Zisti kto si a rob to úmyselne.

Velká Británie se utápí v rostoucí vlně násilí a vražd

11. listopadu 2018 v 21:45 | afinabul |  Ponerológia
Patnáct vražd nožem během pěti dnů. Ve Velké Británii je možné hovořit o epidemii násilí. Nůž u sebe nosí již devítileté děti. K útokům dochází za bílého dne před zraky svědků i kamer. O tom informuje televize RT.
"Od začátku roku došlo v Londýně ke 118 vraždám," říká materiál RT. Průměrně dochází k třem vraždám za týden, hlavně se jedná o útoky nožem.

"Během minulých osmi let vláda snížila počet policistů a seškrtala 25-30 procent policejního rozpočtu," prohlásil pro televizi Peter Kirkham, bývalý inspektor londýnské policie, když odůvodňoval, co je původem takového růstu násilí.

Ministryně Victoria Atkinsová, která má na starosti danou oblast, dementovala možné spojení mezi krácením rozpočtu a nárůstem násilí. Prohlásila, že existují jiné faktory, jako například sociální média.
"Podstata násilí se mění. Gangy používají sociální média, aby spolu komunikovaly. Používají mobilní komunikaci tak, jak to před deseti, dokonce i před pěti lety ještě nebylo možné," prohlásila Atkinsová. Za růst násilí má být odpovědný britský hudební styl Drill Rap.
"Klaní se násilí a hovoří o cílených útocích na jiné. To následně vede k růstu napětí," řekla pro RT londýnská policejní ředitelka.

S každým dnem je ale stále těžší říci, že nárůst násilí nesouvisí s krácením rozpočtu, uzavírá televize.
https://cz.sputniknews.com/svet/201811118447157-velka-britanie-vlna-nasili-vrazdy/

https://www.youtube.com/watch?v=o868R9ysRwE
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 petícia petícia | 12. listopadu 2018 v 8:56 | Reagovat

Na internete bola spustená petícia, proti prijatiu Globálneho paktu OSN pre migráciu. Stojí za ňou Dávid Béreš predseda organizácie Ochrana práv Občana.  https://www.peticie.com/215617?a=2&fbclid=IwAR3Eg_rhPbzDGKpOVs6E4KdwPaVP4l_KodTzxtCKUU1Po0NnP9JIw1QFgTQ

Marakéš je o legalizácii nelegálnej migrácii. Pre krajiny, ktoré pakt prímu to bude znamenať zánik národných štátov – nielen kultúrne, ale i fyzicky.

2 Martin Rubáš Martin Rubáš | E-mail | 13. listopadu 2018 v 9:10 | Reagovat

Británii se to vymyká kontrole. Vraždy, znásilnění pobodání. Vloupání policie už ani neřeší, zdroje na to nejsou. Ale na boj proti hate speech to ano. Smutné.

http://www.epshark.cz/clanek/598/pretizena-britska-policie-nevysetruje-dve-tretiny-domacich-vloupani

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.