Zisti kto si a rob to úmyselne.

Rothschildova nadace, migrační kvóty

9. května 2018 v 14:54 | afinabul |  Deje sa toho toľko
Poslanci podpořili v Evropském parlamentu Globální kompakt pro řízenou, bezpečnou a legální migraci - tedy projekt, ve kterém se národní státy vzdají svého práva rozhodovat o tom, kdo se usídlí na jejich území.
Toto právo delegují na nikým nevolenou OSN/IOM a ty jim budou befelem přikazovat migrační kvóty a rozhodovat o tom, odkud a jaké migranty přijmou.
Vše bude probíhat pod dohledem a ve spolupráci s EU/Sorosovskými neziskovkami.
http://zvedavec.org/vezkratce/15340/
http://www.europarl.europa.eu/sides/getDoc.do?pubRef=-//EP//TEXT+MOTION+B8-2018-0184+0+DOC+XML+V0//CS
http://www.votewatch.eu/en/term8-progress-on-un-global-compacts-for-safe-orderly-and-regular-migration-and-on-refugees-motion-for-res-5.html

EU bude sorosovské neziskovky financovat sama - abychom je nemohli prohlásit za zahraniční agenty
Evropský parlament schválil návrh zákona, podle kterého bude nikým nevolená Evropská komise udělovat granty na provozní náklady politickým neziskovkám.
Tím národním státům znemožní označit tyto neziskovky - až dosud financované např. Sorosem - za zahraniční agenty.
Oligarchové za OSN/EU si tak z našich daní zafinancují politické cenzory, udavače, propagandisty a organizátory migrace do Evropy.
http://zvedavec.org/vezkratce/15341/
http://www.europarl.europa.eu/sides/getDoc.do?pubRef=-//EP//TEXT+MOTION+B8-2018-0189+0+DOC+XML+V0//CS
http://www.votewatch.eu/en/term8-a-european-values-instrument-to-support-civil-society-organisations-which-promote-democracy-rule-of-.html

Rothschildova nadace "Hanadiv" poskytla grant Karlově univerzitě za více než 7 milionů korun, ale rodina Rothschild podmiňuje dotaci podivnou klauzulí na konci smlouvy, která vyvolává značné znepokojení. Prorůstání vlivu sionistů do výchovy českých akademických elit jede na plné obrátky
Dům Rothschild totiž žádá školu, aby se nikde se svým grantem nechlubila, a když ano, tak pouze po obdržení souhlasu správce fondu Hanadiv, a pokud souhlas vydá, tak univerzita může publikovat jen zmínku o fondu, ale v žádném případě loga nadace.
https://aeronet.cz/news/rothschildova-nadace-hanadiv-poskytla-grant-karlove-univerzite-za-vice-nez-7-milionu-korun-ale-rodina-rothschild-podminuje-dotaci-podivnou-klauzuli-na-konci-smlouvy-ktera-vyvolava-znepokojeni/
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

2 Martin Rubáš Martin Rubáš | 10. května 2018 v 11:37 | Reagovat

Dublin IV je zlo, musíme ho odmítnout. Pak bychom skončili jako Británie a Švédsko, kde je hromada znásilnění a no go zóny, nebo Francie, kde všude hlídkují vojáci.
http://www.epshark.cz/clanek/666/eu-jede-zase-pecky-istanbulska-umluva-a-dublin-iv

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.