Zisti kto si a rob to úmyselne.

Mäkká sila

18. prosince 2017 v 15:20 | afinabul |  Deje sa toho toľko
Náměstek ministra zahraničí RF Sergej Rjabkov oznámil, že na prezidentské volby v Rusku, které se budou konat v březnu 2018, nebudou do volebních místností jako pozorovatelé připuštěni pracovníci diplomatické mise USA. Diplomat řekl, že americkým diplomatům byla odeslána nóta, v níž jim bylo oznámeno, že Ruská federace zde vychází z principu reciprocity. Vzhledem k odmítnutí Američanů přijímat pozorovatele z Ruska při posledních volbách prezidenta USA, nebudou mít američtí pozorovatelé přístup na tytéž volby v Ruské federaci.
http://www.novarepublika.cz/2017/12/rusko-zasadilo-americkym-diplomatum.html

Federální výzvědná služba Německa (BND) tajně zásobovala novináře informacemi s kritikou Ruska, uvádí Der Tagesspiegel. Úřad přitom poskytoval údaje před jejich zveřejněním. Docházelo k tomu během tajných setkání s vybranými zástupci tisku, vysvětlují noviny.
https://cz.sputniknews.com/svet/201712176451274-tagesspiegel-nemecko-rozvedka-pomahat-media-kritizovat-rusko/

Novinář označený zpravodajskou službou BIS za lháře, se pasuje do role experta na (ruské) dezinformace. Přednáší studentům, vyjadřuje se v médiích… Seznamte se s Ondřejem Kundrou z Respektu.
http://www.nwoo.org/2017/12/17/biskou-oznaceny-lhar-novinar-ondrej-kundra-z-respektu-kaze-a-prednasi-o-dezinformacich/

Člověk v tísni je bezesporu nejmocnější nevládní neziskovou organizaci v České republice a vzhledem ke svým rozsáhlým aktivitám i nadstandardnímu rozpočtu přesahuje její vliv hranice naší země.
http://www.quintus-sertorius.net/news/clovek-v-tisni-s-podporou-havlisticke-ceske-televize-a-pravdolaskarskych-politiku-i-novinaru-utahuje-souby/

Včera v Kyjeve nevyšla Veľká Októbrová revolúcia. Ukrajinské médiá riešia, kto je väčší americký agent - Porošenko alebo Saakašvili. Včera sa v Kyjeve uskutočnil Pochod za impičment prezidenta Porošenka, ktorý vyústil do pokusu o dobytie Októbrového paláca. Napokon po potýčkach s políciou vodca Saakašvili stiahol svoje "vojsko" a vysvetlil, že … to vlastne ani nechcel.
https://www.hlavnespravy.sk/vcera-v-kyjeve-nevysla-velka-oktobrova-revolucia-ukrajinske-media-riesia-kto-je-vacsi-americky-agent-porosenko-alebo-saakasvili/1245508

Turecké noviny Yeni Safak s odvolaním sa na svoj zdroj napísal, že sa predák teroristickej organizácie Islamský štát Abú Bakr al-Bagdádí v súčasnosti nachádza na americkej vojenskej základni v Sýrii.
Podľa zdroja bol al-Bagdádí chytený v Iraku, odkiaľ bol prevezený na americkú základňu v Ras al-Aynu. Odtiaľ bol dopravený na ďalšiu americkú základňu v Hasace-Rumeilan.
https://www.hlavnespravy.sk/turecke-media-oznamili-ze-sef-sa-nachadza-na-jednej-z-vojenskych-zakladni-usa-v-syrii/1245118
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.