Zisti kto si a rob to úmyselne.

Dokud mu ustupuji, všechno je v pořádku

11. ledna 2018 v 17:57 | afinabul |  Ponerológia
Značné vášně vyvolal v Německu propagandistický film vysílaný na dětské televizní stanici KIKA. Ve filmu byl předkládán jako vzor svazek nezletilé Němky s dospělým syrským muslimem.
KIKA je německou televizní stanicí pro děti a mládež ve věku od tří do čtrnácti let. Stanice je výsledkem spolupráce veřejnoprávních stanic ARD a ZDF. Je financovaná z veřejných prostředků, tedy kapes daňových poplatníků.
V pořadu televize KIKA byl v pozitivním světle ukázán svazek šestnáctileté Němky se starším Syřanem muslimského vyznání. Muslim jménem Diaa prohlásil: "Vyrůstal jsem v islámsko-arabské kultuře. Věřím ve svou kulturu a svoje náboženství."
Starší milenec chce na dívce, aby nejedla vepřové, a přemlouvá ji k nošení šátku. Mladší Malvina z toho ale není nadšená. Vysvětluje, že mezi nimi občas dochází ke sporům, "ale dokud mu ustupuji, všechno je v pořádku".
Podle stanice KIKA má muž devatenáct let, ale někteří tomu odmítají uvěřit. Řada imigrantů totiž uvádí nižší věk, přičemž úřady to často nejsou schopny odhalit.
Televize nejprve uváděla, že zamilované Němce je šestnáct let, ale později začala tvrdit, že má osmnáct (viz obrázky pod videem).
http://www.freeglobe.cz/Articles/25600-stanice-pro-deti-vysilala-propagandisticky-skvar-o-nezletile-divce-a-jejim-dospelym-milenci-imigrantovi-video-foto-.aspx
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Fgtrdfre#cdsdws Fgtrdfre#cdsdws | E-mail | 2. února 2018 v 1:55 | Reagovat

@
@
**Pictures, images and Video**

**Girls boys 12-18 years**

**** Download here: Link: https://lc.cx/M3m9

**** Download here: Link: https://301.li/8xz6b

w
w
w--

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.