Zisti kto si a rob to úmyselne.

Soros oceňuje novináře, jehož ze lhaní usvědčil i vlastní šéfredaktor

12. května 2018 v 13:25 | afinabul |  Ponerológia
kratene

Pan Prchal je velice nedůvěryhodný autor, osobně s ním mám tři zkušenosti. Třikrát o mně napsal na Aktuálně.cz, třikrát to bylo plné lží a třikrát se mi musel na základě jeho článků šéfredaktor Aktuálně.cz omluvit. Ty písemné omluvy si schovávám, mohu je ukázat komukoli, kdo by je chtěl vidět," poznamenává mediální odborník. Soros oceňuje novináře, jehož za lháře uznal i vlastní šéfredaktor V nich šéfredaktor přiznává, že redaktor Lukáš Prchal nenapsal pravdu a že se za něj velmi omlouvá. "Takže pan Prchal, který zcela zjevně nepíše pravdu podle vlastního šéfredaktora a také podle paní Romancové z Evropského rozhledu, je naším novinářským hrdinou a dostává ceny od Sorose. Co si pak můžeme myslet o Sorosovi a o jeho cenách, že?

"Tedy tím, že Prchal a spol., kudy chodí, tudy tvrdí, že Ministerstvo vnitra vypracovalo seznam dezinformačních webů, což Ministerstvo vnitra popřelo a naopak ujistilo, že žádné takové seznamy nevytváří, vytvářet nemíní a že tedy neexistují. To může znamenat jednu jedinou věc, že pan Prchal lže. Takže pan Soros odměňuje novináře za lhaní.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Soros-ocenuje-novinare-jehoz-ze-lhani-usvedcil-i-vlastni-sefredaktor-Petr-Zantovsky-pripomina-jak-je-to-s-jednim-novinarskym-hrdinou-535562


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Martin Rubáš Martin Rubáš | 14. května 2018 v 8:03 | Reagovat

Je to tak. Soros je zlo. Jeho sieť je všade. EU, demokratická strana, neziskovky, teraz už aj katolická cirkev. Soros je ectrémne nebezpečný. Naštastie už o ňom všedci vedia a jeho krivosti boli ofhalené.

http://www.epshark.cz/clanek/219/sorosuv-globalni-vliv

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.