Zisti kto si a rob to úmyselne.

Organizace Amnesty international používá hypnózu, aby vyvolala proimigrantské nálady

6. února 2018 v 15:55 | afinabul |  Ponerológia
Amnesty international v Nizozemsku hypnotizovala lidi. Jedná se o součást nové kampaně, která má údajně lidem přiblížit osud tzv. uprchlíků a vyvolal v nich empatii.
Lidé ve stavu hypnózy jsou vedeni k tomu, aby se jakoby prokopávali sutinami ve snaze nalézt své sourozence. Je jim rovněž namlouváno, že opouštějí domov bez své rodiny nebo že odjíždějí ze Sýrie na malých lodích a vidí, jak jiní lidé útočí na další lodě plné uprchlíků.
Když se lidé proberou z hypnotického stavu, setkávají se s mladou Syřankou, která podle Amnesty international to všechno prožila. V té chvíli ji mohou obejmout.
Generální tajemník Amnesty international Salil Shetty (který si ročně vydělá cca 6 milionů korun) k tomu uvádí: "Politici stavěním plotů a podpisováním hanebných dohod s jinými zeměmi, aby udrželi uprchlíky dál, ukázali své pravé priority. [...] Vlády nejen zavřely své hranice, ale zavřely také svá srdce, na rozdíl od mnoha obyčejných lidí. Je čas, aby se vlády zhostily úkolu a nabídly bezpečné a legální cesty lidem, kteří utíkají před válkou a pronásledováním, aby našli bezpečí."
http://www.freeglobe.cz/Articles/25626-levicaci-pronikaji-do-podvedomi-organizace-amnesty-international-pouziva-hypnozu-aby-vyvolala-proimigrantske-nalady-video-.aspx

https://youtu.be/rrQMOZwr1QY
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

2 Martin Rubáš Martin Rubáš | E-mail | 7. února 2018 v 8:35 | Reagovat

Haha už i hypnóza, to je neuvěřitelné. Tlak neomarxistů se stupňuje na všech frontách. Inkluze ce škosltví, tlak na masovou migraci, tlak korporací jako facebook a google na cenzuru, vnucování multikulti a lgbt supermarkety... Musíme se bránit, jinak je snámi konec.
http://www.epshark.cz/clanek/232/tlak-progesivisticke-levice-graduje

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.