky rast, keďže vymierame a mladí odchádzajú do zahraničia.
http://www.hlavnespravy.sk/magda-vasaryova-potrebujeme-migrantov-bez-nich-nedosiahneme-hospodarsky-rast/1221150

Další frontální útok ze strany EU na násilnou přeměnu původního evropského obyvatelstva je na stole. Tentokráte se jedná o schválení návrhu švédské europoslankyně paní Wikströmové, které bruselský europarlament schválil mandát k vyjednávání nové podoby dublinského systému.
Kvóty ne jednorázově, ale trvale!
O co přesně v "novém" návrhu ze strany švédské europoslankyně jde?
Nejdůležitější úpravou je speciální automatický a permanentní relokační mechanismus, který v praxi bude znamenat, že žádost o azyl už nebude muset vyřizovat stát, kde uprchlík vstoupil na území Unie, ale bude podle speciálních kritérií rovnou přesunut do jiného konkrétního státu.
A jaká kritéria to mají být?
"Uprchlík bude v rámci tohoto systému přesunut do jedné ze čtyř zemí, které dosud přijaly nejmenší procento žadatelů o azyl ze svého objemu kvót!!!Výše kvót se bude stanovovat podle počtu obyvatel jednotlivých zemí EU a jejich ekonomické síly vyjádřené v HDP."
Takže zase již znovu a pokolikáté, moudří byrokraté v Bruselu odtržení od reality sedící na tučných finančních polštářcích budou rozhodovat, kdo je uprchlík, kolik, kam a v jakém počtu bude přesunuto nelegálních migrantů do konkrétního státu EU!
Stojí za povšimnutí, že paní europoslankyně již ani nezakrývá hlavní záměr reformy Dublinského systému, což je násilný přesun "uprchlíků" do zemí, které je zatím nepřijímali nebo nechtěli přijmout. Úsměvná jsou i další vyjádření a přívlastky, které paní europoslankyně při zdůvodnění tohoto nesmyslného návrhu používá:
Najdeme tu termíny jako je "férové azylové řízení", " permanentní mechanismus" nebo "tříleté přechodné období" pro státy, které by tento "spravedlivější" systém zaváděly, bezesporu však hlavní perlou jsou slova potvrzující demokratické uvažování paní europoslankyně:
"Předpokládáme, že členské země budou respektovat demokratické rozhodnutí evropského parlamentu, a to i v případě, že se jim nebude zamlouvat,"
Pokud ne, pak mají nastoupit sankce, pokuty a další opatření (Wikströmová zmiňuje například omezení přístupu k fondům EU).
Jen další pokus v řadě
Ze stran EU a bruselských mocipánů se nejedná o první pokus, jak dostat nelegální migraci především z islámských zemí (a to bychom měli zdůraznit) do zemí střední Evropy.
Po násilném přehlasování povinných kvót v roce 2015, kdy byla naše politická reprezentace společně se třemi dalšími přehlasována, následoval o rok později pokus ze strany zvláště německých europoslanců prosadit "harmonizaci sociálních dávek". Již krásný eufemismus slova harmonizace nám evokuje něco idylického, leč v tomto případě v praktické rovině by se jednalo o vpravdě "tragikomickou" situaci, kdy sociální dávky migrantů by přesahovaly příjem důchodců u nás, lidí kteří celý život pracovali na svůj důchod, takže válející migranti na náměstí českých měst by se mohli těmto důchodcům smát do tváře.
Způsob myšlení bruselských a západoevropských elit
Jak je možné, že paní švédskou europoslankyni netrápí, že FRONTEX a lodě neziskovek vozí nelegální migranty z lybijských břehů jako levné cestovky? Netrápí a jak vidno trápit nebude, poněvadž ve zvrácené logice těchto pseudohumanistů nelegální migranti mají jen práva, kdežto povinnosti má většinová společnost, která je musí nedobrovolně přijmout.
A s tím souvisí i další jev, který se jako mor šíří po celé Evropě, což je pacifikace, přesněji znehybnění bezpečnostních orgánů na hranicích EU, kdyEvropský soud pro lidská práva vydává verdikty zakazující vracet nelegální migranty zpátky do zemí původu, pokud je překročí ilegálně, tak jako tomu je např. ve španělské Melille. A co je nejhorší, takováto rozhodnutí Evropského soudu, který sice není nadřazený EU, ale jeho rozhodnutí jsou právně závazná pro státy, které jsou členy Rady Evropy (což jsou všechny státy EU) a má tak za následek záměrné neřešení problému nelegální migrace!
Je to geniální situace pro ty, kteří si přejí rozpoutat novou migrační vlnu pod novou záminkou a samozřejmě budoucí obrovské zisky pašeráků, jejichž kontakty mohou sahat až do nejvyšších pater "vyspělých po korupci lačnících politiků".
Návrh švédské europoslankyně tak zapadá do celkové politiky EU a jejího způsobu myšlení, která je v souladu s rozhodnutím Evropského soudu, kdy se již dopředu začínají omlouvat důvody, proč nešlo zabránit ilegální migraci, Namísto důsledné ochrany hranic a navracení nelegálních migrantů budou špičky EU neustále řešit a vyvíjet scénáře, které v důsledku podporované invaze z muslimských zemí urychlí probíhající islamizaci v zemích západní Evropy a bude se moci nastartovat začínající islamizace v těch zemích, kde je v současnosti ještě bezpečno. Takže namísto řešení příčiny požáru řeší EU neustále jen jeho následky a to ještě jeho rozšiřováním.
Příští vláda-nutnost jednat
Vzhledem k výše uvedenému je jasné, že v dosavadním průběhu byly státy střední Evropy v řešení nelegální migrace vždy o krok zpátky a pasivně reagovali až na konkrétní situace, nová vláda by však měla být aktivní a pro vládu vyplývají tři základní úkoly:
  1. Tvrdě odmítnout jakýkoliv pokus o trvalý relokační mechanismusv jakékoliv podobě nejlépe v součinnosti s Polskem a Maďarskem
  2. Schválit ústavní zákon popř. dodatek ke stávající ústavěvymezující nezadatelné právo občanů ČR na výběr přijímání občanů postižených válkou nebo přírodními katastrofami postižených zemí a regionů
  3. V dlouhodobém horizontu se zasadit o změnu personálního složení Evropského soudu pro lidská práva, jehož některé výroky mohou paralyzovat bezpečnostní opatření zamezující nelegální migraci
Pokud vláda nebude jednat, máme i u nás během velice krátké doby problémy, o kterých jsme si ještě nedávno mysleli, že se právě nás nemohou týkat.
http://www.czechfreepress.cz/evropa/eu-protlacuje-kvoty-znovu-a-nyni-dokonce-permanentni.html
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Fgtrdfre#cdsdws Fgtrdfre#cdsdws | E-mail | 2. února 2018 v 2:13 | Reagovat

@
@
**Pictures, images and Video**

**Girls boys 12-18 years**

**** Download here: Link: https://lc.cx/M3m9

**** Download here: Link: https://301.li/8xz6b

w
w
w--

2 Hectorkip Hectorkip | E-mail | 15. dubna 2018 v 3:38 | Reagovat

*
*
Pictures, images and Video  3 -5  -7 -9 -12 _15 years P0rno
*
Download here: Link1: http://minurl.ru/64o7N
Download here: Link2: https://go2cut.ru/ae5
*
*
*
*-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.