Zisti kto si a rob to úmyselne.

„Nástroj pro Evropské Hodnoty“

19. dubna 2018 v 17:57 | afinabul |  Ponerológia
Dnes začínám schválně provokativním úvodem. Je to asi náhoda, ale nedlouho potom, co se maďarská vláda rozhodla omezit nekalé politické praktiky anti-Evropana Soroše, přichází EU s návrhem ohledně nevládních organizací.

Evropská komise navrhuje, aby byl zřízen zvláštní finanční fond, který by financoval nevládní organizace. Pokud by šlo o nějaké charity, bylo by to sice stále špatně vymyšleno, ale šlo by to ještě jakžtakž pochopit. Tento fond má však sloužit organizacím politickým.
Tedy naoko se tak samozřejmě jmenovat nebudou, ale již navrhovaný název fondu - "Nástroj pro Evropské Hodnoty", mluví za vše. EU tak bude platit ziskovky, které ji budou propagovat a šířit tzv. hodnoty, se kterými polovina lidí západní Evropy a nikdo z východní Evropy nesouhlasí.
Samozřejmě vše je prezentováno tak, že to budou jen hodné organizace, které budou pomáhat lidem v nouzi, apod. Nicméně již popis v návrhu říká, že cílem je propagovat "demokracii, genderovou rovnost, ne-diskriminaci, lidskou důstojnost, toleranci nebo solidaritu". Co se za těmito orwellovsky překroucenými pojmy skrývá, asi netřeba déle rozvádět. Zejména "tolerance a solidarita", že.
Úkolem těchto ziskovek bude podle návrhu tyto "hodnoty" propagovat v rámci celé Unie. A které státy dnes potřebují poučit o těch správných hodnotách? No je to právě "xenofobní" Maďarsko, "nábožensky zatížené" Polsko, "rasistická" Česká republika a další výtečníci.
EU začíná být zoufalá. Lidé jí přestávají věřit a propaganda tedy bude sílit na všech frontách. Prezident Macron třeba slíbil zřídit Evropskou univerzitu, tedy takový euroVUML. Předpokládám, že lze očekávat příliv dalších Jandů a jiných hereček, které nás poučí, co si máme správně myslet. Ale on je tu zákon akce a reakce. Čím více se na jednu stranu vyvíjí síly, tím silněji se druhá strana bude bránit.
http://pravyprostor.cz/vraci-soros-uder/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.