Zisti kto si a rob to úmyselne.

Benjamin Kuras: Poslední naděje civilizace

30. ledna 2018 v 8:52 | afinabul |  Knihy
kratene

Kuras následně citoval ze své knihy Poslední naděje civilizace. "Dospěl jsem v ní spolu s panem Orbánem k závěru, že střední Evropa je poslední bašta, která musí Evropu hájit," upozornil a jal se předčítat. "Když v červnu 1940 padla Francie, Churchill řekl v parlamentu: "Jsme sami. Nevím jak vy, ale já se z toho cítím bujaře." Když pak Mussolini nabízel Británii domluvit s Hitlerem separátní mír, většina britských politiků pomýšlela na jeho přijetí. S vědomím, že Hitler žádné dohody nedodržuje, svolal Churchill schůzku vlády a půlhodinovou řečí přiměl ministry k pokračování války. Projev zakončil větou: "Mají-li dějiny tohoto slavného ostrova skončit, ať je to teprve tehdy, až se my všichni budeme topit ve vlastní krvi." Získat za to od tehdejší vlády bouřlivý potlesk, ale také povolení slíbit národu dřinu, krev, pot a slzy ke konečnému vítězství, "které musíme získat, aby civilizace mohla přežít".

Je zakázáno říkat...

"Budeme žít v otroctví, nebo ve svobodě? ptal se Orbán ve fantastickém churchillovském projevu v březnu 2016, který nebyl vůbec v českém tisku zveřejněn," připomněl Kuras a část z něho přečetl. "Dnešní doba je křehká, slabá a chorá jako květina užíraná skrytým červem. Svoboda začíná vyslovením pravdy. Je zakázáno říkat, že ti, kdo přicházejí, nejsou uprchlíci, a že Evropa je migrací ohrožena. Je zakázáno říkat, že desítky milionů směřují k nám. Je zakázáno říkat, že imigrace do našich zemí přináší zločinnost a teror. Je zakázáno upozorňovat, že ty masy přicházející z jiných civilizací ohrožují náš způsob života, naši kulturu, naše zvyky, naše křesťanské tradice. Je zakázáno připomínat, že ti, kdo sem přišli dřív, si tu už vybudovali svůj vlastní oddělený svět s vlastními zákony, který štěpí tisíciletou strukturu Evropy. Je zakázáno upozorňovat, že to není nezamýšlený řetěz náhod, nýbrž předem plánovaná a sehraná operace v masách lidí namířená k nám," četl Kuras Orbánův projev, který označil za churchillovský.

"Je zakázáno říkat, že v Bruselu se spřádají plány přesunout sem cizince co možná nejrychleji a usadit je mezi nás. Je zakázáno upozorňovat, že účelem usazování cizinců zde je přetvořit náboženskou a kulturní krajinu Evropy a přeinženýrovat její technické základy a tím odstranit poslední bariéru internacionalismu - národní státy. Je zakázáno říkat, že Brusel ... ... ....

(celý text najdete zde)
Ano, na migraci se dá jistě hodně vydělat. Vždyť sama Evropská komise ve své tiskové zprávě vyzývá podnikatele a neziskovky, aby se připojili k přesídlování migrantů z Afriky:
"Komise vyčlenila na podporu úsilí členských států v oblasti přesídlování 500 milionů eur.
... je nutné klást větší důraz na přesídlování zranitelných osob ze severní Afriky a z Afrického rohu, zejména z Libye, Egypta, Nigeru, Súdánu, Čadu a Etiopie. ...
Kromě toho Komise vyzývá členské státy, aby zřídily programy soukromého sponzorování, jež umožní soukromým skupinám nebo organizacím občanské společnosti organizovat a financovat přesídlování v souladu s vnitrostátními právními předpisy. Za tímto účelem Komise vyzvala úřad EASO, aby se zainteresovanými členskými státy koordinoval pilotní projekt týkající se systémů soukromého sponzorování.
Aby se nelegální toky migrace přeměnily v ekonomickou migraci do členských států EU ... navrhuje Komise koordinovat a finančně podpořit pilotní projekty s třetími zeměmi v oblasti legální migrace."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Martin Rubáš Martin Rubáš | E-mail | 30. ledna 2018 v 8:54 | Reagovat

Je to opravdu peklo. Navíc Juncker otevřeně řekl, že migrace bude prostě pokračovat, že to Evropu obohacuje. Kombinace Diblin 4 + Sociální pilíř + Juncker a jemu podobní se rovná naprosté zkáze. Je potřeba to rázně odmítnout.

http://www.epshark.cz/video/109/juncker-migrace-bude-pokracovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.