Zisti kto si a rob to úmyselne.

Príhovor na proteste za Slušné Slovensko, ktorý nebol žiaduci

22. března 2018 v 17:24 | afinabul |  Z domova
https://www.youtube.com/watch?v=rU4TnhBkvio
https://www.youtube.com/watch?v=KTMhaQIV_Gk
https://www.youtube.com/watch?v=ekHGxe4a-uQ

Dnes prebieha novodobá vojna, ktorá bojuje proti národu zvnútra. Hlavnou armádou sú Sorosove mimovládne organizácie. Ich cieľom je postupne, ako rakovina vnútri organizmu, zničiť celý národ.
Sú tak nebezpečné preto, lebo nikto nepredpokladá, že ich vplyv je smrtonosný. Prejaví sa to až v krízovom momente, ako to vidíme dnes na Slovensku.

Sú to vlastne vedomí či nevedomí diverzanti, ktorí sú za svoju činnosť platení svojím chlebodarcom Sorosom.
Aký cieľ má Soros? Jeho hlavným cieľom je globálna vláda a následná redukcia ľudstva - holokaust. Rôzne tzv. dohody, ktoré riadia islamizáciu Európy a tiež genderovú demoralizáciu jednotlivých štátov (Istanbulský dohovor, Dublin IV), sledujú tento cieľ. Nie je náhodou, že výkonnou MOCOU pRi zavádzaní islamizácie majú byť práve mimovládne organizácie, ako to určuje dokument Dublin IV. Tento dokument dokonca stanovuje, že mimovládne organizácie nahradia v tomto ohľade rozhodovanie štátnej vlády. Podobne je to aj s juvenálkou na kradnutie detí, ktorá je tiež spojená s mimovládnymi organizáciami.
Sorosove mimovládne organizácie zabezpečujú majdanové manifestácie a vytvárajú dojem, že sú hlasom ľudu. Médiá s nimi tvoria ideologickú jednotu s cieľom štátneho prevratu. Gottwald v roku 1948 dosiahol komunistický prevrat pomocou ozbrojenej milície; Soros to robí (2018) prostredníctvom mimovládnych organizácií a médií.
Mimovládne organizácie, ktoré sa venujú internetu, zavádzajú totalitu v mediálnej oblasti. Zmapujú si zdroje objektívnych informácií, blokujú ich, rušia videá, ničia texty, ba dokonca likvidujú webové stránky.
Každý zamestnanec mimovládnej organizácie pracuje na konkrétnom úseku, či je to v kultúre, školstve, v cirkevných organizáciách... Navonok vyvíjajú tzv. dobročinnú činnosť a hlavne majú pozitívne názvy, ktorými sa maskujú.
Minister vnútra by mal na prvom mieste vyšetriť túto záškodnícku činnosť. V Rusku, v Amerike, v Izraeli... musia mimovládne organizácie podľa zákona vykazovať pred štátom, kto ich financuje. V Maďarsku sú Sorosove mimovládne organizácie zakázané zákonom. Je potrebné, aby aj na Slovensku bol tento rakovinový nádor vyoperovaný skôr, ako bude neskoro!
http://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/12455-novak-soros-neziskova-organizace-rakovina

Téměř zároveň premiéři Slovenska a Slovinska sdělili, že se rozhodli odstoupit. K tomu nedochází náhodou. Není vyloučeno, že cílem následujícího útoku budou Maďaři. Mimochodem, v Maďarsku probíhá velký pochod obyvatel na podporu premiéra Viktora Orbána, aby se mezinárodnímu společenství ukázalo, že se Sorosovi destabilizovat situaci v této zemi nepodaří.

