Zisti kto si a rob to úmyselne.

Třicet let britský tajný dokument zamlčoval pravdu o EU

28. listopadu 2017 v 22:21 | afinabul |  Ponerológia
Tajný dokument, který zůstal 30 let skrytý, doporučoval britské vládě ukrývat skutečnosti o členství v EU, aby v momentě, až si veřejnost uvědomí, co se děje, bylo pozdě.
Téměř všechny šokující předpovědi - od ztráty britské svrchovanosti k měnové unii a nadměrných pravomocí evropských soudů - se staly skutečností.
Ale zatraceně pro konzervativního premiéra Edwarda Heatha a všechny ty, kteří mlčeli o tomto objevu na začátku 70. let, dokument, známý jako FCO30/1048, byl na základě zákona o oficiálních tajemstvích již téměř pět desetiletí skrytý.
Tajný dokument, datovaný v dubnu 1971, navrhoval, aby vláda udržela britskou veřejnost v nevědomosti ohledně členství v Evropském společenství; uvádí se v něm, že bude trvat 30 let, než si voliči uvědomí, co se děje, ale už bude příliš pozdě na vystoupení ze Společenství.
Poslední detail byl jedinou věcí, v níž se tento potupný dokument, který byl vypracován pro Úřad zahraničního a britského společenství (FCO), mýlil.
Neznámý autor - nadřízený státní zaměstnanec - správně předpovídal, že tehdejší Evropské hospodářské společenství (EHS se v roce 1993 účinně přejmenovalo na EU) směřuje k ekonomické, měnové a fiskální unii se společnou zahraniční a obrannou politikou, což bude představovat největší kapitulaci britské národní suverenity od roku 1066.
Dále uvedl, že "zákon Společenství" bude nadřazený našim vlastním soudům, a že stále větší moc bude přecházet z parlamentu na byrokratický systém, soustředěný v Bruselu.
Autor dokonce přesně potvrdil, že Brusel bude hrát větší roli v životech britských občanů, a to povede k "všeobecnému pocitu odcizení od vlády".
Šokujícím způsobem bylo politikům nicméně doporučeno, aby "nejitřili obavy veřejnosti tím, že budou přisuzovat nepopulární opatření… vzdálenému a nekontrolovatelnému fungování Společenství".
Bylo jim řečeno, aby zachovali dojem, že vše řídí britská vláda, a nikoli neoprávněná skupina zahraničních politiků - a že tento trik vydrží "alespoň toto století" - a že do té doby bude Británie tak spojená s Bruselem, že bude nemožné odejít.
Dokument FCO30/1048, který byl nyní odtajněn v souladu s 30letým pravidlem, naprosto šokoval a rozhněval příznivce Brexitu.
Annabelle Sandersonová, expertka na Brexit a bývalá poradkyně společnosti Nigel Farage, uvedla: "Navzdory všem tvrzením politiků mnoha stran, že se EU nestane centrálním státem, tento dokument z roku 1971 ukazuje, že přesně tohle bylo plánem."
"Šibalští věční reptalové z Labouristické, Liberálně demokratické a Konzervativní strany si tohle musí ověřit a zeptat se sami sebe, proč jsou poslanci, když ve skutečnosti nechtějí, aby Westminster řídil tuto zemi."
"Hlasovali jsme pro Brexit. To, co musí nastat, je řádné, čisté oddělení se od Bruselu, abychom se opět mohli stát suverénním státem, jehož finance jsou v této zemi vynakládány na služby, které potřebujeme, a mít parlament a soudy, které budou tvořit zákony a řídit se jimi."
Spisovatel a novinář Christopher Booker, jeden ze zakladatelů satirického časopisu "Soukromé očko" (Private Eye), uvedl: "Měli jsme tu státního zaměstnance, který radil, aby naši politici mlčky přimhouřili oko nad zatajováním informací, do nichž je Heath zasvětil, v neposlední řadě i skrýváním informací, do jak velké míry Británie již nebude demokratickou zemí, ale v podstatě jen zemí, řízenou neoprávněnými úředníky, kteří nenesou žádnou zodpovědnost."
"Jedním ze způsobů, jak vytvořit iluzi, že je tento systém stále demokratický - jak navrhoval tento anonymní vysoký státní úředník - je dát lidem šanci volit nové zástupce na evropské, regionální a místní úrovni."
"O několik let později jsme byli svědky vytvoření zvoleného Evropského parlamentu - a dnes zažíváme mánii ohledně dosazování nově zvolených starostů coby bezvýznamných místních figurek."
Proevropský Sir Edward Heath byl vůdcem Konzervativní strany v letech 1965 - 1975. Zemřel v roce 2005.
V roce 2015 se začalo jeho jméno objevovat v souvislosti s operací wiltshirské police "Conifer", což bylo vyšetřování ohledně sexuálního zneužívání dětí v minulosti.
Detektivové řekli, že kdyby byl Heath naživu - bylo by mu nyní 101 let - byl by předveden k výslechu na základě sedmi obvinění, včetně údajného znásilnění jedenáctiletého chlapce, ale zároveň uvedli, že by z toho neměl být vyvozován žádný závěr o jeho provinění.
Operace Conifer byla na začátku tohoto roku ukončena, neboť nebyl nalezen "žádný usvědčující důkaz" o sexuálním zneužívání sirem Edwardem, ani žádné důkazy o konspiraci.
Pravicový politik Heath, který pocházel z rodiny z nižší střední třídy, se narodil v Broadstairs v Kentu.
Během druhé světové války sloužil u Královského dělostřelectva, kde získal hodnost podplukovníka.
Ačkoli tvrdil, že nikdy nikoho nezabil, byl účastníkem vylodění v Normandii v 1944 a napsal o rozsáhlých škodách, které jeho dělostřelecká baterie způsobila německým okupačním silám.
V září 1945 také velel popravčí četě, která popravila polského vojáka, odsouzeného za znásilnění a vraždu.
23. dubna 1992 obdržel Podvazkový řád, byl povýšen do rytířského stavu a stal se z něj Sir Edward Heath.
http://zvedavec.org/komentare/2017/11/7438-tricet-let-britsky-tajny-dokument-zamlcoval-pravdu-o-eu.htm

