Zisti kto si a rob to úmyselne.

V Sýrii sestřelili izraelské vojenské letadlo

30. listopadu 2018 v 10:14 | afinabul |  Bratia
Syrský systém protivzdušné obrany ve čtvrtek sestřelil izraelské vojenské letadlo a čtyři rakety na obloze nad Al-Kiswa jižně od Damašku před tím, než dosáhly svých cílů, řekl Sputniku zdroj z oblasti bezpečnosti. "Naše protivzdušná obrana sestřelila izraelské letadlo a čtyři rakety před tím, než dosáhly cílů," řekl zdroj. Poznamenal, že všechny rakety zaměřené na cíle v oblasti Al-Kiswa byly takto zničeny. "Náš systém protivzdušné obrany je schopen přesně odrážet všechny nepřátelské cíle," poznamenal.
https://cz.sputniknews.com/svet/201811298584720-syroe-izrael-letadlo/

Damašek opakovaně obviňuje americkou koalici, že při leteckých útocích v Sýrii způsobuje civilní ztráty.
Syrská státní televize informovala, že přes 30 civilistů zahynulo v důsledku amerického koaličního leteckého náletu na vesnici v provincii Dajr az Zaur.
https://cz.sputniknews.com/svet/201811308585850-koalice-usa-utok-civiliste/

kratene
Změna v politice USA ohledně Golanských výšin znamená, že Trump a spol. dávají zelenou další územní expanzi Izraele. Nyní, když Washington, ostře kritizující připojení Krymu k Rusku, které je však daleko více ospravedlnitelné, schválil nezákonné zabrání Golanských výšin, co může následovat příště? Pravděpodobně zabírání dalších území v jižní Sýrii, invaze do Libanonu a zabrání vodních zdrojů této země.
http://zvedavec.org/komentare/2018/11/7770-dulezity-krok-pro-velky-izrael.htm
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.