Zisti kto si a rob to úmyselne.

Dnes jsme v Nadaci OSF vyhlásili grantovou výzvu

5. září 2019 v 19:06 | afinabul |  Ponerológia
Přinášíme Vám kompletní citaci e-mailu, tak jak nám byl zaslán sorosovým poskokem Michaelem Adamcem, který si ani neověřil, že posílá e-mail tzv. na druhou stranu fronty. Proto si tento únik užijete se všemi finesy jejich novořeči.
Začátek citace: "Milé kolegyně, milí kolegové, dnes jsme v Nadaci OSF vyhlásili grantovou výzvu v rámci nového programu Stronger Roots. Jeho cílem je posílit odolnost a stabilitu neziskových organizací v Česku, Maďarsku a na Slovensku. Přemýšlíte, jak přiblížit vaši neziskovou organizaci lidem, jak zvýšit počet svých příznivců a podporovatelů a jak je více přitáhnout ke své práci? Pak neváhejte a žádejte.
Ve výzvě podpoříme neziskové organizace, které chtějí aktivně oslovovat občany a vytvářet si pevnější vztahy se svými příznivci a podporovateli. V angličtině se pro toto cílené budování okruhu příznivců používá název "constituency building".
A na co zaměřit projekty? Můžete se soustředit například na uspořádání veřejné kampaně, crowdfunding, vytvoření a realizaci nové komunikační či fundraisingové strategie, profesionalizaci práce na sociálních sítích, vytvoření systému vztahů s individuálními dárci, transformaci organizace s cílem lépe reflektovat potřeby svých klientů a mnohé další aktivity.
O dvouletý grant ve výši až 30 000 eur mohou žádat neziskové organizace jakéhokoliv zaměření (lidskoprávní, environmentální, vzdělávací, sociální atd.) a velikosti. Velmi ale uvítáme především projekty lokálních a regionálních organizací! (Následuje tlačítko "Chci si zažádat o GRANT ", pozn. aut.)
Uzávěrka výzvy je 15. října 2019 ve 13:00. Žádosti se podávají online v angličtině. Více informací o tom, jak a na co podat žádost, najdete zde. Připravili jsme pro vás i informační semináře v Praze a Brně, kde se dozvíte více o pravidlech a obsahu grantové výzvy.
Program Stronger Roots v Česku, Maďarsku a na Slovensku společně realizují Nadace OSF, Glopolis, Nadácia otvorenej spoločnosti a NIOK Foundation.
S otázkami k výzvě se ozvěte na e-mail michael.adamec@osf.cz.
A pokud víte o nějaké jiné organizaci, kterou by tato výzva mohla zajímat, budeme rádi, když tuto informaci pošlete dál.
Těším se na vaše projekty a přeji pěkný den,
http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=236306
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.