close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
Zisti kto si a rob to úmyselne.

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Venezuela má ešte svoju Národnú banku

25. ledna 2019 v 3:02 | afinabul |  NBS
kratene

Venezuelská centrální banka dosud není pod kontrolou FEDu a sionistického bankovního kaganátu.
Američtí neoconi chtějí tak ve Venezuele zopakovat tzv. syrský model. V tomto konfliktu se zdá, že jde o zájmy amerických státních elit, tzv. neoconů. Problém je v tom, že neoconi jsou pouze úderným nástrojem sionistů. Neoconi mají odvést špinavou práci, tzn. provést válku, svrhnout vládu, uvrhnout národ do revoluce nebo občanské války, ušpinit si ruce, ale ihned poté, co přestane střelba, tak neoconi končí a okamžitě veškerou moc přebírají sionisté, židé, židovští bankéři, sionistický bankovní kaganát, který neoconům nasype za odměnu do váčku penízky za odvedenou válku a službu, ale tím úloha neoconů hasne. To nejsou oni, kteří rozvrací země pro sebe, oni je rozvrací ve prospěch světového sionismu!
Dosazení sionistických a zednářských kádrů pod svatavou do čela privatizace, do mocenských orgánů, privatizace národní infrastruktury do rukou sionistických globalistických firem a především privatizace venezuelské národní banky do rukou světového sionistického bankovního kaganátu, který v dnešní době nekontroluje už jenom 4 národní banky na světě: v Íránu, v KLDR, na Kubě a právě ve Venezuele, která je navíc ropnou velmocí. Kde je ropa, tam teče krev (íránské přísloví).

https://aeronet.cz/news/video-spojene-staty-pred-nekolika-hodinami-provedly-ve-venezuele-pokus-o-statni-prevrat-ten-byl-potlacen-americky-viceprezident-po-nezdarenem-puci-vletel-na-twitter-a-jmenem-americke-vlady-oznacil/

https://aeronet.cz/news/spojene-staty-odmitly-vyhosteni-svych-diplomatu-a-nechteji-vyklidit-ambasadu-v-caracasu-misto-toho-ministr-zahranici-usa-a-byvaly-sef-cia-prevzal-rizeni-nad-casti-venezuelske-armady/

Poté, co od roku 2016 neustále slyšíme, jak si američtí presstituti stěžují, aniž by poskytli pouhý náznak důkazu, že se Rusko vměšovalo do amerických voleb, by si člověk pomyslel, že poslední věc, kterou Washington udělá, je vměšování se do voleb jiných zemí.
Bohužel tomu tak není. Washington se, jak je jeho zvykem, vměšuje, ale tentokrát to zdaleka překročilo hranice pouhého vměšování. Washington 23. ledna 2019 prohlásil, že oficiálně zvolený prezident Venezuely Nicolás Maduro už není venezuelským prezidentem. Washington, nikoli venezuelský lid, rozhodl, kdo je prezidentem Venezuely. Prezident Trump oficiálně prohlásil zvolenou vládu za "nelegitimní" tím způsobem, že formou příkazu zvolil venezuelského prezidenta: "Dnes oficiálně uznávám předsedu venezuelského Národního shromáždění Juana Guaida prozatímním úřadujícím prezidentem Venezuely."
Je zřejmé, že Gaido tancuje, jak Washington píská, jinak by si ho Washington nevybral.
Maduro, stejně jako Chávez před ním, se dopustil neodpustitelného zločinu, neboť zastupuje venezuelský lid namísto amerických korporačních a finančních zájmů. Washington jednoduše nestrpí latinskoamerické vlády, které zastupují latinskoamerický lid. Jak kdysi pronesl americký generálmajor námořní pěchoty Smedley Buttler, on a jeho mariňáci udělali Latinskou Ameriku bezpečnou pro americkou korporaci United Fruit Company a investice amerických bank.
Takže nyní má Venezuela dva prezidenty. Jeden z nich byl zvolen lidem, a druhý byl jmenován Washingtonem. Jak dlouho bude trvat, než Washington udělá totéž Rusku, Číně, Íránu, Sýrii, Turecku a Indii?
Washingtonu se podařilo falešně obvinit a zbavit moci reformistickou prezidentku Argentiny a nahradit ji pravicovou washingtonskou loutkou.
Washingtonu se podařilo falešně obvinit, zbavit moci a uvěznit vůdce reformistické strany v Brazílii, a dosadit pravicovou washingtonskou loutku.
Washingtonu se podařilo zlikvidovat reformistickou vládu v Ekvádoru, dosadit washingtonskou loutku a použít ho proti Julianu Assangeovi.
Washington zasahoval do francouzských voleb, neboť falešně obvinil pravděpodobného socialistického kandidáta Dominiqua Strausse-Kahna ze znásilnění. Poté, co Strauss-Kahn už neměl šanci na vítězství, bylo obvinění staženo.
Americké levicové křídlo obviňuje Washington ze svržení Allendeho vlády v Chile, i když v tomto ohledu zastávám jiný názor. Nicméně toto tvrzení odpovídá stejnému vzorci.
Reformistická vláda v Bolívii je také pod tlakem Washingtonu.
Je s podivem, že zbytek světa není pobouřen tak obrovským zasahováním Washingtonu do politických záležitostí jiných zemí. Dokonce i ruský prezident Vladimir Putin akceptuje vměšování Washingtonu do voleb v Rusku a na Ukrajině. Šikana ze strany Washingtonu, stejně jako ze strany Izraele, je nějakým způsobem přijatelná pro země, které jsou však velmi silné na to, aby to musely akceptovat.
Rusko bylo v souladu s leteckou základnou ve Venezuele. Pod záminkou střežení letecké základny zde Rusko mohlo nasadit spousty elitních vojáků, aby chránili Madura, který mezitím mohl zatknout Juana Guaida, jenž se očividně dopustil velezrady, i celou jeho politickou stranu, sloužící Washingtonu, nikoliv Venezuele. Jak může Maduro vládnout, když je obklopen zrádci, kteří jsou oddaní Washingtonu?
Čína má také vazby na Venezuelu, a rovněž by tam mohla poslat své elitní vojáky, aby chránili čínské investice.
Ale nic se neděje.
Když byl Chávez zvolen prezidentem, Washington využil starou španělsko-venezuelskou elitu, která byla ve spojení s Washingtonem, a jež stále ovládá venezuelské sdělovací prostředky, aby Cháveze svrhl. Ale předtím, než Washington mohl zabít Cháveze, zasáhla venezuelská armáda a lid. Ti si vynutili propuštění Cháveze a jeho opětné dosazení do úřadu prezidenta. Místo toho, aby Chávez zatkl zrádce, nechal je být. A jsou to právě oni, kdo v současnosti působí těžkosti Chávezovu nástupci.
Pokud latinskoameričtí nebo jacíkoliv reformátoři nepochopí, že Karel Marx měl pravdu v tom, že nemohou existovat žádné reformy, žádná revoluce, žádné zlepšení pro obyčejné lidi, pokud starý řád zůstane na místě, bude Latinskou Ameriku řídit a ovládat Washington, nikoli obyvatelé Latinské Ameriky.
http://www.zvedavec.org/komentare/2019/01/7811-washington-jmenoval-prezidenta-venezuely.htm
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.