Zisti kto si a rob to úmyselne.

“Nasrať bezverci"

14. srpna 2018 v 21:42 | afinabul |  Deje sa toho toľko
UK polícia: "Abdul poď s nami"
Abdul: "Nasrať bezverci"
UK polícia: "Prosím choďte niekto za novinármi a povedzte, že tento gentleman s nami nechce spolupracovať"
Associated Press: "PRÁVE TERAZ: Londýnska polícia hovorí, že páchateľ zadržaný po kolízii blízko Westminsterského paláca nespolupracuje s políciou"
https://twitter.com/AP/status/1029320752993103873

Vo Švédsku sa z ničoho nič samovznietili autá, gangy Švédov kameňujú políciu a ulice vyzerajú ako počas vojny, nikto z kompetentných nevie čo je príčinou ale jedna vec je istá… migranti, islam ani multikulturalizmus s tým nemajú vôbec nič spoločné.
https://twitter.com/PeterSweden7/status/1029134819014397952
A nemuselo to tak dopadnout, no holt si tu válku vychutnají.
Detailnejšie video

Babišovo idnes to ještě odpoledne mělo uvedené s titulkem, že to byli mladíci, kteří ty auta zapálili. "Mladíci", chápeš? To bylo vždycky kódový označení pro naši minoritu. Ale teď už to prej byly nějaký ty gangy… gangy mladíků :)

Švédský premiér je debil, názory v diskusi, píší že švédský tisk píše o muslimech. No Banga nemá pochopení pro tohle označení…
…Robert Vašíček 62475
Tvrdou reakciou by bolo, keby sa švédski politici chytili za ruky a prešli sa na protest ulicou. Z toho by všetci pochopili, že takto to ďalej nejde.
…Daniel Bauer 95868 Facebook
Otevřete-li článek na iDnes z roku 2013, kde je referováno o podobné situaci ve Švédsku v tom roce, podíváte se do galerie na popisky u fotek a porovnáte i obsah fotek, uvidíte neskutečný posun, jakým se za 5 let změnilo podávání informace. Jak dnes média zamlčují, mlží, ohýbají skutečnost. Takový "textoshop". Jakou máme demokracii, je-li jeden z jejích pilířů -média v takto neutěšeném stavu a zbylé pilíře v podobné kondici..?
…Rostislav Meisner 6194
…kde jsou ty časy, kdy se ve Švédsku auta nejen nezapalovaly, ale ani nezamykaly, -jakož i domy na noc atd….to se nám ti Švédové za pár let pěkně zvrhli….jsem moc zvědav kdy jim vše konečně dojde….
…Radoslav Bodřich 26172
Nějaké info zde https://www.zerohedge.com/news/2018-08-13/sweden-burning-migrant-gangs-unleash-coordinated-fire-bomb-rampage-across-multiple

dvtr.eu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

2 ad ad | 14. srpna 2018 v 23:37 | Reagovat

Mitsuhashi navštívil stockholmské předměstí Husby, kde kvůli násilí a kriminalitě mají místní obchody problém sehnat ochranku. Když měl ze čtvrti shrnout své dojmy, řekl: “Cokoliv to bylo, Švédsko to nebylo. Něco takového v Japonsku nechceme.” https://stredoevropan.cz/2018/08/14/japonsky-ekonom-varuje-japonce-pred-masovou-migraci-a-jako-priklad-pouziva-svedsko/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.