Zisti kto si a rob to úmyselne.

Belgický senátor Alain Destexhe: Patent na pravdu v nejvyšších patrech sídla Evropské komise

27. prosince 2017 v 9:43 | afinabul |  Citáty
Podle Destexheho zosobňuje komentář Avramopoulose vše, co je špatné na fungování evropských institucí. "Komisař vyzývá ke kolektivní změně našeho myšlení. Ano, jistě. Hloupí obyvatelé našeho kontinentu již nemusí samostatně myslet. Jak měl kdysi ve starověkém Řecku určovat, co je a není pravda, bůh Zeus ze svého Olympu, dnes mají zase patent na pravdu v nejvyšších patrech sídla Evropské komise v Berlaymontu," konstatuje ironicky Destexhe.
"Avramopoulos píše, že Evropa nikdy nebude schopna zastavit migraci. Po každých volbách na našem kontinentu je přitom stále jasnější, že většina lidí chce snížit přistěhovalectví a přeje si, aby Evropská unie znovu získala kontrolu nad svými hranicemi. Komisař pro migraci však tento trend odbývá v pár větách. Migraci označuje za emocionální a hovoří o nacionalismu, populismu a xenofobii. Každého kritika migrace označuje za rasistu a zbavuje jej práva účastnit se diskuze."
"Pokud ještě máme demokracii, tak by přece o své migrační politice měla rozhodovat každá země jednotlivě a samostatně prostřednictvím svého parlamentu. Na něco takového ale Avramopoulos kašle. Podle něj musíme všichni kolektivně a bez rozdílu začít přijímat migraci, stěhování a rozmanitost jako nezpochybnitelnou normu. A hádejte, kdo bude nové normy, třeba velikost jablek či zakřivení okurek, určovat? No přece osvícená Komise! O migraci se nebude diskutovat," dodal Destexhe.
"Avramopoulos navíc tvrdí, že jde o morální, ale také hospodářský imperativ. Profesor z Oxfordu Paul Collier přitom ve své studii vyvrací, že by miliony migrantů měly zachránit stárnoucí evropskou populaci. Možná nejsmutnější na celé věci je, že evropský komisař pro migraci není levičák. Je živoucím důkazem toho, jak levicové myšlení ovládá všechny politiky v Bruselu. Pak se ale nesmí on a jemu podobní divit vzestupu populismu," uzavírá Destexhe, který byl belgickým senátorem a působil v čele neziskové organizace Lékaři bez hranic.
Komentář Avramopouluse publikovala redakce serveru ParlamentníListy.cz před několika málo dny. Evropský komisař pro migraci v něm mimo jiné konstatuje, že migraci nelze zastavit. "V prvé řadě je nutné změnit naše postoje. Konečně musíme přijmout migraci, stěhování lidí a rozmanitost jako nový standard a s ohledem na to připravit i naši politiku. V neposlední řadě však musí přijít kolektivní změna našeho myšlení," napsal Avramopoulos.
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Prestante-se-branit-migraci-kazal-eurokomisar-narodum-v-EU-A-byvaly-sef-Lekaru-bez-hranic-se-neudrzel-Mate-patent-na-rozum-517733
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fgtrdfre#cdsdws Fgtrdfre#cdsdws | E-mail | 2. února 2018 v 2:06 | Reagovat

@
@
**Pictures, images and Video**

**Girls boys 12-18 years**

**** Download here: Link: https://lc.cx/M3m9

**** Download here: Link: https://301.li/8xz6b

w
w
w--

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.