Slovensko

Na Slovensku premiér Robert Fico informoval o ochotě odstoupit po vypuknutí vládní krize, vyprovokované vraždou novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky. Odstupuje rovněž slovenský vice-premiér Robert Kaliniak. Kuciak se zabýval zkoumáním vztahů vládních představitelů s italskou mafií.
Rozhodnutí o odstoupení předcházel útok opozice, s obviněními z podpory zločinců (a požadavkem předčasných voleb) a velká protestní shromáždění.
Fico to pod tlakem vzdal a rozhodl se rezignovat. Avšak uvedl tři podmínky:
  • Respektování výsledků voleb 2016 a nového složení vlády prezidentem.
  • Dodržení koaliční dohody mezi stranami tvořícími většinu v parlamentě.
  • Nový šéf vlády musí být z Ficovy strany - Smer - Sociální demokracie"

Slovinsko

V případě Slovinska souvisí odstoupení premiéra Miroslava Cerara s rozhodnutím Nejvyššího soudu o zrušení výsledků referenda z minulého roku. Jde o velký projekt slovinské vlády na financování železnice Koper-Divača. Opozice rovněž vsadila na nespokojenost odborů pracovníků rozpočtové sféry v oblasti vzdělávání.
V důsledku odstoupení Cerara může hlasování proběhnout o několik týdnů dříve.

Soros jezdí po Evropě

Je důležité zmínit, že obrovský tlak na východoevropské vlády je vyvíjen právě na země, kde jsou na obzoru volby - tedy mimo Slovinska a Slovenska i v Maďarsku a České republice.
Sorosovy struktury se aktivizovaly ve všech zemích Vyšegrádské dohody. Na Slovensku, například, je to jasně zřetelné a pravá ruka George Sorose Marcello Fabiani nedávno osobně přijel na Slovensko. Podle informací médií pracoval zavražděný novinář Kuciak pro tohoto "filantropického miliardáře" a současný slovenský prezident Andrej Kiska Sorose v září 2017 osobně navštívil. O návštěvě Kisky během rozhovoru informoval bývalý slovenský premiér Ján Čarnogurský.
V této souvislosti Fico před rezignací rovněž položil otázku: Proč se Kiska "setkává s člověkem, jehož jméno již bylo mnohokrát zdiskreditováno? A tímto jménem je pan Soros. Proč prezident cestoval do New Yorku a cpal se do jeho soukromého domu? Proč na toto setkání nepozvali oficiálního představitele ministerstva zahraničí?"
Nutno poznamenat, že sám Fico nejen vyjádřil podporu upevnění Vyšegrádské čtyřky a koordinaci akcí proti nepopulárním rozhodnutím Evropské unie, ale pozitivně mluví i o Rusku. Náhoda?
Co se týká Slovinska, tak i zde má Soros své zájmy. Tento miliardář kritizoval vládu za protiimigrantská opatření, a mluvilo se také o nákupu místního obchodního řetězce Tus.

Vyostřování situace pokračuje

Vyostřování situace probíhá i v dalších zemích východní Evropy. Jedním ze zářných příkladů je Maďarsko, kde je proti premiérovi Viktoru Orbánovi organizován obrovský informační a institucionální nátlak. V předvečer dubnových voleb tam opozice složená z nejrůznějších uskupení začala podporovat údajně "nezávislé" kandidáty v komunálních volbách, aby se oslabila premiérova pozice. To je doprovázeno informační podporou mediálního magnáta Szimicka. Zajímavé také je, že Středoevropská univerzita, založená v r. 1991 Georgem Sorosem, kterou se Orbán již několik let snaží zavřít, nadále funguje a dostala akreditaci na dalších pět let.
V poslední době se země východní Evropy, z nichž mnohé nejsou proti setrvání v Evropské unii, snaží provádět na Bruselu nezávislou politiku v otázkách souvisejících se zajištěním vlastní suverenity (finance, migrace, obrana hodnot atd.). Ve spoustě těchto zemí vůdci podporují spolupráci s Ruskem (minimálně v ekonomické oblasti).
Téměř všechny tyto země jsou odhodlány k tvrdému boji s pro-sorosovskými uskupeními. Česká republika obvinila tohoto miliardáře z vměšování do vnitřních záležitostí země, Polsko jej obvinilo ze snahy narušit národní identitu, Makedonie z vyvolávání etnického konfliktu. Výzva byla předložena a ze strany Sorose následovala bezprostřední odpověď. Bitva bude pokračovat.
http://www.zvedavec.org/komentare/2018/03/7538-utok-sorose-co-ceka-vychodni-evropu-po-odstoupenich-na-slovensku-a-ve-slovinsku.htm

#MajdanSlovensko

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.