Zisti kto si a rob to úmyselne.

Testy „globální kompetence“

30. ledna 2018 v 19:26 | afinabul |  Ponerológia
kratene

Mezinárodní hodnocení škol začíná s testováním, jak dobře školy vštěpují žákům globalistické přístupy v tématech jako masová migrace a feminismus.
Testy "globální kompetence" zkoumají postoje ke globálnímu oteplování, rasismu a "falešným zprávám", které se povedou spolu se zkouškami z matematiky, čtení a vědy v rámci Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) jako tzv. Pisa testy - tedy jako jeden z nejdůležitějších světových mezinárodních srovnávacích testů vzdělávacích systémů.
V projevu na Světovém vzdělávacím fóru v Londýně řekl: "Naučit se účasti na vzájemně provázané, složité a diverzifikované společnosti už není žádný luxus, nýbrž naléhavá nutnost."
"Pisa s vědomím unikátní role, kterou hrají v přípravě mládeže na účast v našem světě školy, vyvinula Pisa aparát pro vysvětlování, podněcování a prosazování globální kompetence u dospívajících."
"Tento rámcový aparát je konstruován jako nástroj pro tvůrce politik, pro vůdce a učitele zajímající se o pěstování globální kompetence mezi mládeží celého světa."
V tomto testu se žáků ptají, do jaké míry souhlasí s prohlášeními jako: "Imigranti by měli mít příležitost pokračovat ve svých vlastních zvycích a životním stylu," stejně jako aby hlásili, zda jejich učitelé vyznávají globalistické postoje.

Jestliže v Praze bylo přibližně 2,2 x víc voličů prof. Drahoše než Ing. Zemana a přičítá se to velkému počtu vysokoškoláků, je také dobré si všimnout, že přibližně 2,1 x více vysokoškoláků jsou absolventi humanitních věd.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.