Zisti kto si a rob to úmyselne.

„Mantinely demokracie“

27. ledna 2018 v 10:23 | afinabul |  Ponerológia
kratene

Jako poslední téma si nechal kauzu podpisu generálního ředitele České televize Petra Dvořáka pod výzvou "Mantinely demokracie". "Pan Petr Dvořák k tomu přidal ve víkendovém vydání Hospodářských novin velmi silné a až bych řekl silácké vyjádření. Mluvil o tom, že Česká televize je v ohrožení a že se vedou útoky na její nezávislost jednak ze strany ANO, Okamury a komunistů, ale dokonce i Fakulty sociálních věd kvůli té analýze pana Křečka a dalších. Myslím si, že pan Dvořák také poněkud ztrácí nervy jako pan Mitrofanov. Ale hlavně, a to je podstatné, a upozornil na to i v dopisech čtenářů Vladimír Novotný v MF Dnes 19. ledna v glose, která se jmenuje 'Kam nenáleží podpis šéfa ČT'. Je naprosto neuvěřitelné a mimo jakoukoli možnost pochopení, jak se může generální ředitel televize, která je placena z našich poplatků, podepsat pod soukromou iniciativu soukromých neziskovek, které jsou zcela evidentně politicky motivované," žasne Petr Žantovský nad počínáním šéfa ČT.
Spekulant platí světovou politiku a nátlakové partičky i v Česku
Generální ředitel veřejnoprávního média se zcela evidentně politicky vyprofilovává a zcela evidentně legitimizuje aktivitu, která politicky jednoznačně kamsi směřuje. "Tohle dokážu strašně jednoduše. Stačí si rozkliknout webové stránky té aktivity 'Mantinely demokracie' a zjistíte, že to organizuje partička, která se jmenuje Rekonstrukce státu. A když si rozklikáte všechny potřebné zdroje na jejích stránkách, tak vidíte, že jsou financováni Open Society Fund Praha od George Sorose, Open Sociery Foundation George Sorose, takže ne jednou Open Society, ale hned dvakrát. Ale také americkou ambasádou," připomíná mediální odborník.

Právě tohle, že se generální ředitel veřejnoprávní televize podepsal pod výzvu spolku spojeného s americkou ambasádou a s jedním americkým spekulantem, považuje za něco naprosto neuvěřitelného. "Uvědomme si, na čem Soros vydělal ty peníze, jakým způsobem vyspekuloval tehdy britské bankovnictví. To byla hra, která dodnes nebyla oceněna z právního ani z jiného hlediska, ten způsob, jakým přišel k miliardám, z nichž teď platí světovou politiku a také tyto nátlakové partičky, jako je Rekonstrukce státu. Mimochodem, když se podíváte na různé osobnosti, které jsou tam jakože pod tím přifařeny, tak se nestačíte divit, co tam je známých jmen. Například Oldřich Kužílek, bývalý poslanec ODA," konstatuje pro ParlamentníListy.cz Petr Žantovský.
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Uz-dal-Moravec-vypoved-Petr-Zantovsky-vychvalil-mimoradny-vykon-CT-pak-ale-objevil-novou-nepeknou-vazbu-na-George-Sorose-521907

Sociálna sieť Facebook a Google predstavujú hrozbu pre spoločnosť, vyhlásil miliardár George Soros na Svetovom ekonomickom fóre v Davose. Jeho slová uvádza časopis The Business Insider.
https://www.hlavnespravy.sk/soros-vyhlasil-ze-facebook-google-ohrozuju-spolocnost/1289776
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.