Zisti kto si a rob to úmyselne.

Kiska bude vracať "uhol pohľadu"

21. srpna 2018 v 11:37 | afinabul |  Z domova
kratene

Prezident Andrej Kiska požiadal o mimoriadne vystúpenie v RTVS 21. augusta. Informoval o tom hovorca prezidenta Roman Krpelan.
http://nadhlad.com/content/kiska-bude-vracat

Česká televize potvrdila, že vyslyšela výzvu řady diváků, kteří zejména na sociálních sítích žádali o odvysílání mimořádného projevu slovenského prezidenta Andreje Kisky k 50. výročí okupace Československa v srpnu 1968.
https://www.echo24.cz/a/S4vjT/ceska-televize-odvysila-projev-slovenskeho-prezidenta-kisky-k-vyroci-okupace

Na základě rostoucí­ kritiky platí­cí­ch diváků ČT o neobjektivnosti hlavně zahraniční­ho zpravodajství­ ČT jednala Rada ČT o této kritice například na svém letošním 3. jednání 4. února. Do problematiky vnesl jasno radní Michal Jankovec, který ve 135 minutě zvukového záznamu prohlásil:
"Je to skutečně tak, že Česká televize má určený úhel pohledu. Má ho určen na základě doporučení­ Evropské komise, která povoluje veřejnoprávní­m médií­m fungovat z poplatků nebo z daní jenom za předpokladu, že budou prosazovat, obhajovat a dí­vat se na všechno z úhlu pohledu tradic evropského humanismu a kritického myšlení­. Česká televize se na to nesmí­ dí­vat tak, jako kdyby byla součástí­ současného Ruska, které nikdy žádné humanistické tradice v evropském slova smyslu nemělo. To bychom museli vystoupit z Evropské unie," - konec citátu.
https://www.securitymagazin.cz/zpravy/neboha-ceska-televize-ma-urceny-uhel-pohledu-z-evropske-unie-1404048303.html

Kavárenská Praha a kiskovská "Blava" spojují síly a s chutí truchlí nad 50. výročím nezdařeného palácového puče uvnitř ÚV KSČ z roku 1968! To nevymyslíš!
https://aeronet.cz/news/kavarenska-praha-a-kiskovska-blava-spojuji-sily-a-s-chuti-truchli-nad-50-vyrocim-nezdareneho-palacoveho-puce-uvnitr-uv-ksc-z-roku-1968-to-nevymyslis-nejvetsi-demokrati-lzou-narodu-o-pozadi/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.