Zisti kto si a rob to úmyselne.

R.I.P. Pan Šibenička

14. března 2018 v 14:27 | afinabul |  Ponerológia
Kanál pana Šibeničky na youtube jsem měl rád. Videí tam nebylo moc, ale měl tam taková, která byla poučná a vybavená českým překladem, takže jsem se dozvěděl, co přesně říkal pan Orbán, nebo jsem mohl poslat odkaz kamarádovi na diskusi v německé či americké TV bez toho, aby tento ovládal daný jazyk.
Poslední video, které jsem tam viděl, se týkalo nějaké přednášky na US universitě, kde v tom cca dvouminutovém fragmentu přednášející lékařka řekla asi následující:
Ženské a mužské tělo jsou odlišné, Liší se spoustou věcí, jako je ukládání tuku, specializací orgánů a dokonce i funkce mozku není identická…
Nato skupinka amerických pokrokových studentů spustila virvál a někdo z nich vytrhl z ozvučovací aparatury dráty (jako to udělal zlý generál Forestu Gumpovi). Ochranka je vyvedla a oni v přísálí vykřikovali o fašismu atd…
Včera jsem si to chtěl pustit znovu a video jsem nenašel. Pouštím si to na TV, a to není moc šikovná platforma na hledání. Tak jsem se o to pokusil na PC. .. a víte co se stalo? Někdo ze soudruhů cenzorů asi požádal soudruhy v google a ti panu Šibeničkovi smazali jeho videa včetně jeho kanálu. Letmé vyhledání hesla pak ukázalo, že panu Šibeničkovi zmizel i jeho Twiterový účet.
Tak pan Šibenička nám zmizel. Samozřejmě vím, co se děje v totalitním Německu, jak němečtí eurobolševici s německou důsledností zavedli zákon, vybudovali cenzorní úřady a systematicky vyhlazují "svůj" internet od nepohodlných informací a názorů. Vím taky o českém řešení, kde rodina Romancovových s panem pornohercem Jandou ze Evropských hodnot bdí nad informační čistotou českého internetového rybníčku.
Věděl jsem, že jednou začnou mizet i české zdroje, ale dosud jsem si to tolik nepřipouštěl, spoléhaje na českou nedůslednost a švejkovské tradice. Proto mnou zmizení pana Šibeničky vnitřně otřáslo, je to pro mne znamení, že začalo jít do tuhého, že jsou Němci odhodlaní a eurobolševici připravení.
Bojím se, že nezmizí jen virtuální Pan Šibenička, hudba a smetana, ale že brzy zmizí i Mlíkař a po něm další reální lidé, které jsem znal. A bude se kácet už i v mém lese. Obava z možnosti zopakování Majdanu z roku 2014 se mi vrátila poté, co popravili na Slovensku novináře a jeho slečnu a měli to mediálně nachystané včetně příběhu, triček a harmonogramu státního převratu.
U nás jdou zatím osvědčenou cestou únorových demonstrací v Praze. Demonstruje tam Šláfnberk proti zvolení Ondráčka, přičemž jeho zvolení Šláfnberk přímo zařídil. Jsou připravené noviny, mediální pokrytí, a při inauguračním projevu skupina odešla a venku remcali podobně jako ti studenti od pana Šibeničky.
Mizí texty, videa, zakazují se názory, mizí virtuální osoby, začínají mizet i ty reálné. Jsme dál, než jsem si dosud připouštěl.
https://nautilus2.wordpress.com/2018/03/10/gogo-r-i-p-pan-sibenicka/
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 stastnavyhra stastnavyhra | Web | 17. března 2018 v 18:06 | Reagovat

Soutěž o peněžní výhry ! Kupujete si losy, ale neradi za ně platíte? Co takhle zkusit web, ve kterém sbíráte losy, za které nic neplatíte ? Losuje se každý týden o peněžní výhry. Registrujte se a zařaďte se tak do slosování už dnes !
www.stastnavyhra.cz ???

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.