Zisti kto si a rob to úmyselne.

Cenzura 1942

9. května 2018 v 7:35 | afinabul |  Games
diskusia

Z diskuze tu jasně vyplývá, že aby svobodná společnost České republiky mohla dále fungovat, potřebuje třídního nepřítele. Jak nelze lidi strašit a vyplňovat jim hlavy propagandou, na kterou by byl dnes Goebles hrdý, začne se moc přemýšlet.

A nejlepší jsou argumenty levicových politicko-sociálních experimentátorů, kteří tu v Evrope již 30 let ničí všechno, čeho se podařilo během 20. století vytvořit. Jakýkoliv pravicový (víc než neutrální) názor je označe za populismus, xenofobii, rasismus a šup veřejně pranýřovat v ulicích.

Já ve svých 32 letech stále nechápu, proč nejsme schopni zveřejnit spisy jako Beretta, Krakatice, vyslechnout Šlachtu z ÚOOZ. Když k předsedovi nejsilnější politickém strany chodí na večírky snědí kolotočáři, kteří se v opilectví u baru rovnou postřílí. Stát, kde si lze kupovat soud. Privatizace je i po 30 letech jedno veliké tabu. "Za všechno můžou samozřejmě komunisti". Proč jen mám ten pocit, že poslední dva - tři roky jediní komunisti dokáží zastávat racionální názor v zahraniční politice? Ale rok a půl čtu každou neděli v Právu jen o Babišovi a Čapím hnízdu. V tomhle státě skutečně něco smrdí. Čapí hnízdo....tak určitě.... co Pandury, Casy, Breny, ČD, ředitelství silnic a dálnic, Cermat, OKD (jak může stát prodat 51% akcií a pak podnik zachranovat?) ... tahle země má hodně problémů. Ale tak komunisti, že jo?

Komouši...mluvíš jako by to byl někdo cizí. Rusové..... ale byli to tví sousedi. My Češi... Co jsme si, to jsme si....

Taky tu za komunistů byli podniky na celosvětové úrovni, jedno z nejkvalitnějších školství na světě. Spolehlivý bezpečnostní aparát, kde jsi se nemusel bát v noci chodit po ulici. Jedna z nejlepších zdravotních péčí na světě. Lidi se v práci nepředřeli, každý si nakradl tak aby si z toho postavil rodinný domek a pro ty co to nezvládli byly zajištěný paneláky. Ve dvaceti ses nemusel bát pořídit si rodinu s dvěma a více dětmi. Jako pracující jsi neživil snědou i bílou lůzu. A věděl jsi, že stáří strávíš na chatě / chalupě někde u vody. V klidu z důchodu, aniž by sis musel už od dvaceti zakládat penzijní třetipilířový fondy.... Ale jasně, ti komunisti....

Nemíchám jablka s hruškama. To Vy vidíte svět jen černobíle a odmítáte vlastní sebekritiku. Vždyť se dnes už ani neakceptují výsledky voleb, jako by nebyly demokratické.... Každý si může za svůj vlastní osud. Ty, tvoje rodina. ČR i ČSSR. Přestaňte fňukat jako malí haranti. Jednou za čtyři roky máte šanci něco změnit.

Je asi národní sport neustále na něco nadávat. U piva v hospodě na Mýtince, nebo doma z teplého pokoje. Uvědomujete si vůbec, kolik lidí na světě má přístup k vysokorychlostnímu internetu?

I novodobá Ruská federace odsoudila zločiny SSSR. Je to prostě historie, tak jako 18. století. Není důvod neustále na někoho shazovat vinu a hledat si obětního beránka za vlastní neštěstí.
https://www.youtube.com/watch?v=_1qqFvEQ42o

https://games.tiscali.cz/preview/attentat-1942-je-na-nemeckem-trhu-zakazany-presto-tam-vyhral-prestizni-cenu-312777
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.