close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
Zisti kto si a rob to úmyselne.

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

MAGA Kids a fiasko, ktoré spôsobili médiá

25. ledna 2019 v 3:08 | afinabul |  Ponerológia
https://www.youtube.com/watch?v=U_5IE3Gnur0

Nevinný incident mezi bílými středoškoláky a americkým Indiánem, který se nakonec ukázal být jiným, než média původně tvrdila, ukázal pravou tvář mnohých krásných progresivních lidí. Ti na svém Twitteru zveřejňovali vzkazy tak jasně formulované, že už nemůže být žádných pochyb o osudu bílých lidí, pokud by tito lidé někdy Ameriku ovládli. A že ji zřejmě ovládnou, to jasně ukazuje demografie Ameriky. Ve chvíli, kdy se bílí stanou jasnou menšinou, tyto lidi nic nezastaví.
Covingtonská střední škola, ze které zmínění studenti pocházejí, musela včera přerušit výuku, protože z bezpečnostních důvodů. Po poradě s policií a úřady byla celá škola nucena zavřít, protože zřejmě hrozilo nějaké konkrétní nebezpečí. Někdo chtěl přejít od slov k činům. A že těch slov, a hrozeb, a přání smrti bylo hodně. Od touhy "je praštit", po přání, ať tyto bílé děti zemřou, tak i po tak bizarní žádost, ať je celá škola obehnaná plotem, který bude pod elektrickým napětím. A nepsali to nějací anonymové, ale celebrity, často novináři.
Update: Covington Catholic High School is closed Tuesday 'to ensure the safety of our students, faculty and staff,' reads a letter to them from Principal Robert Rowe.https://t.co/n6RAxxfY5F pic.twitter.com/aMX5IOebjO
- FOX19 NOW (@FOX19) 22. ledna 2019
Jeden z nich díky tomu přišel o místo. Chce se doufat, že je prvním z řady. Novinář Erik Abriss, který kromě jiného psal pro popový magazín Vulture se na Twitteru, tak jako tisíce jeho levičáckých souputníků rozvášnil, a napsal tweet plný nenávisti:
"Nevím, co to říká o mně, ale vážně jsem ztratil schopnost popsat hysterický hněv, chuť zvracet a bolest srdce, kterou kvůli tomu cítím. Prostě chci, aby tito lidé zemřeli. Prostě tak. Každý z nich. A jejich rodiče."
Abriss tweet sice později smazal, ale ten už byl mezitím zarchivován.
Krátce na to poslal další tweet, ideologičtější, vysvětlující myšlení těchto lidí nenávidějící bílou Ameriku a vše bílé.
"Podívejte se na hovna-žeroucí úsměvy všech těch mladých bílých slizounů. Prostě perverzní potěšení z držení falešné moci, o které je celý život učí, že je jejich právem. Kurva, chcípněte."
Společnost, ve které pracoval, po upozornění oznámila, že pan Abriss přestal sdílet hodnoty firmy, a byl z práce odejit. Na dlažbu s tebou, ty protibílej sráči!
Svou polívčičku si přihřála i zpěvačka Cher, která reagovala i na rozhodnutí Nejvyššího soudu, že transgendeři v americké armádě prostě sloužit nebudou, když napsala, že v Americe není nikdo skutečně v bezpečí, pokud není členem Trumpovy rodiny a přátel, nebo není bílý, nebo nenosí čepici s nápisem Make America Great Again, neboli MAGA. A že její "skvělý" trans syn, který se ve skutečnosti narodil jako děvče, je velký americký patriot.
No One Is Really Safe In trump's America Unless They're
MEMBER OF MAR-A-LAGO, LIVE IN trump TOWER,WHITE, OR WEARS MAGA HAT.
My Amazing Trans Son
Is Kind,Smart,Strong Loving, Talented,&Patriotic American.
trump "Judges NO ONE By The
The Content Of Their Character"
- Cher (@cher) 22. ledna 2019
Na celém evropském západě včetně jeho zámořských držav (USA, Austrálie a další) zcela zřetelně vyrůstají dva rozdílné, zcela nesmiřitelné světy, jejichž koexistence je nemožná, a která vytváří zárodek pro budoucí revoluci. Totální válku. Náš svět je zatím pasivní a ten jejich vysoce agresivní. Což zatím svědčí spíš pro to, že ten náš bude zničen a svět se od základu změní. Nebo ne?
https://stredoevropan.cz/2019/01/23/novinky-v-kauze-covingtonskych-stredoskolaku-levicovy-novinar-vyhozen-z-prace-stredni-skola-uzavrena-kvuli-hrozbam-cher-proti-americkym-bilym/
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.