Doplnění:
Už když se vstupovalo (ref. 2003) tak špičky věděli, že Niceská smlouva končí a pravidla budou jiná (podrobnosti: Konvent o budoucnosti EU 2002-03), zde se upekla Ústava EU, nechvalně veřejnosti známá odmítnutím referendy ve Francii a Nizozemí. V roce 2007 ji Německo přebalilo do Lisabonské smlouvy, vyřadilo slovo "ústava" z názvu a vnutilo lidem v EU bez referenda (kromě Irů, tam to možné prostě není, jak to vyřešili je všeobecně známo).
O záměru věděla: ODS, ČSSD, KDUČSL
ODS:
Zahradil, t.č. 1.místopředseda ODS a člen Konventu
Zieleniec (SNK ED)
- oba dva se stali následně prvními eurohujery, místo po Zahradilovi převzal
Nečas (zastupující Zahradila v Konventu),
Pro osvěžení paměti: Nečas, Zahradil podporují US vojska na území ČR, ale to uvědomělým voličům ODS nebránilo ve volbách 2010...

ČSSD+KDUČSL: V době Konventu - ministr zahraničí Kavan, následně Cyril Svoboda (KDU-ČSL), který se nechal zastupovat Janem Kohoutem (ČSSD) - 1.náměstek min.zahraničí, bývalý člen KSČ a absolvent moskevské MGIMO... z kterého se pak stal stálý představitel při EU za ČR po Teličkovi.
Tedy - vysocí zainteresovaní se dostali na zlatá místa, tím se zajistilo mlčení.

Shrnuto: Už v době referenda se vědělo o obsahu Lisabonské smlouvy, ale zatajilo se to lidem. Pokud se ODS profiluje jako konzervativní euroskeptická strana, je to další podvod k podchycení těch, kteří nesdílí optimismus jako např. voliči TOP (Totální Odpad Politiky), tak aby se zabránilo ztrátě kontroly nad masou voličů. Víc je už otázka hlubších analýz a souvislostí. Každopádně, co je ODS zač vypovídá i její hlasování o referendu k LS (2009), jak hlasovali vládní ministři ODS v případě přijetí LS a v neposlední řadě osoba Fiali a jeho panevropská minulost. Opravdu jen neznalý může hovořit o euroskeptické straně či snad ještě hůř o straně hájící národní zájmy... Malý předvolební medailonek ODS:
https://youtu.be/ET-FB27nJ4g
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Martin Rubáš Martin Rubáš | E-mail | 29. listopadu 2017 v 5:17 | Reagovat

EU je totalitná. Dokonca už prikazuje novinárom, čo majú písať o utečencoch. Ohavnosť. Je potreba u EU odísť, nič dobrého sa od nej čakať nedá.

http://www.epshark.cz/clanek/183/eu-poucuje-zurnalisty-jak-spravne-informovat-o-islamu-a-migrantech

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.