Zisti kto si a rob to úmyselne.

Henry Kissinger: V Bílém domě probíhá válka Židů s nežidy

10. ledna 2018 v 12:50 | afinabul |  Bratia
Novinář Michael Wolff ve své poslední knize Fire and Fury vzbuzující kontroverze popisuje vnitřní boj v Bílém domě, který má probíhat od prvních dnů, kdy se úřadu ujal Donald Trump. Zajímavá jsou v této souvislosti slova bývalého amerického poradce pro národní bezpečnost a ministra zahraničních věcí Henryho Kissingera, který je židovského původu.
Henry Kissinger označil osobní spory v Bílém domě mezi Stephenem Bannonem na jedné straně a Ivankou Trumpovou a Jaredem Kushnerem na straně druhé za "válku mezi Židy a nežidy".
Židovský portál Forward poznamenává, že začátek Kissingerovy politické kariéry spadá do doby, kdy Židé přešli do Republikánské strany. Mnoho neokonzervativců podporovala v roce 1972 republikána Nixona proti jeho demokratickému soupeři McGovernovi. Řada z nich a jejich ideových dědiců dnes patří k tzv. never-trumpistům a zároveň odmítá Bannonův ekonomický nacionalismus.
Nicméně Kissingerův postřeh není zas až tak přesný, jelikož Bannon je stoupencem neústupné proizraelské politiky a jeho nejbližší spojenec v Bílém domě Stephen Miller je Židem. Nemluvě o tom, že Bannonův portál Breibart vede Alex Marlow, který je rovněž Židem.
http://www.freeglobe.cz/Articles/25599-kissinger-v-bilem-dome-probiha-valka-zidu-s-nezidy.aspx
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.