Zisti kto si a rob to úmyselne.

Zaplaťpánbůh za každého civilistu, který si koupil zbraň

29. června 2019 v 13:31 | afinabul |  Ponerológia
Bylo by dobré si připomenout, že
- minimálně dva populační ročníky jsou absolutně netknuté vlastenectvím a smyslplnou vojenskou civilní přípravou
- funkční sytém CIVILNÍ OCHRANY A OBRANY byl totálně rozvrácen a zlividován po roce 1990
- EU se snaží o likvidaci legálně držených zbraní
- v armádě je necelých 26 000 osob (profesionálů) a těch, co to umějí se zbraněmi (bojovat) je z nich tak třetina...a to se snažím být hodně optimistický.
- poĺicistů je cca 40 000 a jestli jich umí používat zbraň (dobře) polovina, tak je to hodně (bohužel jsem se jako poslanec už nedostal k podrobné kontrole skutečného stavu výcviku policistů - státních i městských).

Osobně vůbec nevěřím proklamovaným rekrutačním cílům - tedy pokud budou zachovány základní parametry fyzických a psychických kvalit uchazečů o práci profesionála - "rybník je už totiž vyloven".

Fakta ...

Kdyby nastal malér - konflikrt nebo rozsáhlá krizová situace, značný počet profesionálů by byl převelen do vojenských struktur mezinárodní kolektivní obrany NATO někam (Polsko, Pobaltí, Ukrajina....), co zbude bude použito především na ochranu kritické a výhradní státní infrastruktury ČR - jaderné elektrárny, rozvodné stanice, přehrady atd. - a to raději nemluvím o zcela neřešené ochraně "zelené hranice" (technologie, jízdní hlídky, hlídky s vycvičenými psy, hlídky znající terén.....)

Tož počítejme optimisticky
Máme cca 30 000 bojovníků (profesinální branné a bezpečnostní složky) - z toho 20 000 bude plnit uplně jiné úkoly, než se starat o potíže individuálního občana ČR.
To znamená, že na JEDNOHO profesionálního ozbrojence připadá cca 1 000 teoreticky odzbrojených bezbranných občanů, které stát nejenže nevybavil ani znalostmi, dovednostmi ani základním materiálem, ale ani je vlastně nemůže požádádat o pomoc.

Můžeme je mobilizovat a nevycvičené poslat "někam" jako "potravu pro děla".
Ochrana a obrana obyvatel by měla být zajištěna ne teritori o rozloze cca 79 000 km čtverečných = takže i z těch všech 30 000 profíků to vychází přibližně tak, že JEDEN připadá na 2 kilometry čtvereční, ale reálně to bude JEDEN na cca 8 kilometrů čtverečních!!!

Takže za mne - zaplaťpánbůh za každého civilistu, který si koupil zbraň, chodil a chodí na výcvik/střelby, absolvoval příslušné zkoušky a jakž takž ví o co "go".

Pak se totiž ten poměr razantně a pozitivně změní na cca 400 000 ozbrojených civilistů se schopností se nějak postarat o své okolí, o které se profíci vlastně nemusí moc starat.

Troufám si tvrdit, že pokud bych dostal příležitost podílet se na obnově CIVILNÍ OCHRANY A OBRANY, pak do cca 10 let tu máme - nutno podotknout že za velmi příznivých ekonomických nákladů - 2 miliony lidí, kteří se nebudou muset spoléhat na několik desítek BVP za 55 miliard a 12 vrtulníků za 18 miliard, nebudou se muset spoléhat na stát - budou se totiž umět postarat o sebe a své blízké v krizových situacích.

Otázkou samozřejmě je, jestli právě v této eventuální schopnosti občanů není TEN problém pro "vrchnost".

A to jsem nezmínil další můj návrh, abychom do 6 let nachystali Povinnou prezenční Civilní přípravu obyvatelstva na krizové situace v délce 3- 6 měsíců. To "nachystali" ale znamená, že ve školách bude tento předmět povinným, že se budoucí pedagogové naučí jak tento předmět učit, a že se zároveň oživit VZTAH K VLASTI a k ČESTNÝM POVINNOSTEM OBČANA, že se podaří obnovit Branný svaz, kde budou mít své nezastupitelné postavení již výše zmínění civilisté - legální držitelé zbraní, dále SBS-ky ale také všichni ti, kteří se věnují volnočasovým aktivitám souvisejících s obranou a bezpečností. Prosím, vyjádřuji se srozumitelně? burcuje mimo jiné Bohuslav Chalupa.
http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/chalupa-vylicil-co-se-stane-kdyby-nastala-nejaka-krizova-situace/
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 fddsdfdf fddsdfdf | 30. června 2019 v 17:48 | Reagovat

**
**

Young Girls Sex Videos, Young Girls Photo and Videos

Teen Girls Boys 7_15_19 years

Download here: Site Link: 1 http://lc.cx/mbv6

Download here: Site Link: 2 http://bit.do/ew626

**
**

**
**

**
**

**
**

Young Girls Sex Videos, Young Girls Photo and Videos

Teen Girls Boys 7_15_19 years

Download here: Text Document Link: 3 http://lc.cx/mbvu

Download here: Text Document Link: 4 http://j.gs/CXuI

**
**

**
**

**
**

**
**

**
**

**
**

-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.