Zisti kto si a rob to úmyselne.

Ustál a Neustál

10. října 2019 v 20:58 | afinabul |  Spin
Populární moderátor Českého rozhlasu Luboš Xaver Veselý, který se pustil v posledních dnech do křížku s Českou televizí kvůli pořadu Newsroom. Čelil tak nebývalému tlaku z řad jejich přívrženců, ale též se dočkal velké podpory z řad obyčejných lidí. Nejprve vyškolil nekompetentní reportérku pořadu Newsroom České televize. Ta přijela Veselého znemožnit, ale sama odešla jak zpráskaný pes. A když jsme u toho psa - to je ten druhý ´zářez´," uvedl moderátor Soukup v souvislosti s nedávným odhalením Luboše Xavera Veselého. Ten zjistil, kdo a co doopravdy tvoří takzvaný Ústav nezávislé žurnalistiky, který provozuje blog Hlídací pes.
https://www.barrandov.tv/rubriky/zpravy/domaci/proc-ct-dela-z-lidi-hlupaky-ptal-se-xaver-vesely_2920.html

Za slušné Slovensko "oklamalo" ľudí a o tom, ako stretnutia organizátorov z celého Slovenska riadili ľudia z kontroverznej mimovládnej organizácie s celosvetovou pôsobnosťou. Aktivista Mancel, ktorý pomáhal "slušným" a potom odhaľoval ich záhadné pozadie, sa náhle stiahol. "Vypínam svoju stránku a viac nič nepoviem"
https://www.hlavnespravy.sk/aktivista-mancel-ktory-pomahal-slusnym-potom-odhaloval-ich-zahadne-pozadie-sa-nahle-stiahol-vypinam-svoju-stranku-viac-nic-nepoviem/1914156
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.