Zisti kto si a rob to úmyselne.

Adam B. Bartoš se brání proti lživému nařčení

16. prosince 2017 v 11:11 | afinabul |  Bratia

krátené

V dnešní době je jakákoli zmínka o Hilsneriádě nášlapnou minou. Jakmile začnete mluvit o Hilsneriádě, okamžitě se aktivizují pražské lóže, které mají obrovskou moc, mnohem větší v dnešní době, než měla ta vídeňská za Rakousko-Uherska. A právě Bartošova vzpomínka u hrobu Anežky Hrůzové odpálila tuto nášlapnou minu. Bartošovy knihy jsou na trhu už velmi dlouho a nikomu nevadily. Stejně tak nevadily ani ostré výroky a demonstrace. Jenže od okamžiku, kdy Adam Bartoš vytáhl Leopolda Hilsnera, tak tím automaticky ohrozil i pražskou a vídeňskou lóži, včetně jejich největšího mistra, Tomáše Garrigua Masaryka a jeho nedotknutelného odkazu. Když se potom podíváte, co všechno probíhá u pražského zinscenovaného soudu, máte před očima procesy z 50. let minulého století. Ale to není zdaleka to nejsmutnější. Adam B. Bartoš je obětí útoku nejbližších lidí, do naší redakce a také do ČTK poslal tento email:

Adam B. Bartoš
předseda Národní demokracie
http://narodnidemokracie.cz/adam-b-bartos-se-brani-lzivemu-narceni-ze-strany-info-cz-blesk-cz/

A to všechno jenom kvůli tomu, že vytáhl z německých archivů původní záznamy, které jsou v ostrém rozporu s poválečnými počty usmrcených Židů v táborech KZ (Konzentrationslager).

Hlavní důvod mediální a profesní likvidace Adama B. Bartoše vidím právě v tom projevu u hrobu Anežky Hrůzové. Tam to začalo, tím totiž proti sobě poštval kabalistické kruhy židozednářů nejen z pražské lóže, ale i z té vídeňské. Obě dvě přitom dodnes spadají pod kontrolu domu Rothschild. Stejný dům ochraňuje Zdeňka Bakalu, stejný dům ochraňoval Václava Havla. Takových lidí jako byl Leopold Hilsner je i dnes velmi mnoho. Jsou to neznámí lidé. Po hašelu a vstupu do lóže najednou jejich kariéra prudce stoupá a nikdo nechápe, proč tomu tak je. Jeden den můžete být bezdomovec, prostitutka nebo pornoherec, ale druhý den najednou dostanete nabídku na práci v bance, v nevládní organizaci, v neziskovce, v okolí vlády nebo ministrů. Lidé, kteří přišli odnikud, najednou disponují mocí a vlivem, vidíte je v blízkosti světových politiků a diplomatů, na mezinárodních fórech. Pokud věříte na pohádky, nebo na šťastné náhody, tak věřte dál.

Ve skutečnosti nic takového náhodou není. Možná jste si všimli, že mnoho lidí, kteří mají toto postavení, nemají před zákonem stejné postavení jako má obyčejný člověk. Marek Dalík, chvíli ve vězení, záhy propuštěn. Hledají se cesty, jak ho očistit. Roman Janoušek, chvíli ve vězení, poté propuštěn kvůli zdraví a už se prý do vězení vrátit nemůže, zaznívá v názorech od soudu. Je mnoho lidí, kteří vidí korupci na úrovni soudů. Ale existuje vyšší úroveň, ochrana od lóže. Kdokoliv se pokusí odkrýt historické totemy kabalistických a židozednářských lóží, narazí na mohutnou aktivní reakci a odvetu, která nevede k ničemu jinému, než k profesní a osobní likvidaci člověka, stejně jako to vidíme u Adama B. Bartoše. Pravdu nejde umlčet, ale jejího nositele ano. Držíme panu Bartošovi palce, aby tento boj ustál a aby mohl znovu publikovat, ale ne z České republiky, ne z Prahy, která je centrem světového židovstva se sídlem více než 15 lóží, o kterých víme v naší redakci.

Nejen o profesní likvidaci Adama B. Bartoše budeme hovořit dnes od 19:00 hodin na Svobodném vysílači CS v mém pravidelném pořadu s Vítkem. Probereme témata uplynulého týdne a dostane se i na dotazy posluchačů. Všichni jste srdečné zváni k poslechu.
https://aeronet.cz/news/nebudes-li-se-klanet-holokaustu-srazime-ti-hlavu-cesky-soud-pristoupil-k-likvidaci-adama-b-bartose-na-5-stupni-odporoveho-gradientu-k-verejnemu-plivani-se-pripojil-i-bulvar-do-bartose-uz-kopou/

Hovory u klábosnice aneb co týden vzal - šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.cz pan VK komentuje aktuální události uplynulého týdne. společné vysílání studií SVCS
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vbvfdfrt vbvfdfrt | E-mail | 29. ledna 2018 v 13:10 | Reagovat

*
*
**Pictures, images and Video**

**Girls boys 12-18 years**

**** Download here: Link: https://xtl.jp/?a8

**** Download here: Link: http://xfun.cc/i36cy

l
l
l
l
l
l

2 Fgtrdfre#cdsdws Fgtrdfre#cdsdws | E-mail | 2. února 2018 v 2:07 | Reagovat

@
@
**Pictures, images and Video**

**Girls boys 12-18 years**

**** Download here: Link: https://lc.cx/M3m9

**** Download here: Link: https://301.li/8xz6b

w
w
w--

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.